X
Логин
Пароль

Оддий куриниш

Вазирлик ҳақида Ҳужжатлар Муассасалар Янгиликлар Тадбирлар Лойиҳалар АКТ Оnline хизматлар
Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

Бош сахифа

02 июля 2019

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

OʻZBEKISTON RESPUBLIKASI SOGʻLIQNI SAQLASH VAZIRINING

BUYRUGI


2019yil“25”06

№ 167

Toshkent sh.

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

Узбекистан Республикаси Адлия вазирлигида 2015 йил 19 январда 2649-сон билан рўйхатга олинган "Тиббиёт ва фармацевтика ходимларини аттестациядан ўтказиш ва уларга малака тоифалари бериш тартиби тўғрисида" ги Низом талаблари бўйича аттестация ишларини ташкил қилиш ҳамда врачлар ва фармацевтларга малака тоифаси бериш бўйича 2019 йилнинг 15, 17, 22 ва 25 июн кунлари бўлиб ўтган ихтисослашган аттестация комиссиялари йиғилишлари хулосасига кўра, малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш мақсадида буюраман:

1. Қуйидагилар:

Акушерлик ва гинекология, репродуктология мутахассисликлари ихтисослашган аттестация мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 1-иловага;

Юқумли касалликлар, умумий гигиена ва эпидемиология, гигиена, эпидемиология, микробиология, радиацион гигиена ва радиацион хавфсизлик, микробиологик лаборатор текширувлар (бактериология ва вирусология), дезинфектология, паразитология, тиббий энтомология, ўта хавфли инфекциялар лаборатор диагностикаси, паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси, санитар-гигиеник лаборатория текшируви, радиологик лаборатория текшируви, болалар ва ўсмирлар гигиенаси, овқатланиш гигиенаси, меҳнат гигиенаси, коммунал гигиена, тиббий экология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 2-иловага;

Умумий стоматология, терапевтик стоматология, болалар хирургик (огиз бўшлиғи) стоматологияси, болалар терапевтик стоматологияси, ортопедик стоматология, ортодонтия, жарроҳлик (огиз бўшлиғи) стоматологияси, юз-жағ жарроҳлиги, имплантология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 3-иловага;

Пульмонология, фтизиатрия, фтизиохирургия, суяк тизими фтизиатрияси, фтизиоофтальмология, дерматовенерология ва тиббий косметология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 4-иловага;

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Андижон давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида ультратовуш текшируви, педиатрия, ички касалликлар (терапия), кардиология, неврология, акушерлик ва гинекология, оториноларингология, умумий хирургия, эндоскопия, умумий онкология, офтальмология, умумий стоматология, терапевтик стоматология, травматология ва ортопедия мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 5-иловага;

Умумий амалиёт шифокори, оилавий тиббиёт ва тез тиббий ёрдам мутахассисликлари ихтисослашган аттестация мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 6-иловага;

Умумий педиатрия, педиатрия, неонатология, болалар кардиологияси ва ревматологияси, болалар гастроэнтерологияси, болалар нефрологияси, болалар пульмонологияси, болалар юқумли касалликлари, ўсмир ва чақирув ёшидагилар касалликларининг врачлик экспертизаси, болалар аллергологияси ва иммунологияси, болалик даври иммунопрофилактикаси мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 7-иловага;

Травматология ва ортопедия, болалар травматологияси ва ортопедияси, ортопедия, вертебрология, нейрохирургия, эндоваскуляр нейрохирургия, спинал (вертебрал) нейрохирургия, комбустиология, рабиология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 8-иловага;

Фармация мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 9-иловага;

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Самарканд давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида ички касалликлар (терапия), рентгенология, ультратовуш диагностикаси, клиник лаборатория диагностикаси, умумий стоматология, акушерлик ва гинекология, тиббий радиология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 10-иловага мувофиқ тасдиқлансин.

2. Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги Врачлар ва фармацевтларга лицензия бериш ва аттестациядан ўтказиш Республика маркази директори (А.Б.Яркулов) аттестациядан ўтган мутахассисларга малака тоифаси берилганлиги тўғрисидаги сертификатлар тайёрланиши, тасдиқланиши ва тарқатилишини таъминласин.

3. Ахборот-коммуникация технологияларини ривожлантириш Маркази ДУК (Д.Н.Усмонов) ушбу буйруқни Соғлиқни сақлаш вазирлигининг веб- сайтига жойлаштирсин.

4. Мазкур буйруқ ижросининг назорати вазирнинг биринчи ўринбосари Б.Юсупалиев зиммасига юклатилсин.

Вазир

А.Шадманов

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 1-илова

Акушерлик ва гинекология, репродуктология мутахассисликлари ихтисослашган аттестация мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 15 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Xodjayeva Kamola Gafurdjanovna

Тошкент шаҳар 7- туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

2

Xolikova Nodira Telmanovna

Тошкент шаҳар 7- туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

3

Abdullayeva Dilorom Sharifovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

4

Rashidova Nigora Farxodovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-туғруқ комплекси

бўлим мудири

акушерлик ва гинекология

олий

5

Raxmatova Gulnora Abdujalilovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар, "Savriya diagnostika va davolash klinikasi" масъулияти чекланган жамияти

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

6

Tursunov Zayniddin Sabitovich

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси, Красногорск шифохонаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

7

Safarova Surayyo Boymurodovna

Қашқадарё вилояти, Миришкор тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

8

Xamidjanova Muqaddas Jo'rabayevna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

9

Maxmudova Shaxnoza Azimjonovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳри, "Ventra Medline" масъулияти чекланган жамияти

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

10

Xamroyeva Shoira Farmonovna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

11

Zanozina Oksana Vladimirovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани, "Vega-med house" масъулияти чекланган жамияти

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

12

Shamsiyev Faxriddin Nasimovich

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси

бўлим мудири

акушерлик ва гинекология

олий

13

Saydullayeva Zulfiya Panjiyevna

Қашқадарё вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

14

Nizamatdinova Risgul Djalgasbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

15

Xidirova Anora Xolmuminovna

Жиззах вилояти, Жиззах шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

16

Murodov Ramazon Akramovich

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

17

Alqarova Xadicha Erkayevna

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

18

Vaxidova Gulchexra Kurkmasovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

19

Urmanova Saida Raxmatullayevna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 2-клиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

20

Irgasheva Barno Ishturdiyevna

Тошкент вилояти, Чиноз тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

21

Tuktibayeva Sholpan Nuradinovna

Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

22

Israilova Gulasar Uktamovna

Жиззах вилояти, Жиззах шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

23

Eshmuratova Ugulay Xamdamovna

Сирдарё вилояти, Сирдарё тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

24

Begmatova Tamara Konstantinovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

25

Xudoykulova Zamira Isakulovna

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳри, "Zumos med-servis" масъулияти чекланган жамияти

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

26

Ramazonova Gulnora Gaybullayevna

Тошкент шаҳар 9- туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

27

Abduxakimova Matluba Giyasovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

28

Азиева Флюра Минигарифовна

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

29

Djumaniyazova Karamat Masharibovna

Хоразм вилояти, Хива тумани тиббиёт бирлашмаси

бўлим бошлиғи

акушерлик ва гинекология

олий

30

Haydarova Zulxumor Isroilovna

Тошкент вилояти, Пискент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

31

Fozilxonova Manzura Omilxonovna

Тошкент вилояти, Пискент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

32

Arslanova Xurshida Maxkamovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

33

Ibragimova Feruza Abdikarimovna

Тошкент шаҳри, Республика перинатал маркази

болалар ва ўсмирлар гинекологи

болалар ва ўсмирлар гинекологияси

биринчи

34

Tuxtanazarova Mashkura Rixsitillayevna

Тошкент вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

35

Xasanova Buvalima Jamatovna

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

36

Amonov Ikrom Istamovich

Тошкент шаҳри, Республика аҳоли репродуктив саломатлиги маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

37

Sattarova Kamola Abdulnasirovna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

биринчи

38

Xonboyeva Nasiba Kodiraliyevna

Тошкент шаҳар 6-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

39

Arziyeva Dilfuza Abduraxmonovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани, "Умид шифо нур" хусусий корхонаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

40

Abdullayeva Nodira Abdushukurovna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

бўлим мудири

акушерлик ва гинекология

олий

41

Navruzova Guljaxon Djumabekovna

Жиззах вилояти, Жиззах шаҳар тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

42

Tashboyeva Mavludaxon Ashurovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

43

Yunusova Muxabbat Odilovna

Тошкент шаҳар 2-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

биринчи

44

Xusainova Dildora Baxadirovna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

45

Djurabayeva Marxabo Ibragimovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

46

Ibragimova Xamidaxon Tolipovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

47

Akbarova Shoxistaxon Tojiboyevna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

48

Rustamov Uktam Avlakulovich

Тошкент шаҳар 8-туғруқ комплекси

бўлим мудири

акушерлик ва гинекология

олий

49

Qobulova Feruza Kurbonovna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

50

Xo'jamberdiyeva Saodat Suvonovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

51

Matyakubova Zumrad Shonazarovna

Хоразм вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

52

Ernazarova Zilola Xamrayevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

53

To'ychiyeva Almira Abdullayevna

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

54

Kodirova Shaxnoz Ikromovna

Тошкент шаҳар 3- туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

55

Toshxonova Shoira Ishanxodjayevna

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

56

Erkabayeva Zarifa Kamardinovna

Сирдарё вилояти, Сайхунобод тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

57

Kasimova Firuza Minavarbekovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси, туғруқ комплекси

бўлим мудири

акушерлик ва гинекология

олий

58

Sunnatillayeva Lola Axatillayevna

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар ва ўсмирлар гинекологияси

болалар ва ўсмирлар гинекологияси

олий

59

Ibraximova Barno Kodomboyevna

Тошкент шаҳар, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

60

Abduraxmanov Baxtiyor Muminaliyevich

Тошкент шаҳри, Республика 1-клиник шифохонаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

биринчи

61

Karabayev Umidjon Muxsinovich

Фарғона вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

62

Sarimsakova Inga Renadovna

Тошкент вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

63

Abdullajanova Zulfiya Maxkamovna

Тошкент шаҳри, Республика 1-клиник шифохонаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

64

Kaipova Sapargul Urazbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

65

Yembergenova Perdegul Sabirbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус тумани тиббиёт бирлашмаси

бош шифокор

акушерлик ва гинекология

олий

66

Yesbergenova Guljaxan Orinbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

67

Berdibekova Anar Bazarbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

68

Djalilova Lola Kamolovna

Тошкент шаҳар 2-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

69

Nurmatov Raxim Mamatovich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 2-тиббий санитария қисми

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

70

Azizova Yulduz Mamasaliyevna

Наманган вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

71

Kasimova Dinora Maxmudovna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

72

Axmedova Nigora Davronovna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

73

Kamalova Malika Bakayevna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

74

Mamadjanova Shavkatxon Turg'unbayevna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

75

Mirza-Azimova Fotima Xusanboyevna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси 2-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

иккинчи

76

Karimova Hulkar Raimberdiyevna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

77

Mengliyeva Iris Safarovna

Сурхондарё вилояти, Бойсун тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

78

Orazaliyeva Gulistan Yusupbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

79

Axmedova Maxiraxon Raxmatovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

80

Samitova Alfiya Shafikovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

81

Nagmetullayeva Gulbaxar Sultanazarovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қўнғирот тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

82

Eshdavlatov Abdusamat Eshmamatovich

Сурхондарё вилояти, Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

83

Mamatkulova Nigora Tadjiboyevna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

84

Nasirova Saodat Shamilevna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

85

Uzakbergenova Arzigul Maulenbergenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

86

Sharipova Feruza Xayrullayevna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

иккинчи

87

Li Irina Vadimovna

Тошкент шаҳар И.Иргашев номли 4-клиник шифохонаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

биринчи

88

Ok Viktor Vadimovich

Тошкент шаҳар 4-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

89

Turdibayeva Maxsuda Maxammadjonovna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

иккинчи

90

Aliyeva Dilbarxan Zakirjanovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

91

Matniyazova Dinara Shakirovna

Тошкент шаҳар 3-туғруқ комплекси

бўлим мудири

акушерлик ва гинекология

иккинчи

92

Uzoqova Manzura Komilovna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

биринчи

93

Vakkasov Iskandar Saydaliyevich

Тошкент шаҳар 1-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

94

Abduraxmonova Tilla Bekmuradovna

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

95

Xasanova Rayxon Kayumovna

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси, 51-ҚОП

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

96

Manniboyeva Muxabbatxon Turdialiyevna

Фарғона вилояти, Қўштепа тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

97

Saydaliyeva Iroda Farxodovna

Самарқанд вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

98

Mustafayeva Nodira Gulyamxusenovna

Самарқанд вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

99

Turabova Zebiniso Shodiyevna

Самарқанд вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

100

Yuldasheva Dilchexra Yusupxonovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 2-клиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

101

Urinov Yaxshiboy Rizayevich

Самарқанд вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Самарқанд филиали

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

102

Oltiyeva Maloxat Palvannazirovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган акушерлик ва гинекология илмий-амалий тиббиёт маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

103

Abdullayeva Lola Sayfullayevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

104

Aminova Gulbaxor Taxirovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

105

Suyarov Sanjar Muradullayevich

Самарқанд вилоят перинатал маркази

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

биринчи

106

Valiyeva Zilolaxon Erkinovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

107

Mirzayeva Shodiyaxon Abdulxayevna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

108

Nosirova Marifatxon Azizovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

109

Usmonova Mavlyuda Bozorovna

Жиззах вилояти, Жиззах шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

110

Урунова Анаджон Раджабовна

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

111

Xayriyeva Dilfuza Salimjanovna

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

112

Xodjimatova Dilfuza Yusupovna

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

113

Ubaydullayeva Ziyoda Maxmudovna

Тошкент шаҳар 7- туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

биринчи

114

Qoraboyev Maxammatjon Anvarjonovich

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

115

Solmonova Tojixon Turgunboyevna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

116

Xurramov O'ktam Mirzayevich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

117

Tuxliyeva Nilufar Iskandarovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

118

Mansurova Mushtariy Xabibullayevna

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

иккинчи

119

Najmiddinov Zayniddin Najmiddinovich

Тошкент шаҳар 9-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

иккинчи

120

Rajabov Dilshod Usmonovich

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

121

Abduraimova Gulnoz Sobirjonovna

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

122

Bo'riyeva Mavsuma Sattorovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

123

Kabilova Dildora Abdulaxatovna

Тошкент шаҳар 3-туғруқ комплекси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

иккинчи

124

Xamroyev Anvar Kaxorovich

Самарқанд вилояти, Самарқанд давлат тиббиёт институти клиникаси

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

125

Atoyeva Nafisa Ibrohimovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани, "Medik-AS" масъулияти чекланган жамияти

акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 2-илова

Юқумли касалликлар, умумий гигиена ва эпидемиология, гигиена, эпидемиология, микробиология, радиацион гигиена ва радиацион хавфсизлик, микробиологик лаборатор текширувлар (бактериология ва вирусология), дезинфектология, паразитология, тиббий энтомология, ўта хавфли инфекциялар лаборатор диагностикаси, паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси, санитар-гигиеник лаборатория текшируви, радиологик лаборатория текшируви, болалар ва ўсмирлар гигиенаси, овқатланиш гигиенаси, меҳнат гигиенаси, коммунал гигиена, тиббий экология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 15 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Hotamova Ra'no Sulaymonovna

Бухоро вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

2

Uljayev Abdusattor Orzikulovich

Қашқадарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

меҳнат гигиенаси

олий

3

Dulabov Ikrom Komolovich

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

4

Sultanova Gulchexra Raimovna

Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

5

Boytemirova Sevaraxon Abdihakimovna

Фарғона вилояти, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, Қўқон тармоқ санитария эпидемиология станцияси

эпидемиолог

эпидемиология

олий

6

Adinayev Farxod Baxriyevich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

7

Sultonova Dilfuza Esonboyevna

Тошкент вилояти, Бўка тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

8

Nomozov Shogdor Xolbekovich

Қашқадарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

9

Saydanov Xusanboy Abduvaxobovich

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

10

Kodirova Feruza Ergashevna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

болалар ва ўсмирлар гигиенаси

олий

11

Madumarov Paxirdin Turdiyevich

Андижон вилояти, Олтинкўл тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

12

Sidiqov Raximjon Abdilxakovich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

паразитолог

паразитология

биринчи

13

Xfmrokulov Farxodjon Oripjonovich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

биринчи

14

Murodova Yulduz Kuvatovna

Қашқадарё вилояти, Республика ўлат, карантин ва ўта ҳавфли юқумли касалликлардан мухофаза маркази, Қашқадарё филиали

бактериолог

бактериология

олий

15

Xidirova Surayyo Shamsiyevna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

16

Radjabov G'olibjon Nematilloyevich

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси

вирусолог

вирусология

биринчи

17

Djalolov Anvar Farxodovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

18

To'xtayeva Gulandom Usmonovna

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

19

Eshtuktarov Mamasodik Abdiyevich

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

болалар ва ўсмирлар гигиенаси

олий

20

Ulashov Bahodir Kosimovich

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

21

Jo'rabayeva Xurmatoy Jo'rayevna

Тошкет вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

бактериолог

бактериология

иккинчи

22

Xasanova Dilfuza Xoldorovna

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

23

Erkabayeva Adolat

Тошкент шаҳар 5-болалар клиник шифохонаси

бактериолог

бактериология

олий

24

Dusmatova Nartoji Azizovna

Тошкент шаҳри, Республика давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

25

Xolmatov Kabildjon Turgunovich

Тошкент шаҳри, Миробод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

коммунал гигиена

биринчи

26

Tashbayev Soatmurat

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

27

Kurbanova Maksuda Nabiyevna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

иккинчи

28

Umurzakova Risliq Abduraimovna

Жиззах вилояти, Зарбдор тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

29

Babajanova Manzura Ramatullayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

30

Turdiyev Jalil Primqulovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани давлат санитария эпидеми.ология назорати маркази

дезинфектолог

дезинфектология

олий

31

Sagdullayev Abdullo Narzullayevich

Тошкент шаҳри, Миробод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

32

Kambarova Shaxira Erkinovna

Тошкент шаҳри, М. Улуғбек тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

33

Abdukayumova Xilola Axmadjonovna

Тошкент вилояти, Бўстонлиқ тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

34

Sariyeva Muxabbat Namazbayevna

Тошкент вилояти, Чиноз тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

35

Mashtinov Istamjon Boymurodovich

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

36

Ismailova Feruza O'tkurbayevna

Тошкент вилояти, Паркент тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

биринчи

37

Tulayev Oblayor Berdiyorovich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

38

Rustamova Xilola Sultanovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

39

Uskinova Zuxra Yuldashevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

иккинчи

40

Mirzayeva Nasiba Xusinovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

коммунал гигиена

иккинчи

41

Semenova Marina Nikolayevna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

42

Ixlosova Zulfiya Ibadullayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган акушерлик ва гинекология илмий-амалий тиббиёт маркази

бактериолог

бактериология

олий

43

Ergasheva Zilola Mamirboyevna

Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач энтомолог

тиббий энтомология

иккинчи

44

Mamatkulov Ummatkul

Сирдарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

45

Gafurova Nargisa Anvarovna

Бухоро вилояти, Когон шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

иккинчи

46

Alimdjanova Nasiba Nadjimovna

Тошкент вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач вирусолог

вирусология

олий

47

Rahmonov Abdig'ofur Xudoyqulovich

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

48

Kurbanova Sevara Kahramanovna

Тошкент шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

49

Kuchkarova Nargiza Matyakubovna

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

50

Tugalov Beknazar Esanovich

Қашқадарё вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

51

Umirzakov Zakir Baxriddinovich

Самарқанд вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

52

Xamrakulov Rustamjon Yigitaliyevich

Наманган вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

53

Qambarov Nasimjon

Наманган вилояти, Наманган шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

54

Karimov Dilshod Xasanovich

Қашқадарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

55

Karimkulov Kudrat Mamatkulovich

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

56

Xudayberganova Iroda Muxammedmuradovna

Тошкент шаҳри, Республика давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

57

Xasanov Aziz

Қашқадарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

паразитолог

паразитология

олий

58

Iminova Gulnora Abdusamadiyevna

Тошкент шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

59

Saparova Rayxon Yerdashovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

иккинчи

60

Sultonov Axrorjon Borataliyevich

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

61

Ismoilov Umid Baxodirovich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

62

Hojiyeva Laylo Hazratovna

Навоий вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

63

Allaberganova Nigora Marimovna

Тошкент шаҳри, Республика давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

64

Kazakbayeva Xanifaxon Axundjanovna

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

65

Yuldasheva Nigoraxon Gulamovna

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

66

Tojiyeva Umidaxon Numanovna

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

67

Mirzayev Yaqubjon Muxtarovich

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

68

Ismatullayev Mirzaolim Mo'minovich

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

69

Ismoilov Abdugafur Nusratovich

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

70

Umargaziyeva Djamila Ojaxayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

71

Ergashov Zokir Ochilovich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

72

Shaminova Shoira Xujayarovna

Сирдарё вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

73

Raximova Oydin Xojiyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

74

Ruziyev Iskandar Rajabovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

болалар ва ўсмирлар гигиенаси

олий

75

Kulmuratova Urazxan Kidirniyazovna

Қорақалпоғистон Республикаси давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

олий

76

Xakimova Narinsa

Жиззах вилояти, Зарбдор тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

77

Ruziyev G'afur Ochilovich

Қашқадарё вилояти, Косон тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

паразитолог

паразитология

олий

78

Tairova Nasiba Abduvaxidovna

Тошкент вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

79

Muminov Eshmaxmat Pardayevich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

80

Saydaliyev Saidaziz Saidimuratovich

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

инфекционист

юқумли касалликлар

иккинчи

81

Xayitova Faridaxon Soliyevna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

82

Yusupova Gavxar Erkinjanovna

Андижон вилояти, Хонобод шаҳар тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

83

Ashurov Zokir Usmanovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

84

Amirkulova Nilufar Bobokulovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган акушерлик ва гинекология илмий-амалий тиббиёт маркази

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

85

Bazarov Erkinbay Ergashbayevich

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

86

Musabekov Anvarbek Pulatovich

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

87

Kasimxodjayeva Mashxura Shukrullayevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

бактериолог

бактериология

биринчи

88

Nasirova Roxat Azamatovna

Самарқанд вилояти, Жомбой тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

89

Mirzayeva Shahlo Tilavovna

Бухоро вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

биринчи

90

Vafokulova Gulnoza Sadulloyevna

Самарқанд вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

91

Yuldashev Baxtiyorjon Turgunboyevich

Андижон вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

92

Mamajonova Muxayyoxon Zokirjonovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

93

Ernazarov Shavkat Nabiyevich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

биринчи

94

Kenjayeva Odila Xodjiyevna

Бухоро вилояти, Ромитан тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

паразитолог

паразитология

олий

95

Xalloqova Sayyora Zaynidinovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

паразитолог

паразитология

олий

96

Turdimatov Boxodir A'zamovich

Фарғона вилояти, Фарғона тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

97

Ro'zmetova Nodira Masharipovna

Хоразм вилояти, Шовот тумани тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар бўлими

бактериолог

бактериология

олий

98

Boydanov Muzaffar Abdullayevich

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

овқатланиш гигиенаси

олий

99

Botirov Choraquli

Бухоро вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

100

Atabayev Kodirjon Maxkambayevich

Андижон вилояти, Хонобод шаҳар давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

гигиена

олий

101

Boymuradov Ruzibay Mustafayevich

Қашқадарё вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

олий

102

Rahimov Fayyoz Ergashovich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

санитария врачи

меҳнат гигиенаси

олий

103

Egamberdiyeva Nigora Jabbarovna

Навоий вилоят давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

паразитар касалликлар лаборатория диагностикаси

олий

104

Kenjabayev Baxtiyar Yuldashevich

Жиззах вилояти, Бахмал тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

врач лаборант

санитар-гигиеник лаборатория текшируви

олий

105

Jo'rayev Nabijon Boltayevich

Тошкент вилояти, Паркент тумани давлат санитария эпидемиология назорати маркази

эпидемиолог

эпидемиология

биринчи

106

Karimov Oybek Zafarovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тибббиёт бош бошқармаси, Санитария-эпидемиология назорати бошқармаси

санитария врачи

радиацион гигиена

олий

107

Magay Modest

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тибббиёт бош бошқармаси, Санитария-эпидемиология назорати бошқармаси

санитария врачи

гигиена

олий

108

Mo’minov Shamsuddin Xayrullaxodjayevich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, юқумли касалликлар шифохонаси

инфекционист

юқумли касалликлар

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 3-илова

Умумий стоматология, терапевтик стоматология, болалар хирургик (оғиз бўшлиғи) стоматологияси, болалар терапевтик стоматологияси, ортопедик стоматология, ортодонтия, жарроҳлик (оғиз бўшлиғи) стоматологияси ва юз-жағ жарроҳлиги, имплантология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 15 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Olimov Umid Obidovich

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар болалар стоматология поликлиникаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

2

Yusupov Akbarxon Aliyevich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, шошилинч тиббий ёрдам бўлими

хирург стоматолог

хирургик стоматология

иккинчи

3

Fayziyeva Dilobar Asatovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, тиббий санитария бўлими

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

олий

4

Zakirov Ilyos Islambayevich

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

биринчи

5

Isabayeva Zuxra Pattayevna

Тошкент шаҳри, Шойхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

олий

6

Ismailova Mavluda Ubaydullayevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

олий

7

Xolbayeva Djamilya Isobekovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

олий

8

Abdullayeva Nodira Yoqubjonovna

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

биринчи

9

Abdullayev Shaxobiddin Maxmudovich

Наманган вилоят ихтисослаштирилган болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

олий

10

Tashmatova Muxarram Dexkonbayevna

Наманган вилоят ихтисослаштирилган болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

олий

11

Fayziyeva Gulnoza Irgashevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

биринчи

12

Hamroyev Dilshod Abdumannonovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 48-ҚОП

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

олий

13

Tosheva Dilovarbonu Mubinovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, болалар стоматология поликлиникаси

болалар терапевтик стоматологи

болалар терапевтик стоматологияси

биринчи

14

Irgashev Ikrom Karimovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри, "Ortognatiya" масъулияти чекланган жамияти

ортодонт

ортодонтия

олий

15

Xasanov Odiljon Mutalliyevich

Наманган вилоят ихтисослаштирилган болалар стоматология поликлиникаси

ортодонт

ортодонтия

олий

16

Xojiyev Lutfulla Xudayberdiyevich

Навоий вилояти, "Беҳсар дент" хусусий корхонаси

ортопед стоматалог

ортопедик стоматология

олий

17

Kenjayeva Dilfuza Rominovna

Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳри, "Тиш даволаш" масъулияти чекланган жамияти

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

18

Xolbayev Abduraim Tajibayevich

Cирдарё вилояти, "Баходир-стомасервис" хусусий кўп тармоқли тиббиёт хизмати

ортопед стоматалог

ортопедик стоматология

олий

19

Talipov Absamatilla Xamidovich

Тошкент шаҳар, Соғлиқни сақлаш вазирлиги стоматология поликлиникаси

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

20

Miraxmedova Malika Akbarovna

Тошкент шаҳри, "Dentalika" масъулияти чекланган жамияти

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

21

Asatillayev Tayirjan Ismatilloyevich

Наманган вилояти, Поп тумани, "Toxirjon denta" масъулияти чекланган жамияти

ортопед стоматалог

ортопедик стоматология

иккинчи

22

Amiryan Vladimir Ashotovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

учинчи

23

Atabayev Bekpolat Rejepovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Қўнғирот тумани, "Stoma denta alfa" хусусий корхонаси

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

24

Ochilova Dilrabo Ilxomovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани, "Nodira denta" хусусий корхонаси

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

учинчи

25

Adilov Kabul Kamilovich

Тошкент шаҳар, Соғлиқни сақлаш вазирлиги стоматология поликлиникаси

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

26

Xen Dmitriy Nikalayevich

Тошкент шаҳри, "Dent med plyus" масъулияти чекланган жамияти

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

27

Saydaliyev Ravshan Abdurashidovich

Тошкент шаҳри, "Саидпарадент" масъулияти чекланган жамияти

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

28

Chinov Isamiddin Bekovich

Тошкент вилояти, Бекобод шаҳри, "Архимед" хусусий корхонаси

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

29

Usmanov Shuxrat Tursunovich

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги стоматология поликлиникаси

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

30

Azimov Maxmud Abdimalik o'g'li

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳри, "Megafill-denta" масъулияти чекланган жамияти

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

31

Mamadaliyev Farxad Abdukadirovich

Тошкент вилояти, вақтинча ишсиз

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

учинчи

32

Salomova Xulkar Shodimurodovna

Тошкент шаҳри, "Nur stom plus" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

33

Salavatova Liliya Muxametnakipovna

Тошкент шаҳри, "Denta plus" хусусий корхонаси

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

34

Xabibullayev Shuxrat Gayratovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

учинчи

35

Shanko Valentina Ravilevna

Бухоро вилояти, вақтинча ишсиз

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

учинчи

36

Chariyev Abdinazar Sattarovich

Тошкент вилояти, Янгийўл шаҳри, "Diora-Afzal-shifo" хусусий корхонаси

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

олий

37

Maxmatqulov Baxrom Meliboyevich

Тошкент шаҳри, Республика ОИТСга қарши кураш маркази

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

38

Qodirov Zafar Ilhom o'g'li

Жиззах вилояти, вақтинча ишсиз

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

учинчи

39

Xodjayeva Madinaxon Ablatovna

Тошкент шаҳри, "Maison de l'esthetique" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

40

Ziyayeva Irodaxon Rustamovna

Тошкент шаҳар 1-стоматология поликлиникаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

41

Usmonova Xolida Narziqulovna

Тошкент шаҳри, "Dental care" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

биринчи

42

Isayev Baxtiyor Baxodirovich

Тошкент шаҳар 5-стоматология поликлиникаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

43

Adilxodjayeva Donoxon Xodjidadayevna

Тошкент шаҳри, "Доктор Доно дента" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

44

Arzanova Margarita Artyomovna

Тошкент шаҳар марказий консультатив-диагностик поликлиникаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

45

Yunusova Mavjuda Gulamovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани, "Stoma servis mo'jiza" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

46

Rzayeva Shaxla Pasha-kizi

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани, "Dental care plus" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

биринчи

47

Amiryans Zinaida Yurevna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани, "Dentamed" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

48

Masalimova Klara Gabdullovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

49

Fayziyev Narzi Nasimovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 50-ҚОП

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

50

Samigullina Sakina Mutalimovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-болалар стоматология поликлиникаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

биринчи

51

Umarova Nilufar Ravshanovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-болалар стоматология поликлиникаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

биринчи

52

Boliyev Nu'monjon Elmurodovich

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳри, "Стоматология поликлиникаси" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

малака тоифаси берилмади

53

Muminova Gulchexra Irgashevna

Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

54

Bazarova Lola Sa'dullayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани, "Baxtiyor Dent plus" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

55

Vazirova Moxira Teshayevna

Навоий вилояти, Навоий шаҳри, "Нодир дента класс" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

56

Kurbonov Mansur Soliyevich

Навоий вилояти, Навоий шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

57

Shodmanova Gulnora Nurboyevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани, "Helth smile" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

58

Azizov Kamoliddin Qarshiyevich

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани, "Stom Amir Progress" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

59

Yuldasheva Nasibaxon Mo'minovna

Хоразм вилояти, Урганч шаҳри, "Хоразм супер дент" хусусий корхонаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

60

Abdullayev Sagdulla

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, 9-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

61

Ismailov Ulugbek Dusimbayevich

Тошкент вилояти, Чиноз тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

62

Maxmutbekov Oybek Gayratbekovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

умумий стоматолог

умумий стоматология

учинчи

63

Shamaksudov Farxod Ziyaviddinovich

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

64

Nazirov Rustam Djurakulovich

Тошкент шаҳри, "Denta victoria" масъулияти чекланган жамияти

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

65

Choriyev Axmed Sayfullayevich

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

66

Nasimov Kurbanboy Kuchkarovich

Самарқанд вилояти, Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

67

Begimkulova Zarifa Xadirovna

Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ тумани, "Амина дента" хусусий корхонаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

68

Qurbonov Amrulla Ibodullayevich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 49-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

биринчи

69

Orziyev Bobir Sharipovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 50-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

биринчи

70

Malikova Gulnora Akbaraliyevna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси, стоматология поликлиникаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

71

Boqiboyeva Gulchexra Juraxanovna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси, стоматология поликлиникаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

72

Bulanbayev Zamir Zarifovich

Бухоро вилоят болалар стоматология поликлиникаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

73

Eshmurodova Gulsora Xurramovna

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 87-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

74

Yuldashev Amanbay Qurabayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

75

Цой Светлана Михайловна

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 53-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

76

Andreyevna Alina Andreyevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

умумий стоматолог

умумий стоматология

учинчи

77

Qojamuratova Baxit Uralbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Шуманай тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

биринчи

78

Xalloqova Dilrabo Zayniddinovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий стоматолог

умумий стоматология

биринчи

79

Sobirov Tolibjon

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси, 49-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

80

Davlatova Gulandam Axmatkulovna

Тошкент шаҳри, "Sapfir dent" масъулияти чекланган жамияти

хирург стоматолог

хирургик стоматология

олий

81

Shayeva Ra'no G'ayratovna

Бухоро вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

хирург стоматолог

хирургик стоматология

олий

82

Fazilov Gayratjon Xaydarovich

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-оилавий поликлиника

хирург стоматолог

хирургик стоматология

олий

83

Dehqonova Sobira Homidovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани, "Nodira denta" хусусий корхонаси

хирург стоматолог

хирургик стоматология

биринчи

84

Fayziyev Baxtiyor Ravshanovich

Тошкент шаҳри, Тошкент давлат стоматология институти клиникаси

хирург стоматолог

хирургик стоматология

олий

85

Iriskulova Elmira Uraimkulovna

Тошкент шаҳри, Тошкент давлат стоматология институти клиникаси

юз-жағ хирурги

юз-жағ жаррохлиги

биринчи

86

Yusupov Shoxrux Shuxratovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 2-клиника

юз-жағ хирурги

юз-жағ жаррохлиги

иккинчи

87

Djo'rayev Xalimjon Abdusattorovich

Тошкент шаҳри, Тошкент давлат стоматология институти клиникаси

юз-жағ хирурги

юз-жағ жаррохлиги

олий

88

Jurayev Baxrom Xoldorovich

Тошкент шаҳри, "Доктор Шавкат стом" масъулияти чекланган жамияти

юз-жағ хирурги

юз-жағ жаррохлиги

иккинчи

89

Bugakova Olga Aleksandrovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

учинчи

90

Tursunov Abdusattor Abdulaxatovich

Тошкент шаҳри, "Мед сервис спектр" масъулияти чекланган жамияти

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

91

Qosimova Gulnozaxon Ilxomovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 54-оилавий поликлиника

умумий стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

92

Tuxtayev Shavkat Umarovich

Самарқанд вилояти, Булунғур тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

93

Parpiyev Luxmonjon Jo'rayevich

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

94

Hasanov Sur'at Sultonovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 50-ҚОП

умумий стоматолог

умумий стоматология

биринчи

95

Ostanov Kamol Jurayevich

Қашқадарё вилояти, Нишон тумани тиббиёт бирлашмаси

ортопед стоматолог

ортопедик стоматология

олий

96

G'ayibova Zulxumor Qo'ziyevna

Хоразм вилояти, Урганч тумани тиббиёт бирлашмаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

97

Radjapova Umida Davlatyarovna

Хоразм вилояти, Шовот тумани тиббиёт бирлашмаси, 55-ОП

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

98

Himmatova Nilufar Baxtiyorovna

Тошкент шаҳри, "Билол стом сервис" масъулияти чекланган жамияти

терапевт стаматолог

терапевтик стоматология

олий

99

Masharipova Gulsara Qurbanovna

Хоразм вилояти, Қўшкўпир тумани тиббиёт бирлашмаси

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

100

Kadirova Xalima Jabborovna

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

101

Midasova Dilnavaz Masutovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

иккинчи

102

Ikramova Neylya Xaminovna

Наманган вилояти, Норин тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

103

Axmadaliyeva Sayera Xaydaraliyevna

Тошкент шаҳри, Бектемир тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

104

Beknazarova Lobarxon Erkinovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, тиббий санитария бўлими

терапевт стоматолог

терапевтик стоматология

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 4-илова

Пульмонология, фтизиатрия, фтизиохирургия, суяк тизими фтизиатрияси, фтизиоофтальмология, дерматовенерология ва тиббий косметология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 15 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Musurmanov Abdumumin Ergashevich

Сурхондарё вилояти, Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

2

Salaxutdinova Nailya Nailevna

Тошкент шаҳри, "Касмед" масъулияти чекланган жамияти

дерматовенеролог

дерматовенерология

учинчи

3

Jumanov Begali Norboyovich

Тошкент шаҳар ОИТСга қарши кураш маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

4

Axmedjanov Ulugbek Kozimjonovich

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани 2- туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

5

Pulatova Nigina Muxitdinovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

6

Tuichiyev Boikul

Сирдарё вилояти, Мирзаобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

7

Maksudxodjayev Anvarxo'ja Murodxodjayevich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий косметолог

тиббий косметология

учинчи

8

Raximov Ilxom Raxim o'g'li

Тошкент шаҳри, "Perfekt Hair" масъулияти чекланган жамияти

тиббий косметолог

тиббий косметология

иккинчи

9

Ibragimova Nargiza Sayfutdinovna

Тошкент шаҳри, Республика спорт тиббиёти илмий-амалий маркази

тиббий косметолог

тиббий косметология

учинчи

10

Ibragimova Nargiza Sayfutdinovna

Тошкент шаҳри, Республика спорт тиббиёти илмий-амалий маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

11

Umarova Surayyo Turayevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий косметолог

тиббий косметология

учинчи

12

Aliyeva Elnara Rafikovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

дерматовенеролог

дерматовенерология

учинчи

13

Voxidov Musoxon Qodirovich

Наманган вилояти, Наманган тумани силга қарши кураш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

14

Raximov Ilxom Raxim o'g'li

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

15

Buriyev Ramiz Abdukaimovich

Тошкент шаҳар наркология диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

16

Asqarov Umarali Usmanovich

Андижон вилоят сил касалликлар шифохонаси

фтизиатр

фтизиатрия

олий

17

Raximov Davronjon Baxromjonovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган фтизиатрия ва пульмонология илмий-амалий тиббиёт маркази

фтизиатр

фтизиатрия

иккинчи

18

Muminova Sevara Rustamovna

Тошкент шаҳар 3-туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

19

Yusupova Xadicha Abduraxmanovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани 3-силга қарши кураш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

20

Djalilov Dilshod Sayfullayevich

Тошкент шаҳар 3-туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

21

Matkabulova Gulnora Azadbekovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий косметолог

тиббий косметология

учинчи

22

Saipova Nodira Sagdullayevna

Тошкент вилоят тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

23

Xakimova Naibaxan Sabirovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси

фтизиатр

фтизиатрия

олий

24

Qurbonov Jumaboy

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

25

Raimbekova Muxabbat Rustamovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани 4-силга қарши кураш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

26

Bakuns Janna Anatolevna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, "Саломатлик" тиббий-санитар ёрдам поезди

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

27

Babayan Ashot Rubenovich

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

28

Vayitov Baxtiyor Xasanovich

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

29

Mamatkulova Nasiba Karimovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий косметолог

тиббий косметология

учинчи

30

Xudoynazarov Mustafokul Xoziratkulovich

Сирдарё вилоят кўп тармоқли болалар тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

31

Saipova Guzal Rashiddinovna

Тошкент шаҳар болалар сил касалликлари шифохонаси

болалар фтизиатри

болалар фтизиатрияси

олий

32

Inoyatova Munira Tursunovna

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар фтизиатри

болалар фтизиатрияси

олий

33

Sadikova Umida Mustakimovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани 4-силга қарши кураш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

34

Tadjixodjayeva Yulduzxon Xayatillayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган терапия ва тиббий реабилитация илмий-амалий тиббиёт маркази

пульмонолог

пульмонология

биринчи

35

Shaxidova Dildor Osmanovna

Тошкент шаҳар 1-клиник шифохонаси

пульмонолог

пульмонология

олий

36

Jamolov Davronbek Nematjon O'g'li

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани 4-туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

37

Rasulova Irodaxon Abrarjonovna

Тошкент шаҳри, "Касмед" масъулияти чекланган жамияти

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

38

Rasulova Irodaxon Abrarjonovna

Тошкент шаҳри, "Касмед" масъулияти чекланган жамияти

тиббий косметолог

тиббий косметология

иккинчи

39

Sabitova Albina Xakikatovna

Тошкент шаҳри, "Касмед премиум" масъулияти чекланган жамияти

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

40

Sabitova Albina Xakikatovna

Тошкент шаҳри, "Касмед премиум" масъулияти чекланган жамияти

тиббий косметолог

тиббий косметология

биринчи

41

Djumabayeva Larisa Saliyevna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

фтизиатр

фтизиатрия

олий

42

Buranova Shaxnoza Abdukayumovna

Самарқанд вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

пульмонолог

пульмонология

олий

43

Tasxodjayeva Nargiza Abrorovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги тиббиёт бош бошқармаси, 1-марказий поликлиника

пульмонолог

пульмонология

олий

44

Ismailov Shunkar Umardjanovich

Тошкент шаҳри, "Астма экотерапия" масъулияти чекланган жамияти

пульмонолог

пульмонология

олий

45

Ismailov Baxtiyar

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

фтизиатр

фтизиатрия

олий

46

Salaxiddinov Abdirazoq Berdinazarovich

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

фтизиатр

фтизиатрия

олий

47

Alikulov Erkin Azamovich

Сирдарё вилоят силга қарши кураш маркази

фтизиатр

фтизиатрия

олий

48

Bozorova Lola Qurbonovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

фтизиатр

фтизиатрия

олий

49

Umirova Gulchehra Ergashovna

Бухоро вилояти, Олот туман сил касалликлар диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

50

To'yev Shuxrat Ergashovich

Бухоро вилоят сил касалликлар диспансери

фтизиохирург

фтизиохирургия

олий

51

Shamsiyev Tuymurod Boboniyozovich

Бухоро вилоят силга қарши катталар санаторийси

фтизиатр

фтизиатрия

олий

52

Naymanova Maxbuba Berdiyevna

Самарқанд вилоят болалар махсуслашган сиҳатгоҳи

болалар фтизиатри

болалар фтизиатрияси

олий

53

Kochkurkina Marina Vladimirovna

Андижон вилоят силга қарши кураш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

54

Kurdashev Eshkuvvat Rabbimovich

Тошкент шаҳар 1-сил касалликлар клиник шифохонаси

фтизиатр

фтизиатрия

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 5-илова

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Андижон давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида ультратовуш текшируви, педиатрия, ички касалликлар (терапия), кардиология, неврология, акушерлик ва гинекология, оториноларингология, умумий хирургия, эндоскопия, умумий онкология, офтальмология, умумий стоматология, терапевтик стоматология, травматология ва ортопедия мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 17 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Suyarkulova Gulnara Raxmanovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, "Фортуна Мед сервис" хусусий корхонаси

врач акушер-гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

2

Suyarkulova Gulnara Raxmanovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, "Фортуна Мед сервис" хусусий корхонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

3

Axunova Ra'no Saydullayevna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Medical PRO" хусусий клиникаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

4

Sultonxodjayeva Zumrat Tuxtasinovna

Андижон вилояти, Асака тумани, "Asaka Medical LUX" масъулияти чекланган жамияти

врач кардиолог

кардиология

олий

5

Kosimov Shavkatjon Mamadjanovich

Наманган вилояти, Наманган тумани, "Davo" масъулияти чекланган жамияти

травматолог-ортопед

травматология ва ортопедия

олий

6

Toshova Nodira Barakayevna

Андижон вилояти, Асака тумани, "Salomatlik Dental klinik diagnostika markazi" маъсулияти чекланган жамияти

терапевт- стоматолог

терапевтик стоматология

олий

7

Sadikova Mamura Ibragimjonovna

Фарғона вилояти, Қува тумани, "Qubbo med servis" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

8

Pulatova Gulnora Raximovna

Наманган вилояти, Косонсой тумани, "Javoni Mohir" масъулияти чекланган жамияти

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

олий

9

Jabborov Jaxongir Ibroximovich

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, "Мухаррамхон тиббиёт сервис" оилавий корхонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

10

Abduraximov Shamshiddin Komilovich

Наманган виоляти, Поп тумани, "Фазилат-медикал" масъулияти чекланган жамияти

врач невролог

неврология

олий

11

Nazirov Tillaxuja Tursunovich

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани, "Доктор Назиров Тиллахўжа" хусусий корхонаси

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

12

Arslonov Doniyorjon Murodiljonovich

Фарғона вилояти, Қува тумани, "Мед доктор Арслонов" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

олий

13

Raximov Solijon Komiljonovich

Андижон вилояти, Андижон тумани "ЛОР-ЭНТ" масъулияти чекланган жамияти

врач оториноларин- голог

оториноларингология

иккинчи

14

Latibjanov Qodirjon Xabibjonovich

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани, "Садаф" тиш даволаш ва қўйиш хусусий шифохонаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

15

Soliyeva Mavlyuda Odiljonovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Doctor Magnus" масъулияти чекланган жамияти

врач педиатр

педиатрия

олий

16

Mamaraximov Xabibulla Muxtarovich

Андижон вилояти, Избоскан тумани "Доктор Хабибулло шифо нур" масъулияти чекланган жамияти

врач терапевт

терапия

олий

17

To'lanboyev Qodirjon Maxamataliyevich

Андижон вилояти, Мархамат тумани, вақтинча ишсиз

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

учинчи

18

Tojibayeva Marxabo Alijonovna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

19

Otaboyeva Nasibaxon Egamberdiyevna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

20

Usmanov Saydvalixon Kamaldinovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

21

Jumanova Feruza Baxodirovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

22

Boboraximov Zaylobidin Gulomovich

Фарғона вилояти, Ёзёвон тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

23

Idrisov Kamoldin Mo'ydinjonovich

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

24

Yusupova Muslimaxon Isroilovna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

25

Karimova Sayoxatxon Axmadjanovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

26

Esanova Gulbaxor Kamilovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, "Ferghana NEFROMED-SHIFO"

врач офтальмолог

офтальмология

олий

27

Ismatullayeva Zulfizar Nematullayevna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани, "Мухаббатхон-Зулфизархон" маъсулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

28

Turayev Maxammadjan Tadjibayevich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "ВИСУС" офтальмологик клиникаси масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

29

Temirov Muxiddin Vosilovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "ВИСУ МЕД ЛАЗЕР" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

30

Raximov Xusan Yulbarsovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "ВИСУ МЕД ЛАЗЕР" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

31

Xudayberdiyeva Madina Jabborovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз

врач онколог

умумий онкология

учинчи

32

Xaydarov Nodirjon Xusanovich

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани, вақтинча ишсиз

врач эндоскопист

эндоскопия

учинчи

33

Xaydarov Nodirjon Xusanovich

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани, "Фарғона тиббит файзи" хусусий корхонаси

врач хирург

умумий хирургия

биринчи

34

Izbasarov Ibraxim Omanovich

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани, "Стомасервис Хуршид" хусусий корхонаси

умумий стоматолог

умумий стоматология

биринчи

35

Palvanov Asliddin Jamoldinovich

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, "Фарғона нейро сервис" масъулияти чекланган жамияти

врач невролог

неврология

олий

36

Alimova Kanoatxon Aripovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

37

Mirzayeva Nozima Murodilovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

38

Bakirova Dilfuza Valiyevna

Андижон вилояти, Бўз тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

39

Dadabayev Erkin Vaxidovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

40

Murotova Xurshidaxon Raxmonovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

41

Yoqubova Feruzaxon Isoqjon Qizi

Андижон вилояти, Мархамат тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

42

Akbarova Odinaxon Rasulovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

43

Bo'taboyeva Gulnoz Tilaboldiyevna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

44

Nishonova Nodiraxon Akramovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

45

Abdusattarova Dinara Mutallibovna

Андижон вилояти, Хўжаобод тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

46

Kenjaboyeva Nigoraxon Xakimovna

Фарғона вилояти, Қува тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

47

Raximova Moxinur Ruziboyevna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

48

Xasanov Azadbek Baxtiyorovich

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

49

Rasulova Xilola Shavkatjon Qizi

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

50

Mirzaliyeva Gulnora Adiljonovna

Андижон вилояти, Мархамат тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

51

Mirzajonova Gavxaroy Azamjonovna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

52

Mamajonov Axmadali Mamadaliyevich

Наманган вилояти, Наманган шаҳри, вақтинча ишсиз

врач невролог

неврология

учинчи

53

Kadirova Yulduzxon Sotvoldiyevna

Андижон вилояти, Избоскан тумани, "МАХДЕНТАЛ" масъулияти чекланган жамияти

терапевт- стоматолог

терапевтик стоматология

олий

54

Karimov Abdulaziz Abduxalimovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "ВИЗУС" офтальмологик клиникаси масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

55

Djurayeva Shoira Mutalipovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Визион-оптима" хусусий корхонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

56

Usmonov Otabek Ortiqovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "Визион-оптима" хусусий корхонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

57

Kadirov Shoxruxbek Rustamovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "MAGIC VISION" тиббий хизмат кўрсатиш ва даволаш фирмаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

58

Nazarov Uztkirbek Mamatkarimovich

Наманган вилояти,Учқўрғон тумани, "Murodullohoji shifo medservis" хусусий корхона

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

иккинчи

59

Abduraxmanova Mashxuraxon Egamberdiyevna

Фарғона вилояти, Қўштепа тумани, "Мохитабон шифо" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

учинчи

60

Yusupov Kadirjon Abdusattarovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳри, "AGIF MEDIKAL LUXE" масъулияти чекланган жамияти

врач хирург

умумий хирургия

олий

61

Tojiboyev Alisher Tursunbekovich

Андижон вилояти, Асака тумани, "Express Prestige" масъулияти чекланган жамияти

умумий стоматолог

умумий стоматология

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 6-илова

Умумий амалиёт шифокори, оилавий тиббиёт ва тез тиббий ёрдам мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 22 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Xojimirzayeva O'g'iloy Abdumalikovna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 57-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

2

Musayeva Nasiba Isroilovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

3

Nishanaliyev Ne'mat Nishanbayevich

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 70-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

4

Nishanova Nazokat

Тошкент вилояти, Оҳангарон тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

5

Shadiyeva Baxrinisa Saydullayevna

Сирдарё вилояти, Гулистон тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

6

Xaydarova Aziza A'zamovna

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси, 50-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

7

Xalilova Malika Erkinovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

8

Sagdullayeva Iroda Basitxonovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 55-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

9

Kabilova Feruza Abdukarimovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 54-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

10

Xodjinazarova Gulvera Abdullayevna

Тошкент шаҳри, Бектемир тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

11

Boltaboyev Nasibillo Pozilovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

12

Ismonova Davlatxon Olimovna

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

13

Abdukayumova Xurshida Patxullayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-оилавий поликлиника

бўлим мудири

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

14

Tursunov Nizomidin Sharafovich

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қипчоқ" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

15

Xolmatov Tojimamat Nurmaxamatovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Янгиҳаёт" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

16

Yuldashev Davronbek Toshpulatovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси, 62-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

17

Nasibulina Galiya Ildusovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

18

Jurayev Olimjon Kunduzaliyevich

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

19

Islamov Shokir Danabayevich

Тошкент вилояти, Чиноз тумани тиббиёт бирлашмаси, 61-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

20

Boymirzayeva Xapizaxon Abdullajonovna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси, 11-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

21

Yuldasheva Guzal Sharofiddinovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

22

Usmanova Yorqinoy Saitovna

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, "Туркистон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

23

Jo'rayev Mo'ydinjon

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

24

Arifxujayeva Marguba Maxmutxonovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

25

Arifova Nodira Maxmudovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

26

Umarova Aziza Xasilovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

27

Sadikova Gulbaxor Turgunovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

28

Qodirova Go'lchexra Berdikulovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

29

Zikirillayeva Nilufar Eshmurodovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

30

Djumayeva Lola Isoxonovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

31

Balliyev Tilovmurat Absalamovich

Қашқадарё вилояти, Нишон тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

32

Gafurova Dilshaxnoz Abduxakimovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 46-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

33

Adilova Yulduz Sabitovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

34

Shaismailova Munajat Gapurovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 29-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

35

Urinova Xurshida

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

36

Raxmonova Charos Akbarovna

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

37

Ashurova Shoira Xushvaqtovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 54-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

38

Mansurova Muxaya Axrordinnovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 54-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

39

Nosirova Anzirat Zokirovna

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

40

Turdibayeva Aropat Yunusovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

41

Sobitova Nargiz Tursunovna

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

42

Beknazarova Tamara Sadinovna

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

43

Qo'yliyeva Salima Narzullayevna

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

44

Boboyeva Gulchexra Muminovna

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

45

Qosbergenova Bagdagul Nurniyazovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

46

Baxramova Chaman Xuzriddinovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

47

Tursunova Inobad Baxramovna

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

48

Po'latova Gulbaxor Xaydaraliyevna

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

49

Nasirova Sanobar Xasilovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

50

Toreyeva Guli Garribayevna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

51

Xalmuratova Aydaygul Gaybullayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 33-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

52

Djumaniyozova Barno Baxramovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 33-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

53

Salimova Sanobar Xamdamovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

54

Maxsudova Nozimaxon Atadjonovna

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси, 24-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

55

Sagatova Zumrat Bakiyevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

56

Rasuleva Barno Aktamovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

57

Klimova Yekaterina Anatolevna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

бўлим мудири

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

58

Melnik Yelena Vladimirovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

59

Tashmetova Klara Jorabekovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

60

Saidaliyeva Guzal Talmasovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

61

Ergashova Marxabo Olimovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

62

Abdusamatova Shoxista Abduraimovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

63

Rasulova Bashorat Ismatovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

64

Raxmanova Maxidil Odiljanovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қипчоқ" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

65

Нематова Салима Сидиковна

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

66

Madaminova Sadaqat Xujabayevna

Тошкент вилояти, Юқоричирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 66-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

67

Ibragimova Xabiba Temirovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

68

Qahorova Malohat Gulovna

Қашқадарё вилояти, Миришкор тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

69

Islombekova Gulshod Xikmatillayevna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, 11-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

70

Yusupova Nasiba Avazovna

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

71

Ashirova Saodat Xurramovna

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, 46-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

72

Ravshanova Ziyada Urolovna

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

73

Jurayeva Gulchexra Abdialimovna

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

74

Boymatova Roziya Gulmuratovna

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

75

Mansurova Dildora Telmanovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

76

Maxkamova Malika Abdurazakovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

77

Axmedova Naima Xakimovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

78

Baratova Kenja Tursunovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

79

Yesemuratova Uljan Xudaybergenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 42-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

80

Talipova Ma'mura Baxtinurovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

81

Turdiyeva Gulmira Torayevna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

82

Ro'zibayeva Muxabbat Qadamboyevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 52-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

83

Rasulova Shaxnoza Alikovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

84

Toshpulatov Umarjon

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

85

Djabborova Gulchexra Ablakulovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 29-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

86

Nazarova Rano Ismatovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 36-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

87

Norboyeva Saboxat Odinaxmadovna

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси, "Охунбобоев" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

88

Yaxyayeva Risalat Xodjiyevna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

89

Migliqulova Anorxol Ro'ziqulovna

Сурхондарё вилояти, Шеробод тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чорбоғ" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

90

Aliyeva Maprat Najimovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

91

Manapova Xilola Maratovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

92

Karimova Barnoxon Narmataliyevna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

93

Alixojiyev Adxamjan Imailovich

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

94

Jumanov Baxtiyor Oribjonovich

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 14-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

95

Abduvaliyev Mirxabib Boyirovich

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

96

Nuritdinova Zulfiya Sadritdinovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

97

Yodgorova Diloram Nishanovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

98

Normatov Fanji Almardanovich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси, 58-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

99

Abdullayeva Muborak

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

100

To'rayeva Shodiya G'aybullayevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 40-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

101

Kurbanova Marina Omarovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

102

Shakasimova Zumrat Abduvaxidovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 46-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

103

Qorayeva Rayxon Olimovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

104

Musabayeva Malika Sharabovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хасанбой" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

105

Farmonova Feruza Baxriddinovna

Бухоро вилояти, Бухоро тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

106

Aliyeva Xolida Axrarovna

Фарғона вилояти, Қўштепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 85-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

107

Gapparova Zaynab Xolbayevna

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, 78-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

108

Maxmayeva Shoxida Nurmaxmatovna

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, 74-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

109

Joljanova Kanzirash Akkubashovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Чимбой тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қорақалпоқ" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

110

Ametova Zernegul Zinatdinovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Чимбой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

111

Jabborov Dadajon Kamolovich

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани тиббиёт бирлашмаси, "Шарқ юлдузи" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

112

Abdukarimov Muxammadsharif

Андижон вилояти, Булоқбоши тумани тиббиёт бирлашмаси, 22-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

113

Rashidov Abdiroziq Mamadillayevich

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

114

Oripova Odinaxon Abdullayevna

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси, 79-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

115

Boymatova Shaxnozaxon To'xtasinovna

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ўзбекистон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

116

Xudaynazarova Surayyo Taxirovna

Хоразм вилояти, Хива шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

117

Umarova Irodaxon Davlataliyevna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

118

Ataboyev Maxammadyusuf Sotvoldiyevich

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

119

Jo'rayeva Ozoda Maxmudbekovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 33-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

120

Shokirov Ramazon Kambardinovich

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

121

Ergashova Obida Shamsidinovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

122

Vitte Irina Lvovna

Тошкент шаҳри, Миробод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

123

Serjanova Roza Zinelbekovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

124

Amirov Kaxramon Ruziyevich

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

125

Abduraximov Sayfutdin Zaynutdinovich

Сурхондарё вилояти, Сариосиё тумани тиббиёт бирлашмаси, "С.Кассиров" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

126

Xakimova Nafisaxon Abdulazizovna

Андижон вилояти, Избоскан тумани тиббиёт бирлашмаси, "Янги-замон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

127

G'opirova Zarifaxon To'lqinovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

128

Kosimova Shaxzodajon Karimjonovna

Наманган вилояти, Косонсой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

129

Abdullayev Toxirjon G'ulomjonovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

130

Xomidov Kodirjon Voxobjonovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, 10-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

131

Kayumova Etibor Kozakovna

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

132

Sultanov Iskandar Tursunbayevich

Хоразм вилояти, Боғот тумани тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

133

Baratov Mansur Melikulovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

134

Jumayev Azamjon Istamovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

135

Ergashov Annamurod Yovonovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

136

Saliyeva Tuxtaxon Axatovna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

137

Xaytbayeva Fatima Narbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Элликқалъа тумани тиббиёт бирлашмаси, 66-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

138

Ruzikulova Zilola Ochilovna

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

139

Tinchurina Nailya Nasrullayevna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

140

Мирзоматова Зебиниссо Абдурахмановна

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

141

Nimatov Abdilxakim Abdukodirovich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Олчин" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

142

Askarova Donaxon Soliboyevna

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Олчин" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

143

Usmonova Muyassarxon Yigitaliyevna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, 67-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

144

Murodova Zamira Abdubannonovna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, 70-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

145

Boqiyev Isoq Buriyevich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

146

Xatamova Anor Doniyarovna

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 60-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

147

Asadova Zulfiya Normamadovna

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Х.Олимжон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

148

Bobotov Farxod Xudayberdiyevich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ўзбекистон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

149

Obidova Gulsara Rasulovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 6-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

150

Mamazaitova Oysora Quvondiqovna

Жиззах вилояти, Жиззах шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

151

Sadinova Xamida Baxridinovna

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қораминос" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

152

Tilavova Norgul Ziyadullayevna

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

153

Xakimova Nazira G'afurovna

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

154

Ishbutayev Hurzamon Abdulhakimovich

Навоий вилояти, Конимех тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қарақ ата" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

155

Qodirov Suvon Rajabovich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 60-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

156

Ostonova Yulduzxon Juraxonovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

157

Ikromova Dildora Istamovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси, "Гулистон" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

158

Jurayeva Xafizaxon Ruziboyevna

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

159

Sadikova Muxayyoxon Shaxobiddinovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

160

Ruziyeva Nasiba Sadikovna

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

161

Mavlyanova Umida Miraliyevna

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

162

Umarova Farog'at Ochilovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

163

Saidova Ra'no Isomitdinovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

164

Aliyeva Zebiniso Salimovna

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

165

Ibragimova Shoxsanam Erkinovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

166

Saydaxmedova Mashxura Umarovna

Наманган вилояти, Чуст тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

167

Eshmurodov Xalil O'rolovich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 63-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

168

Gapirova Nigoraxon Shuxratovna

Фарғона вилояти, Олтиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

169

Ergasheva Karamat Raxmonqulovna

Жиззах вилояти, Ш.Рашидов тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

170

Safarov Amin Toshevich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

171

Matniyozova Risolat Xongeldiyevna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

172

Matkarimova O'ktamxon Biy Bolayevna

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси, 66-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

173

Yuldasheva Zuxra Raxmanovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

174

Ruzmatova Shaxriniso Maxmudovna

Наманаган вилояти, Чуст тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

175

Egamberdiyeva Nurxon Pulatovich

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қ.Ражабов" ҚВП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

176

Qaxxarova Saidaxon Xoshimovna

Наманган вилояти, Учқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 38-оилавий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

177

Ergasheva Xaticha Muminovna

Наманган вилояти, Чуст тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

178

Xaydarova Zulxumor Mamadaliyevna

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

179

Nazarov Nuriddin Abduraxmonovich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-ҚОП

умумий врачлик амалиёти

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

180

Musayeva Nasibaxon Abduraufovna

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

181

Radjabov Ikrom Salimovich

Тошкент шаҳри, "MDS-servis" масъулияти чекланган жамияти

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

182

Usmanov Avazxon Azamovich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги бош тиббиёт бошқармаси, 1- марказий консультатив-диагностика маркази

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

183

Qo'shimova Maxsad Sobirovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

184

Mirxakimova Ra'no Akbarovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

185

Xolmo'minov Faxriddin Quvonovich

Тошкент шаҳри, "MDS-Servis" масъулияти чекланган жамияти

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

186

Umurova Gulbibi Sunnatovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

187

Olimov Sabirdjan Musayevich

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

188

Artikov Xamro Turabayevich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

189

To'xtaqulov Murodjon Jo'rayevich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

190

Raxmatullayev Abduvali Xabibullayevich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

191

Otajonov Behzod Sahobiddinovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

192

Ruziyev Sherzod Sherboboyevich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

бўлим бошлиғи

тез тиббий ёрдам

иккинчи

193

Ismailxodjayev Ravshan Boxodirxodjayevich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

194

Yunusova Nargiza Raximovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

195

Shermatov Adxamjon Toshmirzayevich

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

196

Jalilov Ulugbekjon Abdujabborovich

Самарқанд вилояти, Тайлоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

197

Xayitmatov G'ayrat Tursunbayevich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

198

Bakibayeva Apiza Ergeshbayevna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

199

Nurgaziyeva Feruza Mingarayevna

Тошкент вилояти, Қуйичирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси

бўлим мудири

тез тиббий ёрдам

иккинчи

200

Abduazizov Karim Abduraimovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

201

Otaboyev Baxodir Bokiyevich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

202

Normatov Ro'zibay Niyazmatovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

203

Jumaniyozova Nargiza Xo'janiyazovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

204

Nazarova Gulandom Nurovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

205

Babaxanova Iroda Omarovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

206

Бекметов Бахтияр Юсупович

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

207

Xalilova Manzura Sobirjanovna

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

208

Ibragimova Nargiza Davletbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

209

Raximov Nazirbek Rashidovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

210

Isanova Zulfiya Ashurovna

Навоий вилояти, Кармана тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

211

Abdullayeva Xosiyat Gaipnazarovna

Хоразм вилояти, Урганч тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

212

Abduraxmonov Oybek Madaminovich

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

213

Abduroxmonova Guloyim Dusonovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Қорақалпоғистон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

214

Sitnikov Dmitriy Georgiyevich

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги бош тиббиёт бошқармаси, 1-марказий консультатив-диагностика маркази

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

215

Saparova Gulayim Altibayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

216

Zapirov Shuxratjon Urinovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

217

Qobilov Saydillo Shukurovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

218

Sarmanova Roza Duysenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

219

Ruzmetova Muyassar Atabayevna

Хоразм вилояти, Хива тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

220

Xudoyberdiyev Olim Hoshimovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

221

G'opirova Roxatoy Murtazayevna

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

222

Oydinov Otabek Bannaqulovich

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

223

Yaqubova Manzura Jobborovna

Андижон вилояти, Олтинкўл тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

224

Kuziyev Baxtiyor Raximovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

225

Tolipova Feruzaxon Gofurovna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

226

Mamatkulov Xoltura Xamrayevich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

227

Mamatkulov Abdixolik Sharipovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

228

Djurayev Nodir Ablokulovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

229

Ashurova Ruslana Ravshanovna

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

230

Mustakova Dilrabo Muxtorovna

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

231

Ergasheva Lobar Muxamatovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

232

Ergasheva Saboat Daminovna

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

233

Tursunov Axat Mirzashirinovich

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

234

G'afurova Sharipa Karimovna

Наманган вилояти, Учқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

235

Xalmurzayeva Feruza Uralovna

Самарқанд вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Самарқанд филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

236

Ortiqov Ubaydulla

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 7-илова

Умумий педиатрия, педиатрия, неонатология, болалар кардиологияси ва ревматологияси, болалар гастроэнтерологияси, болалар нефрологияси, болалар пульмонологияси, болалар юқумли касалликлари, ўсмир ва чақирув ёшидагилар касалликларининг врачлик экспертизаси, болалар аллергологияси ва иммунологияси, болалик даври иммунопрофилактикаси мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 22 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Yusupov Murodjon Urinboyevich

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар болалар шифохонаси

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

биринчи

2

Musayeva Sajida Maksudovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 1-клиника

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

олий

3

Nurumbetova Gulistan Sultanovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Элликқалъа тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

олий

4

Xudayberdiyeva Dilafruz Yakubovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 1-клиника

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

иккинчи

5

Aripova Gulnora Malikovna

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

олий

6

Normatov Nizomiddin Tadjidinovich

Андижон вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

биринчи

7

Gaibova Turdi Ergashevna

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

олий

8

Akbarxodjayeva Munira Raxmatxodjayevna

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

олий

9

Ibragimova Shoira Adxamovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 1-клиника

болалар пульмонологи

болалар пульмонологияси

иккинчи

10

Maxmudov Otabek Turayevich

Тошкент шаҳар 1-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

11

Ashurov Abdurasul Ergashevich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

12

Abdusattarova Matfua Rafkatovna

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

13

Raxmanov Abbos Ismoilovich

Самарқанд вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

иккинчи

14

Jumaniyazov Uktam Egamberganovich

Хоразм вилояти, Хива тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

15

Babaxanova Sabaxat Shaxabidinovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администрацияси ҳузуридаги бош тиббиёт бошқармаси, 1-марказий консултатив-диагностика поликлиника

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

16

Turakulova Dilbar Tallibayevna

Жиззах вилояти, Пахтакор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар юқумли касалликлари

болалар юкумли касалликлари

олий

17

Rajabova Zillola Saloxiddinovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалик даври иммунопрофи-лактика шифокори

болалик даври иммунопрофилак-тикаси

олий

18

Yagli Dlyaver Reshatovich

Тошкент шаҳар 6-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

19

Tuxtayeva Mavludaxon Gulomdjonovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

20

Djurayeva Istat Abdullayevna

Бухоро вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

21

Oripova Xabiba Anvarovna

Жиззах вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

22

Raimjanova Xilola Ismailovna

Тошкент вилояти, Чиноз тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

23

Axunova Diloramxon Alimovna

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

24

Xolmatova Ro'zixol Haqberdiyevna

Бухоро вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

25

Sabirova Shaxnoza Mirxabibullayevna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

26

Raximova Zulayxo Shamuratovna

Хоразм вилоят перинатал маркази

неонотолог

неонатология

олий

27

Kosimova Muxaram Satvoldiyevna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

28

Si-chi-za Xamida

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

29

Vaxobova Odinaxon Jumaboyevna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

30

Abi'llaeva Dilaram Adilbaevna

Қорақалпоғистон Республикаси перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

31

Sherimbetova Irzagul Kuttikovna

Қорақалпоғистон Республикаси перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

32

Ruziyeva Dilfuza Norimovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

33

Mutalova Komila Raximovna

Тошкент шахар 8-туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

34

Abduraxmanova Dilorom Baxtiyorovna

Хоразм вилояти, Питнак шаҳар тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

35

Azizova Rano Sharipdjanovna

Сирдарё вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

36

Islomov Sharofiddin Oydinovich

Навоий вилоят, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

37

Nazarova Malika Axmedovna

Тошкент шаҳар перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

38

Ibragimova Dilnoza Dilshodovna

Тошкент шаҳар 3-болалар клиник шифохонаси

неонатолог

неонатология

иккинчи

39

Omonova Nazira Yangiboyevna

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

40

Mardiyeva Mutabar Kaysarovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

иккинчи

41

Nomurotov Rustam Shodmonkulovich

Сирдарё вилояти, Оқолтин тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

42

Jabborkulova Kurvanoy Adxamovna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

43

Bayotova Adolatxon Mamajanovna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

44

Boyxonova Farida Qaxxorovna

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, 62- ҚОП

педиатр

педиатрия

олий

45

Plotnikova Svetlana Viktorovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ- металургия комбинати, тиббий санитария бўлими

педиатр

педиатрия

олий

46

Usmankulova Gulchexra Olimdjanovna

Сирдарё вилояти, Ховос тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

47

Muxammadiyeva Muxabbat Qlichevna

Навоий вилояти, Хатирчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

48

Ibragimova Dilorom Erdonovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

49

Xasanova Xurshida Xabidullayevna

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

педиатр

педиатрия

биринчи

50

Jumayeva Ro'zigul Xolliyevna

Қашқадарё вилояти, Муборак тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

51

Akbayeva Nilufar Abdibaxarovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

педиатр

педиатрия

олий

52

Shodiyeva Iroda Isomiddinovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

53

Sotvoldiyev Sultonali Axmedovich

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

54

Shagiyazova Shoira Ganiyevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

55

Matchonova Bibiradjab Jumaniyazovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

56

Djiyanbekov Abdiqaxar Mamatkarimovich

Самарқанд вилояти, Пайариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

57

Seytmuradova Jumagul Redjepovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Хўжайли тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

58

Muxamedxodjayeva Dildora Gulyamovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани, Имконияти чекланган болалар учун ихтисослаштирилган 105-мактаб интернати

педиатр

педиатрия

иккинчи

59

Junisbayeva Baxit Maxanbetovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 3-тиббий санитария қисми

педиатр

педиатрия

олий

60

Azimdjanova Nodira Abdullayevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

иккинчи

61

Xaytaliyeva Nafisa Turapovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

62

Yusupova Dilorom Tulkunovna

Тошкент шаҳар "Мурувват" ногирон болалар учун 2-интернат уйи

педиатр

педиатрия

биринчи

63

Djumabayev Baxrom Teshayevich

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-ҚОП

педиатр

педиатрия

олий

64

Saydaliyeva Xanifa Alijon qizi

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

иккинчи

65

Rahmonov Bahodir Rajabovich

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 37- оилавий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

66

Kasimova Klara Tulyaganovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқлий марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

67

Miraxmedova Munira Maxamadjanovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

педиатр

педиатрия

олий

68

Erxonova Dilrabo Komulovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

биринчи

69

Baxadirova Arapatxon Nigmatullayevna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

педиатр

педиатрия

олий

70

Tashbayeva Muxayyoxon Axmadovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

71

Abduxalikova Mavludaxon Mamatkulovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

72

To'lanboyeva Saodatxon Abdixalilovna

Андижон вилояти, Марҳамат тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

73

Bobomuratova Oysulton Tangirovna

Сурхондарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Сурхондарё филиали

педиатр

педиатрия

олий

74

Yusupova Ra'naxan Baxridinovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

75

Buyanovskaya Yelena Petrovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Президенти администратцяси ҳузуридаги бош тиббиёт бошқармаси, 1-марказий консултатив-диагностика поликлиника

педиатр

педиатрия

иккинчи

76

Mamajonova Shaxlo Qosimovna

Сирдарё вилояти, Янгиер шаҳар тиббиёт бирлашмаси

бўлим мудири

педиатрия

олий

77

Sativaldiyeva Mamuraxon Abdig'aniyevna

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

78

Dadaboyevna Uguljon Xasanovna

Наманган вилояти, Косонсой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

79

Alimova Shohida Shamuratovna

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

иккинчи

80

Rizayeva Xilola Mirsaidovna

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

педиатр

педиатрия

олий

81

Qurbonova Gavxar Xolmurodovna

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

биринчи

82

Akramova Mexriya Po'lotovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

83

Toshpulatov Norkuvat Daminovich

Сурхондарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

84

Yo'ldosheva Dilfuza Jo'raqulovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

85

Mutalova Komila Raximovna

Тошкент шаҳар 8-клиник шифохонаси

педиатр

педиатрия

учинчи

86

Nurmatova Zebo Abdiyevna

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

87

Asatova Dildora Zokirovna

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохонаси

педиатр

педиатрия

иккинчи

88

Yakubova Zamira Adxamjanovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

89

Ortiqov Ubaydulla

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 27-ҚОП

педиатр

педиатрия

олий

90

Gadoybayeva Husniya Ubaydullayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

педиатрияда интенсив терапия

педиатрияда интенсив терапия

иккинчи

91

Soliyeva Nilufar Nimatullayevna

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий текшириш институти клиникаси

педиатрияда интенсив терапия

педиатрияда интенсив терапия

биринчи

92

Kalonova Nigora Xursanaliyevna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ўсмирлар шифокори

ўсмир ва чақирув ёшидагилар касалликларининг врачлик экспертизаси

олий

93

Karimova Yokutxon Norbayevna

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ўсмирлар шифокори

ўсмир ва чақирув ёшидагилар касалликларининг врачлик экспертизаси

олий

94

Xudoynazarov Sayfullo Abirqulovich

Сурхондарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

ўсмирлар шифокори

ўсмир ва чақирув ёшидагилар касалликларининг врачлик экспертизаси

олий

95

Xamidova Elmira Ergashevna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар кардиоревмато-логи

болалар кардиологияси ва ревматологияси

олий

96

Xamdamova Iroda Maxsudaliyevna

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси, туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

биринчи

97

Bayazitova Feruza Egamberdiyevna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-шифохона

неонатолог

неонатология

олий

98

Pulatova Ma'mura Yakubovna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

99

Naimova Dilnoz Xamidovna

Бухоро вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

100

Egamberdiyeva Gulbaxor Rozmetovna

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси, туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

101

Toshpulatova Yoqutxon Yunusovna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, туғруқ мажмуаси

неонатолог

неонатология

олий

102

Rajabov Shuxrat Jurayevich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, туғруқ бўлими

неонатолог

неонатология

олий

103

Rahimkulova Shafoat Xuseynovna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

неонатолог

неонатология

олий

104

Razzoqova Aziza To'xtayevna

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси, туғруқ комплекси

неонатолог

неонатология

олий

105

Dastonova Gavxarxon Sultonovna

Наманган вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

106

Tajiyeva Gullola Mutalovna

Навоий вилоят перинатал маркази

неонатолог

неонатология

олий

107

Zakirova Xurjan Atabayevna

Хоразм вилояти, Урганч тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

108

Shodiyeva Sayyora Usmonovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиникаси

педиатр

педиатрия

олий

109

Asqarova Nilufar Ozodovna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

педиатр

педиатрия

олий

110

Jamolova Farog'at Azamovna

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

111

Ergashev Baxtiyor Tursunovich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, болалар шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

112

Ismailov Maksudjon Yaxyoyevich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, болалар шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

113

Dadajonova Nazira Umarovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиник

педиатр

педиатрия

олий

114

Raxmonova Maxfirat Mirzag'aniyevna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиникаси

педиатр

педиатрия

олий

115

Matniyozova Risolat Xongeldiyevna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

116

Reymbaeva Jumagul

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

117

Xolmatov Davronbek Ne'matovich

Андижон вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

118

Uzakov Abdimalik Ergashevich

Самарқанд вилояти, Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-ҚОП

педиатр

педиатрия

олий

119

Jumamuratova Abat

Қорақалпоғистон Республикаси, Тахтакўпир тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-ҚОП

педиатр

педиатрия

олий

120

Fayzilloyeva Xurshida

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

121

O'razova Shaxlo Abduraxmonovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

122

Bazarbayeva Ayjamal Uskinbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

123

Allanozorova Durdona Reymirovna

Хоразм вилояти, Хива шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

124

Djurayeva Ulmasxon Muxtarovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

125

Pirnapasova Dilara Kutlimurotovna

Хоразм вилояти, Қўшкўпир тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

126

Ruzmetova Anajan Yuldoshevna

Хоразм вилояти, Боғот тумани тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

127

Axundjanov Toxir Temirxodjayevich

Андижон вилоят ихтисослаштирилган олимпия захиралари мактаб-интернати

педиатр

педиатрия

олий

128

Axmedova Xalima

Хоразм вилояти, Қўшкўпир тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

129

Ibragimova Feruzaxon Yusupovna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

130

Merganova Mukaddasxon Abduroziqovna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

131

Shaxizirova Iroda Djabbarovna

Тошкент шаҳар 4-клиник шифохонаси

педиатр

педиатрия

олий

132

Abidjanova Nargiza Anvarovna

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

педиатр

педиатрия

олий

133

Akramova Latofat Xayatliyayevna

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

педиатр

педиатрия

олий

134

Jumaniyozova Sayyora Panjiyevna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

135

Imomov Ikromjon Sadikovich

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

педиатр

педиатрия

олий

136

Toshtemirov Shirinboy Usarovich

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-ҚОП

педиатр

педиатрия

олий

137

Igamberdiyeva Asilya Marubjanovna

Наманган вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

138

Urokov Boxodir Urolovich

Қашқадарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Қашқадарё филиали

педиатр

педиатрия

олий

139

Уринова Оматхон Мамажоновна

Андижон вилояти, Избоскан тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

педиатр

педиатрия

олий

140

Ro'ziyev Faxridin Tursunovich

Қашқадарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Қашқадарё филиали

педиатр

педиатрия

олий

141

Xudayberdiyeva Saxobat Ergashaliyevna

Наманган вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

педиатр

педиатрия

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 8-илова

Травматология ва ортопедия, болалар травматологияси ва ортопедияси, ортопедия, вертебрология, нейрохирургия, эндоваскуляр нейрохирургия, спинал (вертебрал) нейрохирургия, комбустиология, рабиология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 22 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Shaymatov Musurmon Shermatovich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

2

Gaipov Zoir Abdiyevich

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

иккинчи

3

Umarov Mirvoxid Zoxidovich

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

иккинчи

4

Valiyev Abduvoid Narimovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, болалар шифохонаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

5

Choriyev Baxtiyor Mamashoyevich

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

биринчи

6

Mamajonov Rasuljon Soliyevich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

биринчи

7

Qodirov Ibodullo Pulatovich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

8

Mamatkulov Oybek Xalikovich

Самарқанд вилоят ортопедия ва шикастланиш оқибатлари шифохонаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

9

Saidov Erkinboy Xayitovich

Тошкент шаҳар 6-тиббий меҳнат экспертиза комиссияси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

10

Abduraximov Sherzod Rajabboyevich

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" АЖ, марказий поликлиника

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

биринчи

11

Jo'rayev Zayliddin Abdiraximovich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

12

Navruzov Sergey Yunusovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

13

Umarov Alisher Kurbanovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 2-клиника

нейрохирург

нейрохирургия

олий

14

Maxkamov Shovkat Jumabayevich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 2-клиника

нейрохирург

нейрохирургия

олий

15

Abdullayev Abdulla Sherkobulovich

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохона

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

16

Muradov Utkir Kodirovich

Самарқанд вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

17

Kuvvatov Dilshod Xolmuratovich

Самарқанд вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

18

Eronov Bexzod Nuraliyevich

Самарқанд вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

19

Ibragimov Oloviddinxuja Gayratovich

Тошкент шаҳар 2-болалар клиник шифохонаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

20

Ro'ziyev Norpo'lot To'rayevich

Тошкент шаҳри, Республика болалар ортопедияси маркази

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

21

Xanapiyayev Umarali Baratovich

Тошкент шаҳри, Ногиронларни реабилитация қилиш ва протезлаш миллий маркази

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

22

Paziljanov Muzaffar Sabirjanovich

Фарғона вилояти, Қува тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

23

Safarov Zoxidjon Numonovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

иккинчи

24

Xashimov Kadir Raxmatillayevich

Жиззах вилояти, Пахтакор тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

25

Zoirov Ali Xayrullayevich

Навоий вилояти, Кармана тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

26

Xasanov Abduvahob Boqiyevich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

27

Gaziyev Otabek Saydmurodovich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси

нейрохирург

нейрохирургия

олий

28

Shokirov Maxammadjon Maripovich

Андижон вилояти, Хўжаобод тумани тиббиёт бирлашмаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

29

Ortikov Jurakul Nurmurodovich

Навоий вилояти, "Навоийазот" АЖ, тиббий санитария қисми

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

олий

30

Turayev Otaniyoz Musirmonovich

Тошкент шаҳри, Республика 1-клиник шифохонаси

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

иккинчи

31

Ergashev Temir Boboqulovich

Тошкент шаҳар 4-клиник шифохона

травматолог ортопед

травматология ва ортопедия

биринчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 9-илова

Фармация мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 22 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Artikxodjayeva Dildora Gulyamnazarovna

Тошкент шаҳар 4-клиник шифохонаси

провизор

фармация

олий

2

Zayniyeva Zaynab Tursunbayevna

Самарқанд вилояти, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, Самарқанд ҳарбий госпитали

провизор

фармация

олий

3

Djurayeva Nilufar Najmitdinovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

провизор

фармация

олий

4

Ishanxanov Yusuf Marifovich

Тошкент шаҳар руҳий касалликлар клиник шифохонаси

провизор

фармация

биринчи

5

Kamalov Alisher Ergashovich

Тошкент шаҳар руҳий касалликлар клиник шифохонаси

провизор

фармация

биринчи

6

Mirzayeva Rayida Utkurovna

Навоий вилояти, "Навоий дори-дармон" акциядорлик жамияти

провизор

фармация

иккинчи

7

Begiyev Begijon Ergashovich

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

иккинчи

8

Ugay Viktoriya Vladimirovna

Тошкент шаҳар 1-туғруқ комплекси

провизор

фармация

олий

9

Siradjitdinova Saboxat Pulatovna

Тошкент вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Тошкент вилояти филиали

провизор

фармация

олий

10

Turdikulova Elmira Berkinbayevna

Тошкент шаҳар 2-клиник шифохонаси

провизор

фармация

биринчи

11

Tadjibayeva Nilufar Zabixillayevna

Тошкент шаҳар 3- болалар клиник шифохонаси

провизор

фармация

иккинчи

12

Shamsutdinova Shaxnoza Naimovna

Бухоро вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

провизор

фармация

иккинчи

13

Maxmudova Muazzam Alijon qizi

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

иккинчи

14

Ikramova Muxabbat Yaxyayevna

Бухоро вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Бухоро филиали

провизор

фармация

иккинчи

15

Ikramova Xilola Fozilovna

Тошкент шаҳар 5-туғруқ комплекси

провизор

фармация

олий

16

Ruziyeva Maxbuba Raxmatullayevna

Тошкент шаҳар "Нуроний" клиник шифохонаси

провизор

фармация

олий

17

Mirgiyazova Svetlana Dmitriyevna

Тошкент шаҳри, "Дори дармон" акциядорлик жамияти

провизор

фармация

биринчи

18

Muxamedjanova Ma'mura Abduraximovna

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар туғруқ комплекси

провизор

фармация

биринчи

19

Boysinov Zafar Tulkinovich

Тошкент шаҳри, Республика болалар суяк сили санаторийси

провизор

фармация

олий

20

Uzakova Shohista Saliyevna

Тошкент шаҳар тери-таносил касалликлар диспансери

провизор

фармация

биринчи

21

Toshova Shoira Mustafoyevna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

22

Shamsiyeva Ra'no Yakubovna

Тошкент шаҳар 1-руҳий асаб касалликлар диспансери

провизор

фармация

биринчи

23

Turopova Dilnora Cho'lliyevna

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

24

Hamidova Rahima Ramazonovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

олий

25

Obloqulova Charosxon Soatqulovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, тиббий-санитария бўлими

провизор

фармация

иккинчи

26

Sultanova Dilbar Muradovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

олий

27

Mashkulatova Amina Sadillayevna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, тиббий-санитария бўлими

провизор

фармация

биринчи

28

Usmanbekova Ziyoda Djurabayevna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 2-клиника

провизор

фармация

биринчи

29

Eminov Baxadir Sabirovich

Тошкент шаҳар 2-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

провизор

фармация

иккинчи

30

Jumayev Zokir Temirovich

Бухоро вилоят эндокринология диспансери

провизор

фармация

иккинчи

31

Mirzaraximov Yursunpulat Abdullayevich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар юқумли касалликлар шифохонаси

провизор

фармация

иккинчи

32

Raxmanova Moxira Amanovna

Навоий вилоят перинатал маркази

провизор

фармация

олий

33

Ochilov Ilxom Eshpulatovich

Навоий вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Навоий вилояти филиали

провизор

фармация

олий

34

Siddiqova Dilafruz Ro'zimurudovna

Бухоро вилоят кардиология диспансери

провизор

фармация

биринчи

35

Kuliyeva Gulandom Sotibovna

Навоий вилояти, Қизилтепа тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

36

Suleymanova Marxabo Fayzullayevna

Бухоро вилоят ОИТСга қарши кураш маркази

провизор

фармация

биринчи

37

Xusenova Gulchexra Samatovna

Навоий вилоят перинатал маркази

провизор

фармация

иккинчи

38

Xamroyeva Sayyora Ibodovna

Бухоро вилояти, Бухоро тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

олий

39

Hidoyatov Murodullo Nasulloyevich

Бухоро вилояти, Пешку тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

40

Cho'liyev Qurbon Saidovich

Бухоро вилояти, Пешку тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

41

Boqiyeva Gulmehra Xolovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, туғруқ комплекси

провизор

фармация

иккинчи

42

Davronova Gulandom Raxmonovna

Бухоро вилоят юқумли касалликлар шифохонаси

провизор

фармация

олий

43

Tosheva Lobar Qurbonovna

Бухоро вилоят перинатал маркази

провизор

фармация

иккинчи

44

Po'lotova Gulnora Kamolovna

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

45

Shamsiyev Fatillo G'aybilloyevich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро вилояти филиали

провизор

фармация

иккинчи

46

Nazarova Inobat Usmonovna

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро вилояти филиали

провизор

фармация

олий

47

Baltabayeva Umida Yuldashevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

олий

48

Парпиева Сапия Абдухамидовна

Тошкент шаҳар 3-туғруқ комплекси

провизор

фармация

иккинчи

49

Avazova Umida Saidmurodovna

Тошкент шаҳри, Республика болалар ортопедия маркази

провизор

фармация

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2019 йил “25” июндаги “167” сонли буйруғига 10-илова

Соғлиқни сақлаш вазирлигининг Самарқанд давлат тиббиёт институтидаги худудлараро ихтисослашган аттестация комиссиясида ички касалликлар (терапия), рентгенология, ультратовуш диагностикаси, клиник лаборатория диагностикаси, умумий стоматология, акушерлик ва гинекология, тиббий радиология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2019 йил 25 июнда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Xabibullayeva Muzaffar

Самарқанд вилояти, Ургут тумани, "ХАКИМ" хусусий фирмаси

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

биринчи

2

Tuxtamishev Orifjon Yakubovich

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "АZIYA MEDIK NEO" масъулияти чекланган жамияти

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

3

Nabiyeva Umida Zabelloyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "VERSUS MEDICAL" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

иккинчи

4

Мухидинова Дильрабо Уроковна

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, вақтинча ишсиз

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

учинчи

5

Nurmamatov Jamshid Axmedovich

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "DOCTOR ARALOV MEDICAL" масъулияти чекланган жамияти

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

учинчи

6

Akobirova Shaxodatxon Xodiyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, вақтинча ишсиз

врач-лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

учинчи

7

Lunyova Svetlana Aleksandrovna

Самарқанд вилояти, "HURSHEDA TIBBIYOT VA TASHXIZ” масъулияти чекланган жамияти

врач-лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

8

Qilichova Dilfuza Orifdjanovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "VERSUS MEDICAL" масъулияти чекланган жамияти

врач-лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

олий

9

Yarmuxamedova Gulruh Xamidovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, вақтинча ишсиз

врач-лаборант

клиник лаборатория диагностикаси

учинчи

10

Xamrayev Umedjon Xasanovich

Самарқанд вилояти, "NEO STOM" масъулияти чекланган жамияти

врач-стоматолог

умумий стоматология

иккинчи

11

Oganova Anjela Georgiyevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "DARGIR - SHIFO" масъулияти чекланган жамияти

акушер- гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

12

Otayarova Shaxlo Juraqulovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, Самарканд шахар, Шарқ табобити институти қошидаги хўжалик хисобидаги клиника

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

13

Djurabekova Shoxida Zairovna

Самарқанд вилояти, "Ўзбекистон темир йуллари" АЖ, Самарканд бекати бирлашган касалхонаси

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

олий

14

Raximova Feruza Zarifovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "VERSUS MEDICAL" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш диагностикаси врачи

ультратовуш диагностикаси

биринчи

15

Vartanova Anna Albertovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "SAMARQAND TIBBIY DIAGNOSTIKA" масъулияти чекланган жамияти

акушер- гинеколог

акушерлик ва гинекология

олий

16

Yazdonov Sharif Jurakulovich

Самарқанд вилояти, вақтинча ишсиз

тиббий радиология

тибий радиология

учинчи

17

Majidov Soxib Zaripovich

Самарқанд вилояти, Ургут тумани, "Доктор Мажидов" масъулияти чекланган жамияти

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

иккинчи

18

Umerova Zulfiye Abduzelevna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, “EDELVEYS MEDICAL SERVIS” хусусий корхонаси

врач терапевт

ички касалликлар (терапия)

биринчи


Ҳужжат тури:  Буйруқ
Ҳужжат рақами:  167
Қабул қилиниш санаси:  25.06.2019
Кўчириб олиш pdf |