X
Логин
Пароль

Оддий куриниш

Вазирлик ҳақида Ҳужжатлар Муассасалар Янгиликлар Тадбирлар Лойиҳалар АКТ Оnline хизматлар
Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

Бош сахифа

11 марта 2020

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

Ўзбекистон Республикаси Адлия вазирлигида 2015 йил 19 январда 2649-сон билан рўйхатга олинган “Тиббиёт ва фармацевтика ходимларини аттестациядан ўтказиш ва уларга малака тоифалари бериш тартиби тўғрисида” ги Низом талаблари бўйича аттестация ишларини ташкил қилиш ҳамда врачлар ва фармацевтларга малака тоифаси бериш бўйича 2020 йилнинг 22, 25 ва 29 феврал кунлари бўлиб ўтган ихтисослашган аттестация комиссиялари йиғилишлари хулосасига кўра, малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш мақсадида буюраман :

1. Қуйидагилар:

Гематология, трансфузиология, эндокринология, болалар эндокринологияси ва оператив эндокринология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 1-иловага;

Анестезиология ва реаниматология, интенсив терапия (профилли мутахассисликлар бўйича), кардиохирургия анестезиологияси, болалар анестезиологияси ва реаниматологияси, экстракорпорал детоксикация мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 2-иловага;

Юқумли касалликлар, умумий гигиена ва эпидемиология, гигиена, эпидемиология, микробиология, радиацион гигиена ва радиацион хавфсизлик, микробиологик лаборатор текширувлар (бактериология ва вирусология), дезинфектология, паразитология, тиббий энтомология, ўта хавфли инфекциялар лаборатор диагностикаси, паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси, санитар-гигиеник лаборатория текшируви, радиологик лаборатория текшируви, болалар ва ўсмирлар гигиенаси, овқатланиш гигиенаси, меҳнат гигиенаси, коммунал гигиена, тиббий экология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 3-иловага;

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Андижон давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида ультратовуш текшируви, функционал диагностика, терапия, кардиология, физиотерпия, акушерлик ва гинекология, хирургия, урология, умумий амалиёт шифокорлиги, дерматовенерология, оториноларингология, офтальмология, умумий стоматология, ортопедик ва терапевтик стоматология, травматология ва ортопедия, анестезиология ва реаниматология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 4-иловага;

Умумий амалиёт шифокори, оилавий тиббиёт, шошилинч ва тез тиббий ёрдам, токсикология, комбустиология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 5-иловага;

Умумий педиатрия, педиатрия, неонатология, болалар кардиологияси ва ревматологияси, болалар гастроэнтерологияси, болалар нефрологияси, болалар пульмонологияси, болалар юқумли касалликлари, ўсмир ва чақирув ёшидагилар касалликларининг врачлик экспертизаси, болалар аллергологияси ва иммунологияси, болалик даври иммунопрофилактикаси мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 6-иловага;

Тиббий радиология, интервенцион радиология, рентгенология, ультратовуш ташҳиси, компьютер томографияси, магнит-резонанс томография, ядро тиббиёти мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 7-иловага;

Клиник лаборатория диагностикаси, функционал ва инструментал диагностика, болалик даври функционал ва инструментал диагностикаси, тиббий генетика мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 8-иловага мувофиқ тасдиқлансин.

2. Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Врачлар ва фармацевтларга лицензия бериш ва аттестациядан ўтказиш Республика маркази директори (А.Б.Яркулов) аттестациядан ўтган мутахассисларга малака тоифаси берилганлиги тўғрисидаги сертификатлар тайёрланиши, тасдиқланиши ва тарқатилишини таъминласин.

3. Ахборот-коммуникация технологияларини ривожлантириш Маркази ДУК (Э.И.Гимранов) ушбу буйруқни Соғлиқни сақлаш вазирлигининг веб-сайтига жойлаштирсин.

4. Мазкур буйруқ ижросининг назорати вазирнинг биринчи ўринбосари

Б.Юсупалиев зиммасига юклатилсин.

Вазир А. Шадманов

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2020 йил “3” мартдаги “54” сонли буйруғига 1-илова

Гематология, трансфузиология, эндокринология, болалар эндокринологияси ва оператив эндокринология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 22 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Karimova Dilnoza Maxamadjanovna

Тошкент шаҳри, "Омад плюс" масъулияти чекланган жамияти

эндокринолог

эндокринология

биринчи

2

Tadjiyeva Jamila Salijanovna

Сирдарё вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

3

Babaxodjayeva Shaxlo Abdulbariyevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган эндокринология илмий-амалий тиббиёт маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

4

Nizamova Zulfira Abdullajanovna

Фарғона вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

5

Kamolxanova Kamola Anvarovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

6

Murodova Shohida Tuymurodovna

Бухоро вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

7

Xasanova Nilufar Baxtiyarovna

Бухоро вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

8

Muxitdinova Kamola Kamilovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

биринчи

9

Alimbayeva Nozima Arslanovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

гематолог

гематология

иккинчи

10

Maxmudova Gulnoza Abduxakimovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган эндокринология илмий-амалий тиббиёт маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

11

Mustafayeva Elmira Enverovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

12

Toshboyev Хasanboy Solmonovich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

13

Mejlumyan Larisa Karamovna

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат-диагностика маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

14

Rasulov Rutamjon Raxmonovich

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

трансфузиолог

трансфузиология

олий

15

Kasimov Saidakbarxodja Akilovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам клиник шифохонаси

эндокринолог

эндокринология

биринчи

16

Abdullayeva Dilafruz Shavkatovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

трансфузиолог

трансфузиология

иккинчи

17

Ergasheva Nargiza Xikmatdjanovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

18

Babaxonova Kamola Nurislom qizi

Тошкент шаҳри, "Умид ва ишонч" масъулияти чекланган жамияти

эндокринолог

эндокринология

биринчи

19

Axrorov Kamil Ubaydullayevich

Тошкент шаҳри, "Офтоб медлайн" масъулияти чекланган жамияти

эндокринолог

эндокринология

биринчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2020 йил “ 3 ” мартдаги “54” сонли буйруғига 2-илова

Анестезиология ва реаниматология, интенсив терапия (профилли мутахассисликлар бўйича), кардиохирургия анестезиологияси, болалар анестезиологияси ва реаниматологияси, экстракорпорал детоксикация мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 22 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Xaydarov Usmon G'afforovich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

2

Mordvinseva Marina Ionovna

Тошкент шаҳар 5- клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

3

Yusupov Abdumutalim Razzokovich

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

4

Xasanov Yaxshimurat Pardayevich

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

5

Valiyev Mannon Sayfiyevich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 2-тиббий санитария қисми

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

6

Xasanov Shavkat To'ychiboyevich

Тошкент шаҳар 1- туғруқ комплекси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

7

Ruzmetov Saforboy Madirimovich

Тошкент шаҳар 7- клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

8

Charshamov Shuxrat Jumamuratovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

9

Ko'bayeva Gulbaxor Mamatqobilovna

Жиззах вилояти, Зомин тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

10

Sanayev Begali Sharifovich

Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

11

Mengliyev Zulfitdin Davronovich

Бухоро вилояти, Ромитан тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

12

Soatov Abror Akbarovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

13

Plugin Vitaliy Nikolayevich

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1- клиник шифохона

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

14

Ubaydullayev Zoxid Shovkatovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

15

Abdunazarov Orifjon Bekmuratovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

16

Xo'jaqulov Shamshodjon Payg'ambarquliyevich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

17

Axmedov Abduvaxid Kaxramonovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

18

Alimov Muxsinjon Shukurovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

19

Arzikulov Obid Suyunkulovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

20

Sartbayev Baxadir Kenesbayevich

Қорақалпоғистон Республикаси кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

21

Zakirov Gayrat Sabirjanovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

22

Axunov Absamad Muhammedovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

23

Rajabboyev Anvar Rustamovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

24

Isoqov Hasan Amanbayevich

Самарқанд вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Самарқанд филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

25

Sibirskaya Natalya Gennadevna

Тошкент шаҳар 6- туғруқ комплекси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

26

Karimova Arofat Abdulazizovna

Тошкент шаҳри, Академик В.Вохидов номидаги Республика ихтисослаштирилган хирургия илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

27

Mamataliyev Solijon Xoldarovich

Андижон вилояти, Андижон давлат тиббиёт институти клиникаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

28

Gulyamova Nigora Abdullayevna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

29

Bozorov Baxodir Muxtarovich

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

30

Жураев Исомиддин Чоршанбиевич

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

31

Toshtemirova Nasibaxon Uzoqovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

32

Baratova Lobar Zubaydulloyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-туғруқ комплекси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

33

Ibragimov Umar Shodiyevich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 2-тиббий санитария қисми

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

34

Odilov Zokir Ibragimovich

Сурхондарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Сурхондарё филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

35

Abdullayeva Xilola Nodirovna

Тошкент шаҳри, Академик В.Вохидов номидаги Республика ихтисослаштирилган хирургия илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

36

Baltayev Ko'palbay Matyaqubovich

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

37

Abdigapparova Zamira Kamalovna

Қорақалпоғистон Республикаси кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

38

Pirjonov Xudaynazar Maratovich

Хоразм вилояти, Қўшкўпир тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

39

Sopoyev Baxtiyor Qodirberganovich

Хоразм вилояти, Қўшкўпир тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

40

Baltayev Ilxambay Allanazarovich

Хоразм вилояти, Боғот тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

41

Safayev Rajabboy Olimboyevich

Хоразм вилояти, Янгиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

42

Saparov Muxammadi Ibragimovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

43

Chariyev Baysaat

Сурхондарё вилояти, Қумқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

44

Achilov Abbas Raufovich

Тошкент шаҳар 3- туғруқ комплекси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

45

Xudoyarov Vaxobjon A'zamovich

Тошкент шаҳар 1- клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

46

Shaymardanov Akram Rustamovich

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

47

Xalimbetov Rustam Shamuratovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

48

Urazimbetov Zarifbay Allamberganovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

49

Yuldashev Rustambek Djavlonovich

Тошкент шаҳри, Эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти клиникаси

экстрокорпорал детоксикация шифокори

экстракорпорал детоксикация

иккинчи

50

To'ymurodov Tuxtamurod Toshpulot o'g'li

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани, "Akfa Medline" масъулияти чекланган жамияти

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

51

Matnazarov Rustam Kilichbayevich

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани, "Akfa Medline" масъулияти чекланган жамияти

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

52

Abdullayev Farrux Ilhomovich

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани, "Akfa Medline" масъулияти чекланган жамияти

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

53

Jurayev Ravshanbek Jalolidinovich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

54

Mirqobilov Muzaffar Anvarovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

55

Niyazov Kobiljon Abdusatorovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

56

Qodirova Feruza Gulamjanovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани, "Akfa Medline" масъулияти чекланган жамияти

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

57

Gapparov Odilxon Sultanovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

58

Toshpo'latov Husniddin Abdishukurovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

59

Azizov Alisher Muxammadjanovich

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

60

Satvaldiyev Yuldash Ergashevich

Фарғона вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

61

Yusupova Shaxida Eldarovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган эндокринология илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

62

Al-Nomir Lola Karimovna

Тошкент шаҳар И.Иргашев номидаги 4- клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

63

Mambetmuratov Keunimjay

Қорақалпоғистон Республикаси, Кегейли тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

64

Bilalxodjayev Muxammad Tursunovich

Андижон вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Андижон вилоят филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

65

Raxmatov Mirzakul Umrillayevich

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

66

Turabekov Nurali Mustaximovich

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

67

Abdullayev Maxmudjon Numonovich

Андижон вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Андижон филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

68

Egamov G'afurjon Mahmudjonovich

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган кардиология илмий-амалий маркази, Наманган филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

69

Abduvaxopov Abdukarim Abdumutalipovich

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

70

Azizov Sabit Kurbanovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

бўлим мудири

экстракорпорал детоксикация

иккинчи

71

Xidirov Shuxrat Tuymatovich

Жиззах вилояти, Пахтакор тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

72

Jumayev Shuxrat Toshmatovich

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

73

Sobirov Elmurod Norkulovich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 5-тиббий санитария қисми

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

74

Avazov Parda Ibragimovich

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

75

Mirzayev Akmal Esanovich

Cурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

76

Adinayev Izzatullo Ismatovich

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

77

Ashurmatov Boburjon Abdumannonovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

78

Eshanov Muradulla Gaybullayevich

Наманган вилоят эндокринология диспансери

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

79

Kurbanov Boxodir Sobirovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

80

Umarov Valijon Xajimatovich

Фарғона вилояти, Қувасой шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

81

Masharipov Odiljon

Фарғона вилояти, Қувасой шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

82

Xalilova Guljaxon Tolibovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

83

Ishbayev Urazbay Sabirovich

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

84

Medeshev Yerkebek Joldasovich

Тошкент вилоят перинатал маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

85

Buriyev Abduraxmon Tojibayevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

бўлим мудири

экстракорпорал детоксикация

иккинчи

86

Zakirov Djurat Fatixovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

экстрокорпорал детоксикация шифокори

экстракорпорал детоксикация

биринчи

87

Sidikxodjayev Alisher Kudratullayevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нефрология ва буйрак трансплантацияси илмий-амалий тиббиёт маркази

экстрокорпорал детоксикация шифокори

экстракорпорал детоксикация

иккинчи

88

Axmedov Dilshod Rustamovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

89

Askarov Ravshan Taxirovich

Тошкент шаҳар 7- клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

90

Allaberganov Batirbay Kuranbayevich

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

интенсив терапевт

интенсив терапия

иккинчи

91

Pavlov Boris Pavlovich

Тошкент шаҳар И.Иргашев номидаги 4- клиник шифохона

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

биринчи

92

Satibaldiyeva Zarema Ablyamitovna

Тошкент шаҳар 4-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

93

Dadayev Aburazak Adashbayevich

Тошкент вилояти, Оҳангарон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

94

Malikov Ilxom Muxammedovich

Жиззах вилояти, Фориш тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

95

Boymirzayev Kimsanboy Xakimovich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

96

Nizamov Ixtiyor O'rinboyevich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

97

Melibayev Mavlyan Tulyaganovich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

бўлим мудири

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

98

Nurmuxamedov Xurshid Karimovich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

99

Beknazarov Amir Bozorbayevich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

100

Axmedov Xushnud Xusainovich

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

101

Yodgorov G'ayrat Jabborovich

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

102

Azimov O'tkir Normurotovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

биринчи

103

Sim Anjella Viktorovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

104

Bekchanova Sapargul Olimovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

биринчи

105

Abdullayeva Gulsanam Kuchkarovna

Андижон вилояти, Избоскан тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

106

Xojaliyev Baxtiyorjon G'ofurovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

107

Narimmatov Maxsudboy Yangiboyevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

108

Xudayberdiyev Abdulla Xatamovich

Қашқадарё вилояти, Нишон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

109

Urinov Yuldosh Muxiddinovich

Қашқадарё вилояти, Яккабоғ тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

110

Usmonov Ixtiyor Baxtiyarovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

111

Vafayev Azamat Saparboyevich

Хоразм вилояти, Янгиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

112

Xidirov Yegambergan Xudaybergenovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

113

Begimov Yernazar Kashkinovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

114

Tojiyev Begali Xaqnazarovich

Самарқанд вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Самарқанд филиали

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

115

Mamatkulov Isfandiyor Abduraxmanovich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

116

Baltayeva Jamila Abdullayevna

Хоразм вилояти, Урганч тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

117

Abdullayev Mamatsalay Sabirovich

Хоразм вилояти, Қўшкўпир тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

118

Alimov Ahrorbek Abdurasulovich

Тошкент шаҳри, вактинча ишсиз

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

учинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2020 йил “ 3 ” мартдаги “54” сонли буйруғига 3-илова

Юқумли касалликлар, умумий гигиена ва эпидемиология, гигиена, эпидемиология, микробиология, радиацион гигиена ва радиацион ҳавфсизлик, микробиологик лаборатор текширувлар (бактериология ва вирусология), дезинфектология, паразитология, тиббий энтомология, ўта хавфли инфекциялар лаборатор диагностикаси, паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси, санитар-гигиеник лаборатория текшируви, радиологик лаборатория текшируви, болалар ва ўсмирлар гигиенаси, овқатланиш гигиенаси, меҳнат гигиенаси, коммунал гигиена, тиббий экология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 22 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Tojiboyev Xayrdin

Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

2

Ashirov Sherali Maxmudovich

Жиззах вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

радиацион гигиена

биринчи

3

Xasanova Faniya

Тошкент шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

болалар ва ўсмирлар гигиенаси

олий

4

Gofurov Gayratjon Imomnazarovich

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

5

Paxomova Valentina Andreyevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

6

Mirzag'aniyeva Nargiza Sadikovna

Тошкент вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

7

Arashev Amonjon Amurkulovich

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

8

Egamberdiyeva Nigora Jabbarovna

Навоий вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

9

Ro'ziyeva Zaynab Zaripovna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

10

Abdullayeva Mukaddas Xaydaraliyevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, Марказий ҳарбий клиник госпитали

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

11

Subotina Irina Alekseyevna

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

12

Turdikulova Soboxat Raxmatovna

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат-диагностика маркази

бактериолог

бактериология

олий

13

Abdullayeva Gulsara Almatovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

14

Ulmasova Baxora Norkulovna

Самарқанд вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

15

Sabirova Inobat Saliyevna

Тошкент вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

ўта ҳавфли юқумли касалликлар бактериологияси

олий

16

Meliboyeva Aziza Ravshanovna

Жиззах вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

17

Daniyarova Dilrabo O'ktamovna

Жиззах вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

18

Yusipova Saulexan Risbayevna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

иккинчи

19

Sattarova Muxlisa Xusanovna

Қашқадарё вилояти, Яккабоғ тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

иккинчи

20

Nurmuxamedova Dilafruz Akramovna

Тошкент шаҳар 7-туғруқ комплекси

бактериолог

бактериология

иккинчи

21

Yaxshilikova Elmira Xonseyitovna

Тошкент вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

22

Musayeva Albina Mushfikovna

Тошкент шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

23

Bakiyeva Shoxista Rustamovna

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

24

Karimova Gulchexra Muxutdinovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

25

Abitova Kamola Baxramovna

Тошкент шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

26

Buzrukova Muyassar Sagdiyevna

Тошкент шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

27

Sagdullayeva Umida Kudratovna

Тошкент шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

28

Shukurova Dilnoza Boxodir qizi

Тошкент шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

иккинчи

29

Kim Janna Viktorovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, Санитария-эпидемиология назорати бошқармаси

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

30

To'ychiyev Nodir Narimon o'g'li

Тошкент вилояти, Паркент тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

энтомолог

тиббий энтомология

иккинчи

31

Mirbabayeva Nigora Faxridinovna

Тошкент вилояти, Бўстонлиқ тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

32

Yusupbayeva Irina Bazarbayevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

33

Xolmuradova Zuxraxon Jumaniyazovna

Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

34

Сокиев Асроркул Худойбердиевич

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

35

Axmedov Baxtiyer Abdusamatovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, Санитария-эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

36

Oxunov Akramjon Raxmonberdiyevich

Наманган вилояти, Уйчи тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

энтомолог

тиббий энтомология

биринчи

37

Ortiqova Saboxon Muydinovna

Наманган вилояти, Уйчи тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

38

Nishonova Muyassar Xojimirzayevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, Марказий ҳарбий клиник госпитали

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

39

Tulayeva Saxodat Namoyevna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

40

Yeshnazarova Zamira Urazbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

41

Ibragimova Mamlakat Abdimajitovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

42

Alimova Gulnora Faxriddinovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

иккинчи

43

Ruzmetov Axmedjon Rustamovich

Хоразм вилояти, Хива тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

мехнат гигиенаси

олий

44

Nurmatova Feruza Toshpo'latovna

Тошкент вилояти, Бекобод шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

энтомолог

тиббий энтомология

олий

45

Erkaboyeva Dilrabo Xalimovna

Тошкент вилояти, Янгийўл шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

46

Bobokeldiyeva Xamida Ergashevna

Жиззах вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

47

Abdullayev Rustam Sattorovich

Қашқадарё вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

48

Djurayev Abdurasul Orziqulovich

Жиззах вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

49

Nazarova Feruza Nuriddinovna

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

биринчи

50

Alibayeva Marziya Salimovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

51

Ganiyeva Dildora Nabiyevna

Тошкент шаҳар ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

биринчи

52

Xolmurodov Faxriddin Saydullayevich

Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

53

Dosmuxamedova Dilbar Mixmanxodjayevna

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

54

Nishanova Nilufar Xasanovna

Тошкент шаҳри, Эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

55

Mirzamaxmudova Ziyoda Mirzamdamovna

Тошкент шаҳри, Эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

56

Shamuratov Abror Shonazarovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

иккинчи

57

Jo'rayev Shavkat Rustamovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

58

Son Yakov Moiseyevich

Сирдарё вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

59

Isakova Lola Isakovna

Тошкент шаҳри, Санитария, гигиена ва касб касалликлари илмий текшириш институти клиникаси

санитария врачи

гигиена

биринчи

60

Kamilova Roza Tolanovna

Тошкент шаҳри, Санитария, гигиена ва касб касалликлари илмий текшириш институти клиникаси

санитария врачи

гигиена

биринчи

61

Adilov Utkir Xalilovich

Тошкент шаҳри, Санитария, гигиена ва касб касалликлари илмий текшириш институти клиникаси

санитария врачи

мехнат гигиенаси

олий

62

Xusomiddinova Komola Sabriddinovna

Тошкент вилояти, Паркет тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

63

Asanova Zilayxa Urazbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

64

Zubaydullayeva Gulbaxor Karimjanovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Махкамаси ҳузуридаги Санитария-эпидемиология назорати давлат инспекцияси, Тошкент шаҳар ҳудудий бўлими

санитария врачи

гигиена

биринчи

65

Xudayarova Aynisa Bakirovna

Тошкент шаҳри, Эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

66

Kurbanbayeva Oynisa Ubaydullayevna

Тошкент вилояти, Янгийўл шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

67

Ubaydullayev Azamat

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

гигиена

олий

68

Xujayeva Mu'tabar Alijonovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

69

Shamiyeva Zarxol Bobanazarovna

Тошкент вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

70

Urolov Abdulboki Abdusalomovich

Наманган вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

энтомолог

тиббий энтомология

олий

71

Madiyeva Nasiba To'raqulovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

72

Latipov Nu'monjon Pozilovich

Фарғона вилояти, Фарғона тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

гигиена

олий

73

Pardayev Sapar

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

болалар ва ўсмирлар гигиенаси

олий

74

Barotov Razzoq Haydarovich

Бухоро вилояти, Ромитан тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

75

Mukimov Xayrullo Choriyevich

Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

гигиена

олий

76

Nurmatova Gulnoza Gegenovna

Тошкент шаҳри, Эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

77

Xolpulatov Olim Ayazovich

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

78

Musayev Chori Urinovich

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

79

Axmedova Xurshida Muxamadjonovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

80

Ibragimova Guzal Abdupataxovna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

эпидемиолог

эпидемиология

биринчи

81

Dadaxanova Nasiba Rustamovna

Сирдарё вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

иккинчи

82

Turg'unov Orif G'offorovich

Фарғона вилояти, Фарғона тумани тиббиёт бирлашмаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

83

Duskulov A'zam Xudaykulovich

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

84

Xalikova Jaxan

Қашқадарё вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

85

Jurayev Shodi

Қашқадарё вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

86

Ruziyev Abdusamat Diyorovich

Қашқадарё вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

вирусолог

вирусология

олий

87

Ruziyeva Gulistan Urazbayevna

Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

88

Navruzova Dilfuza Baxramovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

биринчи

89

Xanova Albina Faridovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

90

Mukaricheva Elvira Sergeyevna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

91

Ismatov Rahmat

Қашқадарё вилояти, Яккабоғ тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

92

Ishmuradov Alkir Xolmuradovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

93

Dexqonov Erkinjon Adxamjonovich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

биринчи

94

Umarov Djamshid Djaparaliyevich

Тошкент шаҳри, Республика ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

95

Adilova Sevara Abdujalilovna

Тошкент шаҳри, Республика ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

96

Nazarova Maksuda Haydarovna

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

97

Meyliyeva Gullola Xolmurodovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати тиббий санитария бўлими поликлиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

98

Pardayeva Nasiba Axmedovna

Наманган вилояти, Поп тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

99

Tulyanova Matluba Xusanboyevna

Наманган вилояти, Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Махкамаси ҳузуридаги Санитария-эпидемиология назорати давлат инспекцияси, Учқўрғон тумани худудий бўлими

паразитолог

паразитология

олий

100

Axmatov Farrux Axatovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, Санитария-эпидемиология назорати бошқармаси

эпидемиолог

эпидемиология

иккинчи

101

Yuldashev Ismoiljon Ruziboyevich

Андижон вилояти, Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Махкамаси ҳузуридаги Санитария-эпидемиология назорати давлат инспекцияси, Андижон вилоят худудий бўлими

санитария врачи

гигиена

олий

102

Xolmanova Dilnovoz Ne'matovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

103

Saparov Kurbanmurad Chupanovich

Сурхондарё вилояти,Қумқўрғон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

104

Boyturayev Isroil Musaqulovich

Жиззах вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

энтомолог

тиббий энтомология

олий

105

Maxmudov Ravshanjon Raximjonovich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

106

Shamsiddinov Isroiljon Ismoilovich

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

107

Salaxutdinova Marxamat Ruzibayevna

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

108

Shodiyeva Dilfuza Ruziyevna

Бухоро вилояти, Когон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

109

Bakirova Matlyubaxon Nazirovna

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

110

Abdullayeva Gulzirabonu Ibroximovna

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси

олий

111

Qodirova Vasila Akmalovna

Бухоро вилояти, Когон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

гигиена

олий

112

O'lmasova Nuriya Rafatovna

Наманган вилояти, Поп тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

113

Djurakulova Shoyira Rashidovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

114

Jabbarova Nuriya Ismailovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

115

Shodmanov Maxmud Soliyevich

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

116

Jalolova Muazzamxon Abdusalimovna

Фарғона вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

117

Mirgiyazova Qimmat Bayazbayevna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

118

Samatov Zayniddin Nasiriddinovich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

119

Usmonov Boxodirjon G'ayratovich

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

120

Akramova Dilobar Axmatovna

Тошкент шаҳар ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

биринчи

121

Eshmetov Sanjarbek Jumanazarovich

Хоразм вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

122

Xaydarov Anvar Baxronovich

Бухоро вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

123

Kruglova Valeriya Dmitriyevna

Самарқанд вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

124

Bekmuratova Gulnora Ubaydullayevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Вазирлар Махкамаси ҳузуридаги Санитария-эпидемиология назорати давлат инспекцияси, Чилонзор тумани худудий бўлими

эпидемиолог

эпидемиология

олий

125

Mamajonov Ilxomjon Inamovich

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

126

Nurmamatov Xusniddin Pirmamatovich

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

127

Yuldoshev Odil Abdirayimovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

санитария врачи

гигиена

олий

128

Sattarov Raxim Shukurovich

Самарқанд вилояти, Жомбой тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

129

Saydanov Xusanboy Abduvoxobovich

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

иккинчи

130

Safarova Saodat Xalikovna

Самарқанд вилояти, Булунғур тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

паразитолог

паразитология

олий

131

Raxmatova Gavxar Shukurovna

Самарқанд вилояти, Булунғур тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

бактериолог

бактериология

олий

132

Bekmamatov Kudrat

Қашқадарё вилоят Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

133

Esanova Feruza Urinbayevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани Санитария-эпидемиологик осойишталиги агентлиги

эпидемиолог

эпидемиология

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2020 йил “ 3 ” мартдаги “54”сонли буйруғига 4-илова

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Андижон давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида ультратовуш текшируви, функционал диагностика, терапия, кардиология, физиотерапия, акушерлик ва гинекология, хирургия, урология, умумий амалиёт шифокори, дерматовенерология, оториноларингология, офтальмология, умумий стоматология, ортопедик ва терапевтик стоматология, травматология ва ортопедия, анестезиология ва реаниматология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 25 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1.

Rashidova Maxliyoxon Baxodir qizi

Фарғона вилояти, Бувайда тумани, вақтинча ишсиз

врач радиолог

тиббий радиология

учинчи

2.

Babaxanov Shaxruddin Sayfuddinovich

Фарғона вилояти, Ўзбекистон Касаба уюшмалари Федерацияси, "Чимён санаторияси" масъулияти чекланган жамияти

врач физиотерапевт

физиотерапия

олий

3.

Oxunova Gulboxor Kuchkarovna

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани, "Илхомжон стомо сервис" хусусий корхонаси

врач умумий стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

4.

Dadamirzayeva Yulduzxon Raximovna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани, "Илк Нур мед сервис Чортоқ" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

5.

Turakulova Sadet

Фарғона вилояти, Қува шаҳри, "Фар Қуббо сув қурилиш" хусусий корхонаси

врач акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

6.

Abduraxmanova Gavxaroy Pazlidinovna

Фарғона вилояти, Фарғона тумани, "Чимён санаторияси" масъулияти чекланган жамияти

врач невролог

неврология

биринчи

7.

Maxkamova Gulchexra Osimjonovna

Наманган вилояти, Чуст тумани, "Чуст спорт соғломлаштириш тиббиёт ташхис маркази" масъулияти чекланган жамияти

врач акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

8.

Maxkamov Nasim Asimbayevich

Наманган вилояти, Чуст тумани, "Чуст спорт соғломлаштириш тиббиёт ташхис маркази" масъулияти чекланган жамияти

врач хирург

умумий хирургия

олий

9.

Mirzamaxmudova Gulnora Mirzajonovna

Андижон вилояти, Мархамат тумани, "Элдор-Фарм-Шифо" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

10.

Ismoilov Muratjon Numanovich

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани, "Аскаров мед сервис" хусусий корхонаси

врач ортопед-стоматолог

ортопедик стоматология

олий

11.

G'ofurov Muxtorjon Adxamjonovich

Андижон вилояти, Мархамат тумани, "Доплер шифо люкс" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

12.

Esonov Ixtiyorjon Erkinovich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, "Мухаммад Азиз Мурод" хусусий шифохонаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

13.

Qurbonov Nodirbek Odilovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "SPEED AVIA" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

14.

Yuldashev Ulugbek Turgunovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "SPEED AVIA" масъулияти чекланган жамияти

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология-реаниматология

олий

15.

Yusupov Muxammadjon Malikovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Lor-ent" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин- голог

оториноларинго-логия

биринчи

16.

Turakulova Sadet

Фарғона вилояти, Қува шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

17.

Boymirzayev Murodjon Mirkomilovich

Фарғона вилояти, Фарғона тумани, "Чимён санаторияси" масъулияти чекланган жамияти

врач уролог

урология

олий

18.

Boymirzayeva Lazokatxon Komilovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон Касаба уюшмалари Федерацияси, "Чимён санаторияси" масъулияти чекланган жамияти

врач физиотерапевт

физиотерапия

олий

19.

Kurbonov Odiljon Dadaboyevich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Мусаффо-Лимфа" масъулияти чекланган жамияти

врач дерматолог

дерматовенерология

олий

20.

Umarov Nurullaxon Gaybullayevich

Наманган вилояти, Чуст тумани, "Чуст спорт соғломлаштириш тиббиёт ташхис маркази" масъулияти чекланган жамияти

врач кардиолог

кардиология

олий

21.

Sotqinov Mashxurbek Komolidinovich

Андижон вилояти, Избоскан тумани, "Машхур мега стом" масъулияти чекланган жамияти

умумий стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

22.

Isomiddinov Ziyoviddin Darvishaliyevich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Фарм-стандарт люкс" масъулияти чекланган жамияти

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

23.

Latipova Dilafruz Abduxalimovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳри, "Табиб" хусусий клиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

24.

Egnatosyan Lamara Ovakimovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳри, "Табиб" хусусий клиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

25.

Shermatov Ravshan Abduxalimovich

Фарғона вилояти, Фарғона шахар, "URO-MED ABK SHIFO" хусусий корхонаси

врач анестезиолог-реаниматолог

анестезиология-реаниматология

олий

26.

Xayitboyev Baxodirjon Madaminovich

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани, "SOG'LOM YURT SHIFOXONASI" хусусий корхонаси

врач травматолог-ортопед

травматология ва ортопедия

олий

27.

Rashidova Shaxlo Urmanovna

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани, "Ra'no Recovery centre" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

28.

Dusmatova Fatima Tulkunovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Medservis kardio" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

29.

Abduxalikova Xulkaroy Alimjonovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Shifo dent" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

30.

Abduxalikova Gulbaxor Mammatxanovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Shifo dent" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

31.

Dusmatov Alisher Yuldashovich

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани, "Соғлом авлод" масъулияти чекланган жамияти

врач анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

32.

Tilanboyev Anvarjon Azimjonovich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

33.

Mamatisakov Akbarjon Axmadjanovich

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

34.

Qazaqov Qobiljon Odiljon o'g'li

Наманган вилояти, Чортоқ тумани, вақтинча ишсиз

врач стоматолог

умумий стоматология

учинчи

35.

Nasirov Ibragim Maxmudovich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳри, "Табиб" хусусий клиникаси

врач хирург

умумий хирургия

олий

36.

Abduraxmanov Muxiddin Ganiyevich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Мусаффо-Лимфа" масъулияти чекланган жамияти

врач кардиолог

кардиология

олий

37.

Nasirov Ulugbek Muxammadjanovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

38.

Tairov Umid Abduganiyevich

Андижон вилояти, Хўжаобод тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

39.

Qurbonova Gulchehra Esanaliyevna

Наманган вилояти, Поп тумани, "Умида-Мурод" хусусий корхонаси

врач акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

40.

Xakimov Nurillo Sobirovich

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани, Вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

41.

Umurzoqov Akmaljon Xakimjonovich

Наманган вилояти, Чортоқ тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

42.

Yusupov Shuxrat Ergashevich

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

43.

Abdullayev Nematjon Nabiyevich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

44.

Xojakbarov Akbarali Xaydaraliyevich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

45.

Negmatov Xolmat Kudratovich

Наманган вилояти, Поп тумани, "Умида-Мурод" хусусий корхонаси

оториноларин- голог

оториноларинголо-гия

иккинчи

46.

Saidova Dilfuza Fayzullayevna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Соғлом нигоҳ" масьулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

47.

Karimov Axrorjon Islomjon o'g'li

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳри, "ИРИС" хусусий корхона

врач офтальмолог

офтальмология

иккинчи

48.

Karimov Islomjon Raximovich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳри, "ИРИС" хусусий корхона

врач офтальмолог

офтальмология

олий

49.

Kuchkarova Shaxida Davidovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, "Кўз касалликлар диагностикаси" оилавий корхонаси

врач офтальмолог

офтальмология

иккинчи

50.

Ashuraxmedov Nuriddin Odinajonovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "VISU MED LAZER" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

иккинчи

51.

Axmedov To'lqinjon Baxtiyarjonovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "VISU MED LAZER" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

иккинчи

52.

Boltaboyev Boxodirjon Muxiddinovich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, "Дилбарой малхам шифо сервис" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

53.

Iriskulov Eldor Tuyaliyevich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, "Дилбарой малхам шифо сервис" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

54.

Mirzaraximov Madyamin Shamshidinovich

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани, "Иттифоқ шифо" хусусий корхонаси

врач терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

55.

Umarov Ravshanbek Ortikovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани, "Стандарт дента мед сервис" масъулияти чекланган жамияти

врач терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

56.

Mullaboyev Ruziboy Ergashevich

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани, "Саломат дента" хусусий корхонаси

врач ортопед-стоматолог

ортопедик стоматология

олий

57.

Ibroximova Dilorom Ibroximovna

Андижон вилояти, Мингбулоқ тумани, вақтинча ишсиз.

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

58.

Aliyev Ibroximjon Sotivoldiyevich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, "Эътибор шифо" хусусий корхонаси

врач невролог

неврология

олий

59.

Xamrakulov Rustam Djurabayevich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "AGIF MEDICAL LUXE" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларинголо-гия

олий

60.

Jamalova Xurshida Kasimxanovna

Наманган вилояти, "Сардора-люкс Дента" масъулияти чекланган жамияти

врач хирургик стоматолог

хирургик стоматология

биринчи

61.

To'ychiyev Sharifjon Olimovich

Андижон вилояти, Балиқчи тумани, вақтинча ишсиз.

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

62.

Nurmuxamedov Muxammadnosir Salijonovich

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

63.

Muxitdinova Kamola Oybekovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз.

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

64.

Abdullayeva Dilnozaxon Xasanbayevna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз.

функционал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

учинчи

65.

Umarova Nodira Abdijabbarovna

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани, вақтинча ишсиз.

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

66.

Abduraimova Ra'noxon Kodirovna

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани, вақтинча ишсиз.

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

67.

Akbarova Muxabbat G'aniyevna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "KARDIO IMPULS" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

68.

Zokirov Ilxomjon Temirboyevich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳри, "ШАРК ЮЛДУЗИ" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

69.

Ikramov Azizbek Fazilovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Визион оптима" хусусий корхонаси

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

70.

Ikramov Otabek Azizbekovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Визион оптима" хусусий корхонаси

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2020 йил “ 3 ” мартдаги “54” сонли буйруғига 5-илова

Умумий амалиёт шифокори, оилавий тиббиёт, шошилинч ва тез тиббий ёрдам, токсикология, комбустиология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 29 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Usmonov Ilxomjon Lukmonovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

2

Karimova Azoda Ubaydullayevna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

3

Rahmonova Qambar Qurbonovna

Жиззах вилояти, Ш.Рашидов тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

4

Kuchimova Ibodat Axmatovna

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани тиббиёт бирлашмаси, "Пахтазор" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

5

Narimanova Dilafruz Abduvaliyevna

Тошкент шаҳри, Бектемир тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

6

Qo'rbonov Tulqin Shokirovich

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ибн сино" ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

7

Abdullayeva Feruzaxon Muxtorovna

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

8

Ortiqova Shaxnoza Axmadjonovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

9

Пуповская Светлана Димитриос

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

10

Anapolskaya Yelena Anatolevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

11

Sattarova O'zadaxon Azimjanovna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси, "М.Улуғбек" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

12

Vaxabova Munavar Ziyatovna

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 88-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

13

Sharipova Kumush Xolmatovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

14

G'aybullayeva Shaxzoda Jalalovna

Сирдарё вилояти, Сардоба тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ғ.Ғулом" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

15

Berdiyev Barat Mamanovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

16

Klicheva Dilaram Ruzmetovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

17

Shermatova Mashxura Nomozovna

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ганжировон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

18

Kalimbetova Maxada Urazxanovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

19

Abduxakimova Shaxriboni Timurovna

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон шаҳар кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

20

Xayitova Kandik Amanovna

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани тиббиёт бирлашмаси, 24-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

21

Anapolskiy Leonid Igorevich

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

22

Umarova Dildora Xamidullayevna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, 76-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

23

Silyamiyeva Fatima Ziyayevna

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

24

Mallayeva Kommuna Tursunovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси, 71-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

25

Abdusadikova Mavluda Lutfillayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

26

Boboyeva Muborakxon Gulyamovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси, 71-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

27

Abdullayeva Iroda Alijonovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 3-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

28

Sultonova Feruza Erkavayevna

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

29

Abdullayeva Feruza Raxmatullayevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

30

Sodiqova Barno Baxtiyorovna

Тошкент вилояти, Оҳангарон тумани тиббиёт бирлашмаси, 38-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

31

Xalturayeva Rano Anarbayevna

Тошкент вилояти, Оҳангарон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Увак" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

32

Sirojeva Maxzuna Abdurapovna

Тошкент вилояти, Оҳангарон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

33

Raxmatullayeva Nodira Ismatullayevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

34

Miraxmedova Feruza Xabibullayevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

35

Muxamedjanova Ma'luma Abdulazizovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

36

Mamatova Lola Abdiyevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

37

Israilova Gulnora Mamasharipovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

38

Appakxodjayeva Kommuna Sultanovna

Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Отажонов" ҚВП

мудир

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

39

Urazova Gulbaxor Karimovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

40

Мирасланов Муминжон Мирабдиллаевич

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чодак" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

41

Siddikova Azizaxon Soliyevna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 10-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

42

Nurmatova Maxsuda Xolbutayevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

43

Minbayeva Minavar Tursunboyevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

44

Abdullayev Boxodir Xatamovich

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

45

Obloqulova Zimfiraxon Mexmonxo'jayevna

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси, 48-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

46

Atajanova Diyara Rustamovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

47

Munavarov Akramxon Anvarxonovich

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чодак" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

48

Sulaymanova Saule Askarovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

49

Muxamadiyeva Lyudmila Narmurzayevna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

50

Kurbonova Xurma Xolmuratovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

51

Eshnazarova Shoira Berdimuradovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

52

Shakirov Faxriddin Sabitdjanovich

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани, "Mega Med Universal" масъулияти чекланган жамияти

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

53

Talipdjanova Umidaxon Abdupattaxovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

54

Kurbanova Feruza Tulkunovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

55

Suleymanova Raxima Dushanovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

56

Bozorova Latofat Gaybullayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

57

Amanturdiyeva Gulnora Xujamuratovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

58

Tagayeva Shoxida Ganjiyevna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

59

Narzullayeva Moxira Shamshiddinovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

60

Zakirova Muxarram Shakirjanovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

61

Rozimova Mukaddas Madatbayevna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

62

Mirzaliyeva Zulfiya Yigitaliyevna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

63

Iskanderova Umida Toshkulovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

64

Royfe Svetlana Grigorevna

Тошкент шаҳар, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

65

Djurayeva Mavlyuda Xaliyarovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

66

Kurilo Natalya Ilinichna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

67

Yakubova Nadira Djamalitdinovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

68

Abduraxmanova Maximjan Djumabayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

69

Mingboyeva Olmagul Imashovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

70

Saparova Zuhra Karataevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

71

Baltasheva Muxabbat Saparbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

72

Li Oksana Danilovna

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани, "Хақиқат" хайрия ташкилоти

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

73

Boykobilova Nodira Mustafayevna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

74

Alimova O'g'iloy Tolibovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

75

Astanova Barno Hakimovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

76

Abdujalilova Gulzira Serikbayevna

Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Тошовул" ҚВП

бўлим мудири

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

77

Saidova Gulchexra Tursinovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

78

Axmedova Klara Sariboyevna

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

79

Xusanxo'jayeva Malika Amindjanovna

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

80

Toshpo'latova Nigora Buzrikxojayevna

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

81

Rixsiyeva Shaxnoza Mansurovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

82

Muxamedova Nargiza Faxriddinovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

83

Akramova Ziroat Mirsagatovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

бош шифокор

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

84

Xushvaqova Lola Jamolovna

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

85

Ochilniyozova Zulfiya Panjiyevna

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 80-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

86

Ro'ziyeva Nigora Suyunovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

87

Tashbayeva Gulchexra Abdulxayevna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Айқирон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

88

Tuxtasinova Xayitxon Mirzane'matovna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 52-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

89

Madraximova Muxabbat Raximbayevna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

90

Kobilova Musallas Bobomurotovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли тиббиёт маркази

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

91

Inagamova Miyassar Sobirovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

92

Akramxodjayeva Dilnoza Alimovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

93

Layliyeva Zilayxa Xotamovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

94

Tashmuxamedova Feruza Abdurashidovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

95

Baymatova Zulfiya Nazarmatovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

96

Muminov Nemat Xolmatovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 89-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

97

Berdiyev Ziyadulla Gapparovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 88-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

98

Xo'janiyozova Xosiyat Xudayberganovna

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси, "Янги ҳаёт" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

99

Ibragimova Maxfuza Mingaliyevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

100

Matyakubova Mukaddas Ruzmetovna

Хоразм вилояти, Хива тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

101

Ruzmetova Feruza Tajiyevna

Хоразм вилояти, Хива тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

102

Xudaynazarova Nargiza Otabayevna

Хоразм вилояти, Хива тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

103

Mamatkurbanova Zulfiya Xangeldiyevna

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси, "Халқабод" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

104

Xodjanazarova Gulshod Ishbayevna

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

105

Kandimova Gulxatija Saidovna

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

106

Muratova O'g'ilxon Annaguliyevna

Сурхондарё вилояти, Музработ тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

107

Meliboboyeva Nargiza Omonovna

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси, 65-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

108

Aliyeva Shaxnoza Bekmurod qizi

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

109

Xudoyberdiyeva Norgul Xoliqberdiyevna

Сирдарё вилояти, Боёвут тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

110

Mexmonova Nodira Abdushukurovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

111

Isxakova Dilfuza Yuldashovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 11-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

112

Ruziyev Ne'mat Karimovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, 74-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

113

Oslonova Lola Ravshanovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

114

Azimova Xurshida Abrarovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 57-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

115

Akilbayeva Dina Jubanishbekovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

116

Usmonova Robiya Mitalovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

117

Mirzaxmedova Nazakat Akmalovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

118

Bozorova Nigora Ergashevna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

119

Xolikova Maxbubaxon Tajimatovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 12-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

120

Inakova Mamlakat Uktamovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

121

Xudoyberganov Axmadjon Maxmudovich

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси, "Тўда" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

122

Ibasheva Saule Irisbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

123

Saparov Odil Almardanovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хитой" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

124

Baimbetova Gulnara Saribayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

125

Rojobov Turakul Jurakulovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, "Сарчашма" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

126

Tastaybekova Ulday Beksultanovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қонликўл тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

127

Xalilova Sevara Umarjonovna

Наманган вилояти, Норин тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

128

Qamardinova Sojida Nakibillayevna

Наманган вилояти, Норин тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

129

Abduxalikova Nigora Xalilovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шахар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

130

Fozilova Muxabbat Otamirzayevna

Наманган вилояти, Норин тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли тиббиёт марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

131

Turdimatov Oybek Xamidovich

Наманган вилояти, Учқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Пахтачи" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

132

Isamatova Muhayyo Rustamovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

133

Kilichova Nafisa Fazliddinovna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси, "Дўрмон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

134

Mamayusupova Olima Axmedovna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 52-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

135

Yangiboyeva Zulfiya Urazimbetovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

136

Sadikova Aliya Nagashbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қизил-қалъа" ҚВП

мудира

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

137

Jumayev Azim Shamsiyevich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, 73-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

138

Ismoilova Muslima Soatovna

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

139

Bozorova Surayyo Qulmurotovna

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси, 55-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

140

Usmanova Sharipaxon Isakovna

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

141

Alimuxamedova Mamura Nadirovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

142

Qurbanova Gulnora Majitovna

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси, 54-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

143

Radjabova Matlyuba Saxibnazarovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 49-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

144

Raxmatova Shoxista Yuldashevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

145

Niyozmatov Axmad Qozoqovich

Сирдарё вилояти, Мирзаобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 14-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

146

Ibayjonova Ra'noxon Nematjonovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

147

Askarova Sadbarxon Saydullayevna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

148

Normatova Mavlyuda Urinbayevna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

149

Yeshnazarova Dilbar Yuldashbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани тиббиёт бирлашмаси, 49-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

150

Abdinasirova Jumagul

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани тиббиёт бирлашмаси, 51-ҚОП

бўлим мудири

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

151

Akimova Svetlana Orazbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани тиббиёт бирлашмаси, 49-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

152

Babajanov Pardabay Kenjayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

153

Burxonova Sobira Kupaysinovna

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

154

Xudayberdiyev Sherzod Rizoberdiyevich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, 12-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

155

Xurramov Ro'zimurot Odinayevich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

156

Kurbanbayeva Sanamjon Egamberganovna

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

157

Umirzaqov Xolmumin Urakbayevich

Самарқанд вилояти, Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Пахтакор" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

158

Ayimbetova Jigagul Tanirbergenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

159

Xushvaktov Voxid Rozikovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

160

Shamatov Odilbek Kamchiyevich

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Дельварзин" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

161

Yaxshiyeva Nazira Mavlonovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, 33-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

162

Nurova Rima Shakirovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 38-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

163

Fayzillayeva Dilshoda Oybekovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

164

Yusupova Inobat Isroilovna

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

165

Raximova Shoxsanam Tojiyevna

Навоий вилояти, Учқудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

166

Arziyeva Dilfuza Nagmatulloyevna

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

167

Atadjanova Xolidaxon Turdimaxamatovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

168

Suxova Yelena Yurevna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

169

Muxamedova Dilorom Shamuradovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

170

Toshmetova Mamura Ulmasovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

171

Numatova Baxtigul Abduvaxabovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

172

Jurayeva Gulnoraxon Tojimirzayevna

Наманган вилояти, Наманган шахар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

173

Axmedova Moxiraxon Abduraximovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

174

Qozaqova Ijobatxon

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 53-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

175

Shamuratova Aropatxon Ixvalovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Пахтакор" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

176

Koraboyeva Nasibaxon Tokurovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Пахтакор" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

177

Isroilova Feruza Azamatovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, 33-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

178

Vafokulova Dilfuza Asatilloyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хишрав" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

179

Xolmuratova Xanifaxon Xaybullayevna

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

180

Badalov Alisher Qahramonovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 45-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

181

Jamolova Nigora Rasulovna

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

182

Abdullayeva Gulnora Egamberganovna

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Шибирғон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

183

Berdiqulov Faxriddin Mavlanovich

Самарқанд вилояти, Оқдарё тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

184

Xolbekova Mamura Rustamxodjayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 50-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

185

Shukurov Mansurjon Solijonovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Саримсақов" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

186

Saydullayev Maxmudjon Dadajonovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Саримсақов" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

187

Ganixadjayeva Gulchexra Zabixullayevna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

188

Ochilov Xolbobo Xoliqulovich

Қашқадарё вилояти, Муборак тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

189

Botirova Naylya Xolmuradovna

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

190

Narziyev Izzatillo Shukurovich

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Мирдош" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

191

Axmadaliyeva Yoqutxon Ko'shakovna

Фарғона вилояти, Тошлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

192

Siddikova Gulnoz Elmurodovna

Самарқанд вилояти, Тайлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

193

Vafokulova Dinara Ruzmetovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

194

Suvanova Marufat Bayonovna

Самарқанд вилояти, Тайлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

195

Iminova Mexriniso Xasanovna

Сирдарё вилояти, Ширин шаҳар давлат тиббиёт бирлашмаси, "Нуробод" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

196

Emirova Dilyara Narimanovna

Наманган вилояти, Наманган шахар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

197

Obidova Shoxida Sotivoldiyevna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

198

Bayotova Muqaddasxon No''monovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

199

Bulatova Zulfiya Abduvaxidovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

200

Madirimova Zubayda Matchanovna

Хоразм вилояти, Янгиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

201

Jumanazarova Roza G'oyipovna

Хоразм вилояти, Янгиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

202

Dalimova Dano Batirovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, 24-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

203

Yuldashov Akrom Xurramovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси 55-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

204

Jumayeva Norbibi Jumanazarovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

205

Djabbarova Xursanda Shodmonovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, "Охалик" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

206

Abduvaitova Nargiza Toshpulatovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

207

Mirzaaliyeva Muxabbat Maxmudovna

Фарғона вилояти, Тошлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 54-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

208

Turdaliyev Shaxobiddin Olimovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, 62-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

209

Nematova Dilorom Ulmasovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

210

Ilmuratova Munisa Uralovna

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

211

Begaliyev Sultonmurod Axatovich

Самарқанд вилояти, Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

212

Nasrdinova Sevara G'aybullayevna

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

213

Karimova Maxforaxon Komiljonovna

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

214

Raxmatov Maxmatkabil

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

215

Muradov Baxromjon Urinboyevich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

216

Yuldashev Saydaxmat

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

217

Soy Aleksey Vladimirovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

218

Муратов Эралижон Жалолович

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

219

Anarov Ashraf Amanbayevich

Самарқанд вилояти, Тайлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

220

Achilov Abdumalik Normuradovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

221

Norqulov Mirsoxib Tolipovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

222

Matyokubov Sharipboy Kutlimuratovich

Хоразм вилояти, Хазорасп тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

223

Nurov Behzod Normurodovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

224

Rasulov Abdugaffor Abdukaxxarovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

225

Fozilova Sanobarxon Nazirovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

226

Xujamqulova Aysanam Bekmurzayevna

Сурхондарё вилояти, Қумқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

227

Islamova Feruza Rashidovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

228

Askarov Uchqun G'ulomovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

229

Madjidova Matluba Davranovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

230

Muzaffarova Zuxra Yuldashevna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

231

Oripov Gofurjon Ergashovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

232

Po'latov Mirzoxid Mirobitovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

233

Tursunov O'rol Bekmamatovich

Самарқанд вилояти, Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

234

Madreymova Elmira Jalgashovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

235

Husanov Ma'rufjon Abdullayevich

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

236

Samsakov Xabibullo Abdumajitovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

237

Isayev Asror Xolboyevich

Жиззах вилояти, Ш. Рашидов тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

238

Maxkamov Muxammadjon Juravoyevich

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

239

Ilmurodov Xusan Muhiddinovich

Самарқанд вилояти, Оқдарё тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

240

Saidov Qudrat Otahonovich

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

241

Aminov Amin Vapayevich

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

242

Ortiqova Gulnora Isakovna

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

243

Malikov Akram

Жиззах вилояти, Ш. Рашидов тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

244

Bekmuratov Abdulla Ibragimovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

245

Axmedov Shodi Namazovich

Сурхондарё вилояти, Қумқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

246

Sobirov Pulat Yo'ldashevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

247

Pirov Lutpullo Yakubovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

248

Nomozov Tolmas Vasiyevich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

249

Toshtemirov Abdulla Xoldarovich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

250

Ibragimov Sodiqjon Mamarasulovich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

251

Xaknazarov Kurban Nazirovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

252

Usmanaliyev Akbarali Klichevich

Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

253

Ibadullayev Farxadjon Odinayevich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

254

Xajiyeva Gulnara Raximovna

Самарқанд вилояти, Жомбой тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

255

Tagayeva Xaitgul Qulsaxatovna

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

256

Muminova Ranoxon Agamamatovna

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

257

Eshbabayev Davron Buriyevich

Қашқадарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Қашқадарё филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

258

Bozorova Adiba Kabilovna

Қашқадарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Қашқадарё филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

259

Xakimov Komiljon

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

260

Abdullayeva Odinaxon Inamjanovna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

261

Amonov Ikrom To'rabayevich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

262

Raximov Salim Ulmasovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

263

Axmedova Zulxumor Inoyatovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

264

Yo'dashova Zamira G'aniyevna

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

265

Xodjekeyeva Rano Kenesbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Нукус филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

266

Ollamov Sardorbek Samandarovich

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

267

Sharipov Komil Abdullayevich

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

268

Atadjanova Iroda Amanbayevna

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

269

Burangulov Ruslan Temirlanovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

270

Kenjayeva Zamira Orziyevna

Бухоро вилояти, Когон шахар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

271

O'rinov Ixtiyor Baxriddinovich

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

272

Shafiyev Xaitboy Sharipovich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

273

Najimova Svetlana Jari'lkaganovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Нукус филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

274

Mamatxolikova Mayramxon Otakoziyevna

Фарғона вилояти, Қўштепа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

275

Koxorova Xonzoda Oripovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

276

Shukurova Gulshanda Sattorovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

277

Bozorov Akmal G'aybulloyevich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

278

Naimov Otabek Arifovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

279

Sirojova Olima Rajabovna

Бухоро вилояти, Ромитан тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

280

Begmatova Malika Turdimatovna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

281

Begmatova Feruza Turdimatovna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “3” мартдаги “54” сонли буйруғига 6-илова

Умумий педиатрия, педиатрия, неонатология, болалар кардиологияси ва ревматологияси, болалар гастроэнтерологияси, болалар нефрологияси, болалар пульмонологияси, болалар юқумли касалликлари, ўсмир ва чақирув ёшидагилар касалликларининг врачлик экспертизаси, болалар аллергологияси ва иммунологияси, болалик даври иммунопрофилактикаси мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 29 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Rasulova Oyimsara Oromiddinovna

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

2

Omonov Baxtiyor Po'latovich

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

3

Mamajonova Zarifa Xasanboyevna

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

биринчи

4

Pulatova Kamola Raximdjanovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, йўл болалар шифохонаси

педиатр

педиатрия

биринчи

5

Gavrilova Iraida Vladimirovna

Тошкент вилояти, Бўстонлиқ тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

иккинчи

6

Azamova Maksuda Abdusalomovna

Жиззах вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

иккинчи

7

Saidgaziyeva Xushnuda Saidsaliyevna

Тошкент шаҳар 1-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

8

Atadjanova Nigora Davranbayevna

Тошкент вилояти, Бекобод шаҳар тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

9

Ibrayimova Saodat Namatjanovna

Андижон вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

10

Abduraxmonova Dilnoz Dilshodovna

Андижон вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

11

Abduxakimova Ra'no Abdusalixovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

педиатр

педиатрия

учинчи

12

Xakkulova Nigora Baxranovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

13

Yusupbekova Nargiza Axmedjanovna

Тошкент шаҳар 3-болалар клиник шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

14

Karaxodjayeva Mamura Akbarovna

Тошкент шаҳар 3-болалар клиник шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

15

Choriyeva Dilshoda Kodirovna

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

16

Egamberdiyev Sanjar Baxriddinovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

болалар кардиоревматологи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

иккинчи

17

Mirzaliyev Baxit Nalibayevich

Тошкент шаҳар 2-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

18

Saydullayeva Maxsuda Sarmantayevna

Наманган вилояти, Учқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

19

Turayev Ravshanbek Ilxamovich

Андижон вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

педиатр

педиатрия

олий

20

Lisenko Ayshe Eskenderovna

Самарқанд вилояти, Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

21

Egamkulov Faxritdin Davronovich

Самарқанд вилояти, Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

22

Tashmuxamedova Barno Erkinovna

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохонаси

неонатолог

неонатология

биринчи

23

Serikbayeva Bagdash Yakubbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

24

Raxmonova Dinora Maxmudovna

Фарғона вилояти, Данғара тумани 85-мактаб интернати

педиатр

педиатрия

олий

25

Эшанова Насиба Юлдашовна

Андижон вилояти, Қорасув шаҳар тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

26

Kalandarova Mamlakat

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

27

Dadaxanova Feruza Maxmudovna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

28

Yunusova Mastura Xalmuratovna

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

29

Shamsuddinov Shaxri Erkinbayevich

Самарқанд вилояти, Жомбой тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

30

Qodirova Bahor Turdiyevna

Самарқанд вилояти, Булунғур тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

31

Quchkarova Oysanam Abdiazizovna

Самарқанд вилояти, Жомбой тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

32

Kamilova Muxarram Shamuxitovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

33

Latipova Mukammalxon Maxammadovna

Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

34

Shirinova Nigoroy Xushvaktovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

35

Azizova Gulnoza Kamoliddin qizi

Тошкент шаҳри, "Акфа медлайн" масъулияти чекланган жамияти

педиатр

педиатрия

иккинчи

36

Saatova Dilobar Fayzullayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

37

Qurbonova Nilufar Anvarovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

38

Niyazova Firuza Shavkatovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

39

Muxitdinova Feruza Shavkatovna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

40

Isakandarov Shavkat Tadjiyevich

Сирдарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар аллергологи

болалар аллергологияси ва иммунологияси

олий

41

Rustamov Oybek Umarovich

Бухоро вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

42

Axmedova Gulnoz Maratovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

43

Axmadaliyeva Surayyo Urmanovna

Тошкент шаҳар 2-жарроҳлик болалар клиник шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

44

Magbulova Xadiya Ibragimovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси

ўсмирлар шифокори

чакирув ёшидаги ёшлар ва ўсмирлар касалликлари врачлик экспертизаси

олий

45

Ishchanova Shirindjan Axmedovna

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

46

Soxibnazarova Turg'unoy Xolmatovna

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

47

Safarov Normamat Sattorovich

Сурхондарё вилояти, Бойсун тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

48

Salomova Xadicha Normurodovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

биринчи

49

Yusupova Rano Raximovna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

50

Umarova Dilafruz Raxmatillayevna

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохонаси

неонатолог

неонатология

биринчи

51

Tursunova Xayotxon Tojiboyevna

Тошкент шаҳар 3-юқумли касалликлар шифохонаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

иккинчи

52

Orziyev Alisher Maxamadjonovich

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

53

Vaxidova Umida Ibraximovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

болалар пульмонологи

болалар пульмонологияси

иккинчи

54

Avezmetova Ro'zigul Bekmetovna

Бухоро вилояти, Пешкў тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

55

Dalimova Muxayyo Kabulovna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

56

Nishanova Shoxista Abdulatipovna

Тошкент шаҳар 4-болалар клиник шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

57

Nigmanova Dilafruz Xamidovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, йўл болалар шифохонаси

педиатр

педиатрия

биринчи

58

Muxitdinova Fidaniya Railovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 12-оилавий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

59

Voxidova Okila Baxtiyorovna

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

биринчи

60

Soliyeva Gulzoda Inoyatovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

иккинчи

61

Saydiganiyeva Lola Shavkatovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

педиатр

педиатрия

олий

62

Boboqulov Ilxom Nizomovich

Қашқадарё вилояти, Яккабоғ тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

63

Abduraximova Ravshanoy Shukrulloyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-болалар шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

64

Mirbabayeva Dono Aripxanovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

педиатр

педиатрия

олий

65

Musurmanov Abdimumin

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

66

Djavliyeva Feruza Sherbayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 34-оилавий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

67

Zairova Rano Zakirovna

Тошкент шаҳар 7-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

68

Raxmanova Manzuraxon Abdukaxxarovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

69

Kurbonova Nazira Erkinovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

70

Abdusatarova Mexriniso Abbasovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

иккинчи

71

Shomurodova Feruza Abdukarimovna

Сурхондарё вилояти, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, Термиз темир йўл бирлашган шифохонаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

биринчи

72

Yuldashova Muborakxon Ashirmatovna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

73

Karimova Musharaf Shukurovna

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

74

Muxiddinova Shirmonoy Mavlanovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

75

Karomatova Fazolat Abdiqahhorovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

76

Karimov Ruziboy Abduraxmonovich

Фарғона вилояти, Қўштепа тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

77

Bayxanov Farxod Musurmonovich

Қашқадарё вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

78

Nazarova Dinara Asatbekovna

Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

биринчи

79

Kasimova Risolat Alavutdinovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

80

Xolmatova Firuzxon Muxtarjanovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

81

Абдухамидова Малика Абдусаломовна

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

82

Xamrayeva Manzura Irkinovna

Самарқанд вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

83

Gaipova Gulnoza Baxramjonovna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

биринчи

84

Ibragimova Inobat Xushmuradovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

85

Xodjayeva Gulbahor Toshevna

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

86

Shukurova Matlyuba Bektashevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

87

Abdullayeva Anora Saidkulovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

88

Yakubova Nargiza Nasritdinovna

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохонаси

неонатолог

неонатология

биринчи

89

Yusupova Yangiljan Nurimbetova

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

90

Ataboyeva Muxayyo Amanovna

Фарғона вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар пульмонологи

болалар пульмонологияси

олий

91

Xidoyatova Movluda Pirnazarovna

Жиззах вилояти, Ўзбекистон Касаба уюшмалари Федерацияси, Зомин санаторияси масъулияти чекланган жамияти

педиатр

педиатрия

олий

92

Do'siyeva Mukaram Xurramovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

болалар пульмонологи

болалар пульмонологияси

биринчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2020 йил “3” мартдаги “54” сонли буйруғига 7-илова

Тиббий радиология, интервенцион радиология, рентгенология, ультратовуш ташҳиси, компьютер томографияси, магнит-резонанс томография, ядро тиббиёти мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 29 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Iskandarova Sayyara Kamolovna

Тошкент шаҳар 7-клиник шифохонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

2

Saidova Charos Qobilovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

3

Kurbanova Zamira Muxammadiyevna

Сурхондарё вилояти, Ангор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

4

Бурганутдинов Ринат Камилевич

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

врач-рентгенолог

рентгенология

учинчи

5

Suyunov Raxmatillo Maxammadiyevich

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

6

Azizov Ulug'bek Ikromovich

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

7

Akbarova Tuyg'unoy Baxshillayevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

врач радиолог

тиббий радиология

учинчи

8

Abdusaliyeva Tursunay Mutanovna

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

9

Shamaxmudova Zemfira Xakimovna

Тошкент шаҳар 1-клиник шифохонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

10

Pak Maya Bongunovna

Тошкент шаҳри, "Vitamed-Medical" масъулияти чекланган жамияти

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

11

Муратов Эралижон Жалолович

Тошкент вилояти, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

12

Muxammadiyeva Xilola Sayfullayevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

13

Radjapova Dildar Bazarovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани тиббиёт бирлашмаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

14

Kadirova Adolat Abdullayevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, Марказий ҳарбий клиник госпитали

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

15

Xazratkulova Ra'no Axatovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

16

Abidova Nodira Mirzaxitovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон миллий электр тармоқлари" АЖ, тиббий санитария қисми

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

17

Salaxutdinova Nodira Shakirovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Касаба уюшмалари Федерацияси, "Ботаника" санаторияси масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

18

Sayfiyev Djalaliddin Salaxiddinovich

Тошкент вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Тошкент вилоят филиали

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

19

Botayeva Nodira Oybek qizi

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

20

Umarova Dilfuza Ravshanovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

21

Churatayeva Dinara Saxadillayevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

22

Karabayeva Gulchexra Mamatxanovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

23

Ergasheva Sevara Rustamovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

24

Abdukadirov Djamshid Abdusamatovich

Тошкент шаҳри, "Omad Plyus" масъулияти чекланган жамияти

врач радиолог

тиббий радиология

иккинчи

25

Kuchkarova Xurshida Raximbayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

иккинчи

26

Abdukarimova Nodira Sayfillayevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

27

Babadjanova Nodira Erkinbayevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

28

Jabbarov Jasurbek Alloberganovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

29

Saidova Dilbar Muyidinovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

30

Komilov Shoxrux Nuraliyevich

Тошкент шаҳри, Ногиронлиги бўлган шахсларни реабилитация қилиш ва протезлаш миллий маркази

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

31

Boymoqov Zayniddin Bayirbekovich

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳри, "Dianur Med" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

32

Djelilov Asan Ruslanovich

Тошкент вилояти, вақтинча ишсиз

врач радиолог

тиббий радиология

учинчи

33

Xudaykulov Zoir Mirzoyusupovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

34

Muslimova Sitora Ashurvoyevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

35

Kolbaskina Yelena Viktorovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

врач-рентгенолог

рентгенология

учинчи

36

Djabborova Mu'tabar Raximberdiyevna

Самарқанд вилояти, Республика Аҳоли репродуктив саломатлик маркази, Самарқанд филиали

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

37

Kleymyonova Larisa Feliksovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

38

Berdiyev Elmurod Norbekovich

Сурхондарё вилояти, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

39

Abdullayeva Gulnora Kadamovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-оилавий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

40

Imambayeva Zulfiya Abduraximovna

Тошкент шаҳри, "Fortis Medikal" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

41

Rajabov Iskandar Pardayevich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

42

Kasimov Talyat Osmanovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академиясининг кўп тармоқли клиникаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

43

Anarbayeva Gulmira Iskandarovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

44

Kulumov Ulugbek Sadullayevich

Тошкент шаҳри, Республика 1-клиник шифохонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

45

Djavliyeva Mexriniso Djurakulovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

46

Raxmanova Dildor Tursunbayevna

Тошкент шаҳри, Бектемир тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

47

Shaabdikarimova Surayyo Baxadirovna

Тошкент шаҳри, "NBF" масъулияти чекланган жамияти клиникаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

48

Xodjayeva Umida Azmuddinovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий клиник касалхонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

49

Arifxanova Ra'no Sabirovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳри, "Меднуршифо клиникаси" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

50

Batirkulova Dilnoza Baxodirovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

51

Israilova Farida Rajabbayevna

Тошкент шаҳри, "Salus Vita" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

52

Usmanov Xasan Sergeyevich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

врач радиолог

тиббий радиология

иккинчи

53

Rashidova Gulchiroy Baxridinovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

54

Agzamxodjayev Xurshidxon Xamidullayevich

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, "Назарбек" санаторияси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

55

Mavlyanov Umurzak Karabayevich

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани тиббиёт бирлашмаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

56

Nazarov Faridun Isroilovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам клиник шифохонаси

врач-рентгенолог

рентгенология

иккинчи

57

Jumaniyazova Fazilat Zarifboyevna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

58

Mirzayeva Muxtabar Egamberganovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

59

Bahromov Suhrobjon Erkinovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

60

Gaziyeva Nigora Abduxamitovna

Тошкент шаҳар 3-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

61

Rasulova Munisa Mirmislimovna

Тошкент шаҳри, "MDS servis" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

62

Nazarov Xusniddin Muxitdinovich

Тошкент шаҳри, "Akfa Medlayn" масъулияти чекланган жамияти

врач радиолог

тиббий радиология

биринчи

63

Xidoyatova Gavxarxon Ravshanovna

Тошкент шаҳар 4-болалар клиник шифохонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

64

Karimov Ziyoiddin Yuldashevich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

65

Nematov Yodgorjon Rasulovich

Андижон вилоят перинатал маркази

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

66

Yusupov Abdulatif Mahmudovich

Самарқанд, Нурота тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

67

Davidxodjayeva Asalxon Alisher qizi

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган хирургия илмий-амалий тиббиёт маркази

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

68

Malikova Saxobatxon Saydaxmedovna

Тошкент вилояти, Пискент тумани тиббиёт бирлашмаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

69

Umarova Nargiza Nuritdinovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

70

Sadriddinov Xabibulla Nazrullayevich

Тошкент шаҳар 1-клиник шифохонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

71

Do'stov Jasurbek Teshayevich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани, "НЕОМЕД" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

72

Raximov Akmal Abdullayevich

Тошкент шаҳри, "Akfa Medlayn" масъулияти чекланган жамияти

врач радиолог

тиббий радиология

иккинчи

73

Rizayev Abdilxamid Abdishukurovich

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани тиббиёт бирлашмаси

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

74

Salomov Sobitxon Baxodirovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

75

Ozernaya Yelena Nikolayevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

76

Askarova Fazila Askarovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 12-оилавий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

77

Xaitova Feruza Xafizovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

78

To'rayev Ramziddin Toshpo'lotovich

Бухоро вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

79

Shirova Nigora Abdusalomovna

Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

80

Yodigarov Olimjon O'roqovich

Сурхондарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

81

Isakova Gulzoda Abdumusayevna

Тошкент вилояти, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

82

Djurayeva Shohida Ruziboyevna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2020 йил “ 3 ” мартдаги “54” сонли буйруғига 8-илова

Клиник лаборатория диагностикаси, функционал ва инструментал диагностика, болалик даври функционал ва инструментал диагностикаси, тиббий генетика мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2020 йил 29 февралда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Boynazarova Anora Xudoykulovna

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

2

Xaliqova Nigora Abdullayevna

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

3

Ergashev Sayfiddin

Андижон вилояти, Улуғнор тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

4

Zakirova Lobar Vaxabovna

Тошкент шаҳри, Тошкент Педиатрия медицина институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

5

Kadirov Abdugafur Abduraufovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 2-марказий консультатив-диагностика поликлиника

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

иккинчи

6

Fayazova Nozima Djaxongirovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 17- оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

7

Atabekova Mavlyuda Ziyatovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббий бош бошқармаси, 1-марказий консультатив-диагностика поликлиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

8

Usarova Gulchexra Abdulxayevna

Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

9

Xujamuratova Gulnora Sabirovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, марказий харбий клиник госпитали

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

10

Zorina Viktoriya Vitalevna

Тошкент шаҳар гемостазиология маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

11

Raxmatova Diloram Lutfullayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

12

Nabiyeva Mavlyuda Ilxamovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий-текшириш институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

13

Aloyeva Gavxar Rashitovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий-текшириш институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

14

Isakova Guljamila Uzakbayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 34- оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

15

Yuldasheva Umida Turayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган акушерлик ва гинекология илмий-амалий тиббиёт маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

16

Badayeva Galina Georgiyevna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий клиник шифохона

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

17

Djafarova Farida Rifkatovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 14- оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

18

Aytjanova Venera Uzakbayevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, марказий харбий клиник госпитали

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

19

Dalimova Sevar Xurshitovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 2-марказий консультатив-диагностика поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

20

Axmetova Firuza Ilgizarovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 2-марказий консультатив-диагностика поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

21

Tulyaganova Xilola Mirpulatovna

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат-диагностика маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

22

Zaidova Shaxnoza Baxtiyarovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий-текшириш институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

23

Agzamova Feruzaxon Asrorxo'ja qizi

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий-текшириш институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

24

Yusupova Feruza Baxodirovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий-текшириш институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

25

Masharipov Adilbek Xajibayevich

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий-текшириш институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

26

Xayitmatova Shoxida Shojalilovna

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

27

Tursunxodjayeva Nodiraxon Nuritdinovna

Тошкент шаҳри, Тошкент давлат стоматология инсититути клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

28

Axmedova Maftuna Aliyevna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1- оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

29

Narkuziyeva Mukaram Bosimovna

Сирдарё вилояти, Сардоба тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

30

Djalilova Parida Norevna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 58- оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

31

Kan Zlata Afanasevna

Тошкент шаҳар тери-таносил касалликлар диспансери

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

32

Shinasirova Shaxida Axmatovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 2-марказий консультатив-диагностика поликлиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

33

Kipchakova Nilufar Inayatovna

Тошкент шаҳар 1-туғруқ комплекси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

34

Yusupaliyeva Umida Paxredinovna

Тошкент шаҳар 3-болалар клиник шифохонаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

35

Berdiyeva Orzigul Jo'raqulovna

Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 6- оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

36

Moldabayeva Kulyash Ashirbekovna

Тошкент вилояти, Чиноз тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

37

Tulabayeva Mavluda Zakirovna

Тошкент шаҳар И.Иргашев номли 4-клиник шифохонаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

38

Babadjanova Muyassar Botirovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 27- оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

39

Djabbarova Latofat Baxtiyorovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президент администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 2-марказий консультатив-диагностика поликлиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

40

Mamatova Nafisa Raximberdiyevna

Тошкент шаҳар тери-таносил касалликлар диспансери

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

41

Gafurova Zuxro Mardonovna

Самарқанд вилоят тери-таносил касалликлар диспансери

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

42

Radjapbayeva Feruza To'libayevna

Тошкент шаҳри, Сергели туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

43

Tulyaganova Barno Ganiyevna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси кўп тармоқли клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

44

Alimuxamedova Shoira Usmanovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси кўп тармоқли клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

45

Alimova Nilufar Ramziddinovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси кўп тармоқли клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

46

Kasimova Xikoyat Taxirovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси кўп тармоқли клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

47

Samadxodjiyeva Muxabbat Ilxamovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси кўп тармоқли клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

48

Xolmatova Moxiraxon Mamadjanovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси кўп тармоқли клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

49

Abdukarimov Mamirjon Abduxakimovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон касаба уюшмалари Федерацияси, "Чимён" санаторияси масъулияти чекланган жамияти

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

50

Nishanova Nargiza Sirajiddinovna

Тошкент шаҳар 8-туғруқ комплекси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

51

Mandrajiyeva Yevgeniya Viktorovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

учинчи

52

Xamidov Ulugbek Muydinovich

Андижон вилоят ногиронларни реабилитация қилиш ва протезлаш маркази

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

олий

53

Eshmatova Surayyo Ozodovna

Тошкент шаҳар Ибн Сино номидаги 1-клиник шифохонаси

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

иккинчи

54

Isanova Xadicha Bekniyozovna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2- оилавий поликлиника

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

олий

55

Djoltayeva Nargiza Mashrabovna

Тошкент шаҳри, Сергели туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

56

Hojiyev Sherzod Teshayevich

Тошкент шаҳри, Чилонзор туман тиббиёт бирлашмаси, 37-оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

57

Shodmanovna Diloram Akbutayevna

Сирдарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

58

Mukimova Moxira Sanjarovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, марказий харбий клиник госпитали

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

учинчи

59

Xakimova Manzura Nurmatovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

60

Megliyeva Muazzam Xidirovna

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

олий

61

Mamadiyorova Munira Eshturdiyevna

Тошкент шаҳар Ибн Сино номидаги 1-клиник шифохонаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

62

Zakirova Ziyoda Axmadjanovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

63

Kamalova Maktuba Ergashevna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, марказий харбий клиник госпитали

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

олий

64

Xayitbayev Shuxrat Xo'jayazovich

Хоразм вилоят ногиронларни реабилитация қилиш ва протезлаш маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

65

Sattorova Saida Saparboyevna

Хоразм вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

66

Rashitxodjayeva Muxayyo Shavkatovna

Тошкент вилояти фтизиатрия ва пульмонология маркази

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

олий

67

Raxmanova Sevil Radjabovna

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

68

Skomoroshenko Natalya Viktorovna

Тошкент вилояти, вақтинча ишсиз

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

учинчи

69

Muminova Nodira Xakimovna

Тошкент шаҳар тиббий маслаҳат диагностика маркази

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

олий

70

Dugamatova Dinara Temir-Bulatovna

Тошкент шаҳри, "Федорович клиникаси" акциядорлик жамияти қўшма корхонаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

71

Baxramdjanova Xilola Xojimurotovna

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

72

Lixmanova Ravilya Ismailovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган урология илмий-амалий тиббиёт маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

73

Egamova Feruza Rustamovna

Тошкент шаҳар 5-туғруқ комплекси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

74

Eshankulova Tillaxon Alidjanovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

75

Ikromova Sanobar Boboqulovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

функционал ва инструментал диагностика врачи

функционал ва инструментал диагностика

олий

76

Mo'minova Dildoraxon Abduvaliyevna

Фарғона вилоят перинатал маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

77

Yunusova Xanifa Nodirovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

78

Xasanova Nasiba Mutalovna

Тошкент шаҳри, Сергели туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

79

Abdusalyamova Margubaxon Abdusalamovna

Андижон вилояти, Андижон давлат тиббиёт институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

80

Abdusalyamov Nodir Djuraxanovich

Андижон вилояти, Андижон давлат тиббиёт институти клиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

81

Xatamova Umida Abralevna

Тошкент шаҳар 5-клиник шифохона

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

82

Umarkulov Farhod Faxriddinovich

Самарқанд вилояти, вақтинча ишсиз

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

учинчи

83

Rustamova Gulchehra Ashrafovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

84

Berdiyeva Zebinisa Jumayevna

Қашқадарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Қашқадарё вилояти филиали

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

85

Omonov Soxib Kaxramonovich

Бухоро вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

86

Mingaliyeva Elmira Uralovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган урология илмий-амалий тиббиёт маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

87

Nigmatova Faxriya Iskandarovna

Тошкент шаҳри, "Elixir laboratoriyes" масъулияти чекланган жамияти

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

88

Karimova Zumratxon Rayimjanovna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

89

Abdujabbarova Gulbaxar Tajikulovna

Сирдарё вилоят қон қуйиш станцияси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

90

Ganiyev Anvar Raximovich

Сирдарё вилоят қон қуйиш станцияси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

91

Xodjimuratova Oltin Azimovna

Самарқанд вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Самарқанд вилояти филиали

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

92

Ganixodjayeva Raxima Abdusattarovna

Тошкент шаҳри, "Central med" масъулияти чекланган жамияти

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

93

Abidova Sabo Uzgenovna

Тошкент шаҳар тиббий маслаҳат диагностика маркази

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

94

Shermatova Shaxnoza Maxamadvafo qizi

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон миллий телерадиокомпанияси поликлиникаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

биринчи

95

Noraliyeva Ra'noxon Azimovna

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

96

Altibayeva Latofatxon Abdujabbarovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар акушерлик комплекси

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

иккинчи

97

Maxsumova Gulbaxor Djuratovna

Тошкент шаҳри, Олмазор туман тиббиёт бирлашмаси, 20-оилавий поликлиника

врач лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий


Ҳужжат тури:  Буйруқ
Ҳужжат рақами:  54
Қабул қилиниш санаси:  03.03.2020
Кўчириб олиш pdf |