Вазирлик ҳақида Ҳужжатлар Муассасалар Янгиликлар Тадбирлар Лойиҳалар АКТ Оnline хизматлар

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида Бош сахифа

11 мая 2018

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

O'ZBEKISTON RESPUBLIKASI SOG'LIQNI SAQLASH VAZIRINING

BUYRUG'I

2018 yil "08" 05

№ 293

Toshkent sh.

Малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш тўғрисида

Ўзбекистон Республикаси Адлия вазирлигида 2015 йил 19 январда 2649-сон билан рўйхатга олинган “Тиббиёт ва фармацевтика ходимларини аттестациядан ўтказиш ва уларга малака тоифалари бериш тартиби тўғрисида” ги Низом талаблари бўйича аттестация ишларини ташкил қилиш ҳамда врачлар ва фармацевтларга малака тоифаси бериш бўйича 2018 йил 28 апрел ва 5 майда бўлиб ўтган ихтисослашган аттестация комиссиялари йиғилишлари хулосасига кўра малака тоифаси бериш учун ўтказилган аттестация натижаларини тасдиқлаш мақсадида буюраман:

1. Қуйидагилар:

Гематология, трансфузиология, эндокринология, болалар эндокринологияси ва оператив эндокринология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 1-иловага;

Анестезиология ва реаниматология, болалар анестезиологияси ва реаниматологияси, экстракорпорал детоксикация, токсикология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 2-иловага;

Болалар хирургияси, болалар урологияси, болалар кардиохирургияси, неонатал хирургия, офтальмология, болалар офтальмологияси, кўз микрохирургияси, нейроофтальмология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 3-иловага;

Умумий онкология, болалар онкологияси (кимё терапияси), фотодинамик терапия, онкохирургия, болалар онкохирургияси, нур терапияси, онкоурология, онкоофтальмология, торакал онкохирургия, онкопроктология, таянч-ҳаракат аппарат ўсмалари (хирургия), бош ва бўйин ўсмалари, кимётерапия, онкогинекология, маммология, оториноларингология, тиббий сурдология, тиббий фониатрия мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 4-иловага;

Фармация мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 5-иловага;

Умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт, оилавий тиббиёт ва тез тиббий ёрдам мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 6-иловага;

Клиник радиология, интервенцион радиология, рентгенология, ультратовуш ташҳиси, компьютер томографияси, магнит-резонанс томография, ядро тиббиёти мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 7-иловага;

Неврология, болалар неврологияси, психиатрия, психотерапия, болалар ва ўсмирлар психиатрияси, наркология, суицидология, суд-психиатрия экспертизаси, игнарефлексотерапия, нейрофизиология, мануал терапия, тиббий психология ва психотерапия мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 8-иловага;

Пульмонология, фтизиатрия, фтизиохирургия, суяк тизими фтизиатрияси, фтизиоофтальмология, дерматовенерология ва тиббий косметология мутахассисликлари бўйича аттестациядан ўтган врачлар рўйхати 9-иловага мувофиқ тасдиқлансин.

2. Соғлиқни сақлаш вазирлиги ҳузуридаги врачлар ва фармацевтларга лицензия бериш ва аттестациядан ўтказиш Республика маркази директори (А.Б.Яркулов) аттестациядан ўтган мутахассисларга малака тоифаси берилганлиги тўғрисидаги сертификатлар тайёрланиши, тасдиқланиши ва тарқатилишини таъминласин.

3. Электрон соғлиқни сақлашни ривожлантириш “UZMEDINFO” Маркази директори (Д.Н.Усмонов) ушбу буйруқни Соғлиқни сақлаш вазирлигининг веб-сайтига жойлаштирсин.

4. Мазкур буйруқ ижроси назоратини вазирнинг биринчи ўринбосари

Б.Юсупалиев зиммасига юклатилсин.

Вазир

А. Шадманов

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “8” майдаги “293” сонли буйруғига 1-илова

Гематология, трансфузиология, эндокринология, болалар эндокринологияси ва оператив эндокринология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 28 апрелда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Islambekova Shaxida Anvarovna

Тошкент шаҳри, акад. В.Воҳидов номидаги Республика ихтисослаштирилган хирургия маркази

гематолог

гематология

иккинчи

2

Ostonayeva Dilfuza Faxritdinovna

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

3

Gafurov Soxibjon Abduqodirovich

Наманган вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

гематолог

гематология

олий

4

Allamova Sultonposhsha Mavlonovna

Хоразм вилояти, Янгиариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

5

Ismailova Salamat Kambulovna

Тошкент шаҳри, "Медлайн" масъулияти чекланган жамияти

эндокринолог

эндокринология

олий

6

Isakova Dilobar Raximovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

7

Rashitov Murodjon Muxamedjanovich

Сирдарё вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

8

Odilov Sobir Toyirovich

Жиззах вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

биринчи

9

Xolov Yunus Asadovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

10

Yassakova Xushnida A'zamovna

Сирдарё вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

11

Djumaniyazov Nuriy Ismailovich

Тошкент вилояти, "Ўзбекгеофизика" акциядорлик жамияти клиник шифохонаси

эндокринолог

эндокринология

олий

12

Xushvaktova Oysara Xujomurodovna

Тошкент шаҳар эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

13

O'risheva Matlubaxon Mamajonovna

Тошкент шаҳри, "Қон препаратлари" илмий ишлаб чиқариш корхонаси

трансфузиолог

трансфузиология

биринчи

14

Ashrabxodjayeva Komila Komilovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий текшириш институти клиникаси

гематолог

гематология

олий

15

Ermatov Kamaldin

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

трансфузиолог

трансфузиология

олий

16

Nzamatdinova Sayatxan Maratovna

Қорақалпоғистон Республикаси қон қуйиш станцияси

трансфузиолог

трансфузиология

олий

17

Allakuliyeva Zulxumor Alimovna

Хоразм вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

гематолог

гематология

олий

18

Yuldasheva Dildara Dalikuziyevna

Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

биринчи

19

Baxramova Dilfuza Abdullayevna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

20

Buzirikova Nargiza Djuraxanovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

гематолог

гематология

олий

21

Sharipova Matluba Inogamovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий текшириш институти клиникаси

гематолог

гематология

олий

22

Сатыбалдиева Дильфуза Анваровна

Тошкент шаҳри, "Лайлон" аёллар саломатлик маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

23

Mirzakadirov Ziyaviddin Nadjimovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

24

Mardanov Azzamkul Klichovich

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий текшириш институти клиникаси

гематолог

гематология

олий

25

Rafikova Gulzamina Shaxidovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

26

Murtazayeva Nigora Davronbekovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 2-марказий шифохона

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

27

Saydaliyeva Gulmira Djurayevna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 1-клиника

эндокринолог

эндокринология

иккинчи

28

Adilova Mavlyuda Irismatovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

трансфузиолог

трансфузиология

олий

29

Raximdjanova Miyassar Tuxtayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган эндокринология илмий- амалий тиббиёт маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

30

Xegay Bela Nikolayevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

31

Gaipova Gulbanu Ganiyevna

Қорақалпоғистон Республикаси эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

32

Djuginisova Gulnara Saparbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

33

Xolmuminova Gulnora Kurbanovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

эндокринолог

эндокринология

олий

34

Teshaboyev Abduboqi

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

биринчи

35

Aripova Nazokat Boxodirovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий текшириш институти клиникаси

гематолог

гематология

олий

36

Shaxriyeva Mariyam Kapitanovna

Бухоро вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

37

Mavlonov O'tkir Xamidovich

Бухоро вилоят эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

олий

38

Ubaydullayeva Nilufar Baxromxodjayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган эндокринология илмий- амалий тиббиёт маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

39

Axrarova Saida Abdumanapovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

эндокринолог

эндокринология

олий

40

Boronov Eminjon Maxmutovich

Қашқадарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

гематолог

гематология

олий

41

Xaltursunova Xalida Umarovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

42

Akramova Yayra Ziyoviddinovna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 2-марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

43

Pulatova Nargiza Sradjiddinovna

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий текшириш институти клиникаси

гематолог

гематология

олий

44

Tajibayev Abror Pirmatovich

Тошкент шаҳри, Гематология ва қон қуйиш илмий текшириш институти клиникаси

гематолог

гематология

биринчи

45

Озодова Шахло Мажидовна

Тошкент вилояти, Пискент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

46

Yunusova Aziza Baxramovna

Тошкент шаҳар эндокринология диспансери

эндокринолог

эндокринология

биринчи

47

Shamsutdinova Iroda Sardarovna

Андижон вилоят қон қуйиш маркази

трансфузиолог

трансфузиология

олий

48

Ismatova Mavjuda Muxiddinovna

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

эндокринолог

эндокринология

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “ 8 май даги “293” сонли буйруғига 2-илова

Анестезиология ва реаниматология, болалар анестезиологияси ва реаниматологияси, экстракорпорал детоксикация, токсикология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 28 апрелда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Navruzova Nafisa Bekchanovna

Хоразм вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог - реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

2

Djumayev Shayim Ramazonovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

3

Bakayev Obidjon Xamidovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

4

Abdullayev Xusan Jo'rayevich

Фарғона вилояти, Ёзёвон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

5

Kadirova Gavxar Raximovna

Хоразм вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

6

Xodjaniyazov Miraxmedjon Muxamedovich

Хоразм вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

7

Ubaydullayev Xapiz Abdullayevich

Наманган вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

8

Ismailov Orif Mustapakulovich

Тошкент вилоят кардиология диспансери

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

9

Raximov Maksud Kadamovich

Хоразм вилояти, Республика ихтисослаштирилган кардиология маркази, Хоразм филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

10

Babayev Murat Abdumajidovich

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

11

Fayazov Djaxongir Tuychiyevich

Тошкент шаҳри, академик В.Воҳидов номидаги Республика ихтисослаштирилган хирургия маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

12

Xamrayev Tulqin Otamurodovich

Навоий вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Навоий филиали

бўлим мудири

анестезиология ва реаниматология

олий

13

Jumayev Farxod Farmonovich

Навоий вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Навоий филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

14

Turayeva Surayyo Djalalovna

Тошкент шаҳар 4- клиник шифохона

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

15

Axmadjonov Orifjon Ne'matjonovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган травматология ва ортопедия илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

16

Buranov Akmal Baxronovich

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

17

Abdullayev Anvar Nasrillakulovich

Тошкент шаҳри, Республика эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти клиникаси

бўлим мудири

экстракорпорал детоксикация

биринчи

18

Abzalov Baxtiyor Adxamovich

Тошкент шаҳар 1- клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

19

Xadjiyev Farxadjan Gulamovich

Навоий вилояти, Кармана тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

20

Xashimov Nodir Luxmanovich

Тошкент шаҳар 1- клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

21

Atabayev Abdurashid Abdushukurovich

Сирдарё вилояти, Янгиер шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

22

Umirov Alisher Yax'yayevich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

23

Ismoilov Muzaffar Imomaliyevich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

24

Jo'rayev Ma'rufjon Olimovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

25

Egamkulov Umirbek Baxtiyorovich

Тошкент шаҳри, 1-Республика клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

26

Quriyazov Xudaybergen Reyimbayevich

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

27

Soxibov Tursunpulat Adxamjonovich

Андижон давлат тиббиёт институти клиникаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

28

Tashxanova Olga Anvarovna

Тошкент шаҳри, 1-Республика клиник шифохонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

29

Manzurov Abdulxay Tuxtayevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

30

Xaliknazarov Faxriddin Xolmirzayevich

Тошкент шаҳар 5- туғруқ комплекси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

31

Ablayeva Evilina Ametovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

учинчи

32

Sadikova Nigora Axmadjanovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

учинчи

33

Narkuziyev Urazali Xalilovich

Сирдарё вилояти, Сайхунобод тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

34

Tuxtamisheva Roziya Toshmurotovna

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

35

Saydaliyeva Fazilat Rashidovna

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

36

Xasanov Xasan Muminjonovich

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

37

Mirzaxmedov Nurali Najmiddinovich

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

38

Sharipov Murodali Qurbonovich

Фарғона вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Фарғона филиали

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

39

Shodmankulova Nargiza Kenjabayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган акушерлик ва гинекология илмий-амалий тиббиёт маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

40

O'rolov Oybek Absalomovich

Тошкент шаҳри, Вирусология илмий-текшириш институти клиникаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

41

Mustafayev Jumanazar Utayevich

Сурхондарё вилояти, Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

42

Muratov Shamil Yakovlevich

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳри, "Эдельвейс медикал сервис" хусусий корхонаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

43

Jabbarov Uzok

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар туғруқ комплекси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

44

Xudayqulov Allaqul Qurbanovich

Сурхондарё вилояти, Бойсун тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

45

Rajabov Ilxam Aminovich

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

46

Roziqov Davron Temirovich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 2- тиббий санитария қисми

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

47

Sindarov Saidmurat Mamasaliyevich

Сирдарё вилояти, Сайхунобод тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

48

Pulatov Tuxta Meyliyevich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

49

Taxirov Anvar Umarjanovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

50

Mirxaydarov Kamoliddin Ravshanovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

биринчи

51

Xudoyberganov Tojiboy Nurmatovich

Хоразм вилояти, Боғот тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

52

Sidikov Anvarjon Nasirovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

53

Xudayberdiyev Isakandar Xudaynazarovich

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

54

Xamzayev Toshtemir

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

55

Boymuradov Xakimali Kalandarovich

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

56

Safarova Zulfiya Nasriddinovna

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

олий

57

Haydarova Sevara Shuhratovna

Тошкент шаҳри, академик В.Воҳидов номидаги Республика ихтисослаштирилган хирургия маркази

анестезиолог-реаниматолог

анестезиология ва реаниматология

иккинчи

58

Davletbayeva Zibagul Jangbayevna

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

59

Djalolov Baxodir Sobirovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

60

Omonova Inobat Ibatovna

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

61

Matyushenko Yuliya Alekseyevna

Тошкент шаҳар 4- клиник шифохона

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

62

Janazarova Lyutsiya Anvarovna

Тошкент вилояти, Республика болалар ортопедия маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

63

Maxmudova Ezozxon Komiljanovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

64

Abduraimov Murodulla Ebodullayevich

Қашқадарё вилояти, Чироқчи тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

65

Maxmudov Abrorxon Saidmusayevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

66

Xodjiyev Baxriddin Farxodjonovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

67

Djurayeva Gulsora Safarovna

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

68

Xaitov Nuriddin Xaitovich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

69

Abdullayev Hasan Nodirovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

биринчи

70

Muradov Xalil Tashtanovich

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

71

Nurmatova Gulnoza Gegenovna

Тошкент шаҳри, Республика эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти клиникаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

72

Sirojiddinov Mirzasaloxiddin Rasuljonovich

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

73

Alimov Saxibdjan Gapparovich

Тошкент шаҳри, Республика эпидемиология, микробиология ва юқумли касалликлар илмий текшириш институти ва клиникаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

74

Shodiyev Yashin Komilovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог - реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

иккинчи

75

Djabbarov Jo'ra Tayerovich

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳар тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

76

Karimova Gulchexraxon Tal'atbekovna

Наманган вилояти, Тўрақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар анестезиолог-реаниматологи

болалар анестезиологияси ва реаниматологияси

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “ 8 май даги “293” сонли буйруғига 3-илова

Болалар хирургияси, болалар урологияси, болалар кардиохирургияси, неонатал хирургия, офтальмология, болалар офтальмологияси, кўз микрохирургияси, нейроофтальмология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 28 апрелда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Rizamuxamedova Feruza Abdukarimovna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

2

Islamov Ziyavuddin

Тошкент шаҳри, "Shifo-Nur" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

3

Nazarova Gulchexra Kabildjanovna

Тошкент шаҳри, "Шифо-нур" кўп тармоқли тиббиёт маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

4

Sadullayeva Nazokat Fatullayevna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

5

Yusuvaliyeva Maxzuna Yusupovna

Тошкент шаҳри, Республика клиник офтальмология шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

6

Karabayeva Sevara Akimbayevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган нейрохирургия илмий-амалий тиббиёт маркази

врач офтальмолог

офтальмология

иккинчи

7

Xakimova Guzal Xusanovna

Тошкент шаҳри, Тошкент педиатрия тиббиёт институти клиникаси

врач офтальмолог

офтальмология

иккинчи

8

Boltayeva Guli Uxtamovna

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

9

Axmedova Elvira Parixovna

Тошкент шаҳри, "Stellaris" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

10

Zaxidov Azizbek Baxodirovich

Тошкент шаҳри, "Saif Optima" хусусий корхонаси

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

11

Bekmuratova Zarina Tulkunovna

Тошкент шаҳри, "Stellaris" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

12

Raximova Ziyoda Abdusunnatovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

13

Xaydarova Saodat Abduvaitovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

врач офтальмолог

офтальмология

учинчи

14

Xabibullayev Shamsitdin Xabibulla O'g'li

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

15

Tashpulatov Amirjon Akramjanovich

Тошкент шаҳри, Республика кўз касалликлари клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

16

Sultonov O'tkir Rustamovich

Сурхондарё вилояти, Пешку тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

17

Inamova Kunduz Ilxomovna

Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

18

Umarxodjayeva Zamira Fayzullayevna

Тошкент шаҳар 4-клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

19

Butovchenko Yelena Vladimirovna

Тошкент шаҳри, "Vita Alliance" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

20

Babaxanova Umida Abdusattarovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-оилавий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

21

Tyukmayeva Nuriya Fatixovna

Тошкент шаҳри, Мирзо Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

22

Alimatova Ziyodaxon Mamanovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

23

Xamidova Shaxruza Shavkatovna

Тошкент шаҳар бош тиббий меҳнат эксперт комиссияси

эксперт офтальмолог

офтальмология

олий

24

Xodjayeva Umida Amirsaidovna

Тошкент шаҳар 3-болалар клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

25

Safarov Orif Muradullayevich

Бухоро вилоят кўз касалликлари шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

26

Xadjimetov Abdumalik Abdugafurovich

Тошкент шаҳри, "VisOptix" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

биринчи

27

Ilyasova Lobar Nizamovna

Тошкент шаҳар 1-болалар клиник шифохонаси

врач офтальмолог

офтальмология

олий

28

Makarenko Andrey Igorevich

Тошкент шаҳар тиббий маслаҳат-диагностика маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

29

Fayzullayeva Ranoxon Umaraliyevna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач офтальмолог

офтальмология

олий

30

Djurayeva Shaxnoza Uktamovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган кўз микрохирургияси маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

31

Suleymanov Abdurashid Maxmudovich

Наманган вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

врач офтальмолог

офтальмология

олий

32

Kurbanov Ravshan Amanovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

33

Saitkulov Xoshimjon Anvarovich

Наманган вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

34

Matisayev Dehkonboy Olimqulovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

35

Bekbayev Mirzayusup Xudaykulovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

36

Nematov Rustam Nusratulloyevich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

37

Diyakanbayev Ergashali Usupjanovich

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

38

Matyakubov Xamid Nurullayevich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

39

Jumanov Nematulla Lapasovich

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

40

Sherdjanov Sherdjan Kadirovich

Хоразм вилояти, Урганч шаҳар тиббиёт бирлашмаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

биринчи

41

Sotvoldiyev Zuxriddin Saxobiddinovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

42

Ergashev Baxodir Kuziyevich

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

43

Sattarov Xurshid Amanovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган педиатрия илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

44

Xamidov Raxmatilla

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, шошилинч тиббий ёрдам бўлими

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

45

Kadirov Rajab Fazilovich

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

46

Yuldashov Abdiroxmon Normuratovich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

47

Nurmatov Yodgormirza Xatammirzayevich

Наманган вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар урологи

болалар урологияси

олий

48

Xushbakov Xamza Mamatovich

Самарқанд вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

49

Qodirov O'ktam Sattorovich

Бухоро вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

50

Султанов Рахим Шамсиевич

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

51

Xasanov Taxir Abdiraxmanovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жарроҳлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

52

Allamov Islombek Rajabboyevich

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

53

Togayev Nodir Boliyevich

Самарқанд вилояти, Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

54

Butovchenko Yevgeniy Gerasimovich

Тошкент шаҳар 2-болалар жарроҳлик клиник шифохонаси

болалар хирурги

болалар хирургияси

олий

55

Юлдашева Рано Ходжиевна

Тошкент шаҳри, "Ихлос Доктор МТ" масъулияти чекланган жамияти

врач офтальмолог

офтальмология

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “ 8 май даги “293” сонли буйруғига 4-илова

Умумий онкология, болалар онкологияси (кимё терапияси), фотодинамик терапия, онкохирургия, болалар онкохирургияси, нур терапияси, онкоурология, онкоофтальмология, торакал онкохирургия, онкопроктология, таянч-ҳаракат аппарат ўсмалари (хирургия), бош ва бўйин ўсмалари, кимётерапия, онкогинекология, маммология, оториноларингология, тиббий сурдология, тиббий фониатрия мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 28 апрелда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Isakov Ulugbek Xasanovich

Тошкент шаҳри, "Витамед медикал" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

2

Abbasov Arif Nasibovich

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

3

Ortiqov Alisher Jaxongir o'g'li

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиникаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

4

Azimov Doniyor Artikovich

Тошкент шаҳри, "Shifo-ziyo plyus" хусусий корхонаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

5

Rashidov Avazjon Majitovich

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

6

Abduqodirov Qobuljon Abduqoxorovich

Сирдарё вилояти, Боёвут тумани тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

7

Mirtojiyev Mirjo'ra Xusanovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

8

Mamadiyarov Sultan Tursunovich

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

9

Turdikulova Oynura Berkinbayevna

Тошкент шаҳри, Бектемир тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

биринчи

10

Boymirova Zamira Ergashevna

Сурхондарё вилояти, Термиз шаҳри тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

11

Tursunov Ganisher Jumonovich

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

12

Sattorov Jo'raboy Fattoyevich

Бухоро вилояти, Пешку тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

13

Alimov Nodir Abdusamatovich

Тошкент шаҳри, "Metas group" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

14

Ikramova Gulzoda Djavdatovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

15

Ziyayeva Xakimaxon Alloberdiyevna

Фарғона вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

16

Xodjayev Abduxalil Sultanovich

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

17

Alimov Amanulla Artikovich

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани, "Gomeopatiya" масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

18

Mirzayev Xojiakbar Baxtiyarovich

Тошкент шаҳар эшитиш ва нутқни тиклаш ҳамда овоз реабилитация маркази

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

19

Djabbarov Nardjigit Kurakovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 2-клиникаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

20

Tulyaganov Nozimjon Alisherovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

биринчи

21

Umarova Aziza Utkurovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-оилавий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

22

Karimova Saodat Erkinovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

оториноларин-голог

оториноларин-гология

учинчи

23

Djurayev Ravshan Maxmudjanovich

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

24

Sattarov Shuxrat Qobulovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 1-клиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

25

Salaydinova Muslima Mirzaraxmatovna

Сурхондарё вилояти, Қизириқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

оториноларин-голог

оториноларин-гология

биринчи

26

Mirzaxamdamov Mirkamol Mirmaxmudovich

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

27

Orifov Saloxiddinxon Sayfuddinovich

Тошкент шаҳри, "Шифо-зиё плюс" хусусий корхонаси

оториноларин-голог

оториноларин-гология

иккинчи

28

Tulyaganov Abdusator Abduvasikovich

Тошкент шаҳри, “Проф мед сервис” масъулияти чекланган жамияти

оториноларин-голог

оториноларин-гология

олий

29

Toshpulatov Muxammadjon Turgunboyevich

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Наманган филиали

онкохирург

онкожаррохлик

иккинчи

30

Egamov Ikram

Хоразм вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Хоразм филиали

онкохирург

онкожаррохлик

олий

31

Mirzavaliyev Isroiljon Urinbayevich

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий амалий тиббиёт маркази, Наманган филиали

онкохирург

онкожаррохлик

олий

32

Saidova Kamola Abidovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

радиотерапевт шифокори

нурли терапия

биринчи

33

Muydinov Akmaljon Axmedovich

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Наманган филиали

химиотерапевт

кимётерапия

биринчи

34

Mirzaraximov Zarifjon Yunusaliyevich

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Наманган филиали

химиотерапевт

кимётерапия

иккинчи

35

Mirzaolimov Sherzod Ismoiljonovich

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Наманган филиали

онкоуролог

онкоурология

иккинчи

36

Axmadjanova Orifa Maxmudovna

Наманган вилояти, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Наманган филиали

маммолог

маммология

иккинчи

37

Xakimova Firdavsxon Turobjonovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳри, "Фарғона тиббиёт файз" хусусий корхонаси

онкогинеколог

онкогинекология

олий

38

Abdullayeva Nigora Akramovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

онкогинеколог

онкогинекология

олий

39

Ochilov Xasan Mustafayevich

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

онколог

онкология

олий

40

Мухаммадиев Абдулло Сайфуллаевич

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

онколог

онкология

иккинчи

41

Umarov Yusuf Ibragimovich

Фарғона вилоят онкология диспансери

онколог

онкология

олий

42

Ruziyev Sayit

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

онколог

онкология

олий

43

Ergasheva Muyassar Ergashevna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази

онкогинеколог

онкогинекология

олий

44

Rixsixodjayeva Nilufar Alimovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган онкология ва радиология илмий-амалий тиббиёт маркази, Тошкент шаҳар филиали

химиотерапевт

кимётерапия

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “ 8 май даги “293” сонли буйруғига 5-илова

Фармация мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 28 апрелда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахас-сислиги

Аттестация натижаси

1

Mirzoyeva Laylo Zubaydilloyevna

Бухоро вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

провизор

фармация

олий

2

Soliyeva Rayhon Po'lotovna

Бухоро вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

провизор

фармация

олий

3

Азимова Махабатхон Эргашовна

Фарғона вилояти, Қувасой шаҳри, "Фортуна-юр" хусусий корхонаси

провизор

фармация

олий

4

Umarov Zafar Mirzamurodovich

Қашқадарё вилояти, "Ўзбекистон темир йўллари" акциядорлик жамияти, Қарши темир йўл шифохонаси

провизор

фармация

олий

5

Atamuratova Mirigyl Atamuratovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

олий

6

Maxsudov Ixtiyor Djamalovich

Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

7

Ruziqulova Nodira Mavlanovna

Қашқадарё вилоят сил касалликлар диспансери

провизор

фармация

олий

8

Yuldasheva Mukaddas Maxkamovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

провизор

фармация

олий

9

Aripov Zuxritdin Maxkamovich

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

провизор

фармация

олий

10

Alidjanova Zulxumar Xaydarovna

Тошкент шаҳри, Тошкент тиббиёт академияси, 3-клиника

провизор

фармация

олий

11

Djalilova Paridaxon

Тошкент шаҳар 3-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

провизор

фармация

олий

12

Xalilova Umidaxon Abduxamidovna

Тошкент шаҳар 3-юқумли касалликлар клиник шифохонаси

провизор

фармация

биринчи

13

Abdullayeva Barno Shakirovna

Фарғона вилояти,Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси

провизор

фармация

иккинчи

14

Яров Мухтор Тошбаевич

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

биринчи

15

Xurramova Farag'at Mingyasharovna

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

олий

16

Xurramova Dilorom Mingyasharovna

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

олий

17

Abdurahimov Toxir Satvoldiyevich

Фарғона вилояти, Қувасой тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

олий

18

Matchanova Shoira Qo'chqorovna

Хоразм вилояти, Қўшкўпир тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

иккинчи

19

Nishanova Feruza Abdulxamidovna

Наманган вилояти, Учқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, марказий шифохона

провизор

фармация

биринчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “ 8 май даги “293” сонли буйруғига 6-илова

Умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт, оилавий тиббиёт ва тез тиббий ёрдам мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 5 майда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Raxmonov Abduxamid Karimovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, 58-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

2

Rayimova Manzuraxon Olimovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

3

Allabergenova Feruza Nizamovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

4

Qo'shshayev Ahat Saidovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

5

Turopov Xusan Muxiddinovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

6

Rajabov Murod Sulaymonovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси, 47-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

7

Темиров Жамшид Жаҳонқулович

Бухоро вилояти, Ғиждувон туман тиббиёт бирлашмаси, "Зарафшон" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

8

Valiyeva Nafisaxon Muxammadjonovna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, 67-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

9

Sotiboldiyeva Nafisaxon Muxamadiyevna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, 68-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

10

Душаев Бахром Абдурашидович

Сирдарё вилояти, Ховос тумани тиббиёт бирлашмаси, 30-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

11

Tursumetova Shoista Mirvaxidovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

12

Abdullayeva Gulnoz Ismoiljonovna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 70-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

13

Abdulayeva Dilfuza Vasikovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 41-сон оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

14

Artukbayeva Nigora Narko'ziyevna

Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

15

Xaydarova Nigora Botirovna

Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

16

Tuyakbayeva Baxtili Bekbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қўнғирот тумани тиббиёт бирлашмаси, 24-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

17

Urazbayeva Zulfiya Ganibayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қўнғирот тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

18

Toreshova Gulsauir Ubbiniyazovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Чимбой тумани тиббиёт бирлашмаси, 55-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

19

Sultanova Venera Ayapbergenovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Чимбой тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

20

Kadirbayeva Miyrxan Janabayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Чимбой тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

21

Teshayeva Musallam Gulomovna

Навоий вилояти, Навбаҳор тумани тиббиёт бирлашмаси, 9-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

22

Murodov Xojiakpar Anvarbekovich

Фарғона вилояти, Сўх тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хушёр" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

23

Islambekova Shoxista Amirdjanovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

24

Ёдгоров Йўлдошбек Акромович

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси, 48-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

25

Usanov Baxodir Zulfikarovich

Сирдарё вилояти, Гулистон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли диагностика маркази

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

26

Badalova Kamola Abduxamidovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 23-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

27

Kenjayev Komiljon Masxardinovich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

28

Rasulov Ochil Mamatkulovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 34-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

29

Xudayberganov Mamadali Axmadaliyevich

Фарғона вилояти, Боғдод тумани тиббиёт бирлашмаси, 5-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

30

Maksudova Muxayyo Nasirovna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 10-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

31

Qo'ziyeva Yanglish Berdiyorovna

Жиззах вилояти, Ғаллаорол тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

32

Dexqonova Diloromxon Aminovna

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани тиббиёт бирлашмаси, 60-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

33

Muminova Maxsuda Bayanovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

34

Vaxabova Mukarram Nabiyevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 23-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

35

Gafurova Kamola Kadirbekovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, "Абдурахмонов" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

36

Arifdjanova Dildora Saidmalikovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

37

Mahatova Xadicha Murtozoyevna

Қашқадарё вилояти, Касби тумани тиббиёт бирлашмаси, "Денов" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

38

Ibragimova Nargiza Komilovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 2-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

39

Ahrorova Fotima Asrorovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

40

Sherboyeva Fazilat Safarovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

41

Ochilova Zulxumor Kasimovna

Самарқанд вилояти, Самарқанд шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

42

Saidmuradova Gulxon Boymatovna

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника, 1-ҚОП "Булмас"

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

43

Kaxxorov Baxtiyor Jangiboyevich

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, 9-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

44

Djurayeva Fatima

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, "Й.Хожиметов" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

45

Omonova Nodira Urozovna

Қашқадарё вилояти, Қамаши тумани тиббиёт бирлашмаси, "Баландчайла" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

46

Muxamedjanova Zebo Shuxritdinovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

47

Choriyeva Hulkar Abdiqahhorovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

48

Yuldasheva Nigora Abdujalilovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

49

Nishanova Muxabbatxon Xojimirzayevna

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 32-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

50

Kariyeva Tuxta Soliyevna

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

51

Ilxamova Nargiza Anvarovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

52

Babadjanova Madina Muxiddinovna

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

53

Tolipova Mahbuba Qarshiyevna

Самарқанд вилояти, Иштихон тумани тиббиёт бирлашмаси, 6- "Нурли диёр" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

54

Berdiyeva Bashorat Hashimovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

55

Usmonova Luiza To'xtasinovna

Жиззах вилояти, Ш.Рашидов тумани тиббиёт бирлашмаси, "Зиёкор" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

56

Kurbonova Munojatxon Isakovna

Тошкент вилояти, Ангрен шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

57

Kuletova Kommuna Nasirovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

58

Djurayeva Matluba Ortiqovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

59

Qosimova Feruza Abduvaliyevna

Сирдарё вилояти, Мирзаобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

60

Kasimova Nilufar Mahamadjon qizi

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, "Абдурахмонов" ҚВП

бўлим мудири

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

61

Raxmonova Shoira Abdumaxmutovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Бўктарой" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

62

Axmedova Savriniso Karimovna

Андижон вилояти, Мархамат тумани тиббиёт бирлашмаси, "Бобохуросон" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

63

Otabekova Gulchexra Nigmatullayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

64

Матрасулов Баходир Болтабоевич

Хоразм вилояти, Шовот тумани тиббиёт бирлашмаси, 52-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

65

Шайманов Хайтмурад Халсаидович

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 29-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

66

Алламуратов Аликул Иргашович

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

67

Jumanov Jurakul Xurramovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 38-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

68

Tajiyev Xusan Yuldashovich

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Халқабод" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

69

Ernazarova Shaxlo Famiyevna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 23-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

70

Islamova Nigora Raxmatovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 23-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

71

Ro'zibayev Yusup Axmedovich

Хоразм вилояти, Питнак шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

72

Mirzayusupova Djamila Mirzaxabibovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Маҳалламирзаён" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

73

Kutlimuratova Yangiboy Tadjiddinovich

Хоразм вилояти, Гурлан тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

74

Isayeva Muxayyo G'ayratovna

Тошкент вилояти, Оққўрғон туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

75

Matkasimova Obidaxon Melikuziyevna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 10-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

76

Rayimova Anorxol Aytmatovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хайробод" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

77

Qulmatova Zarxal Saporovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 11-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

78

Turaxanova Muxtabar Isakovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

79

Курбанова Сурайё Михмановна

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, "Жамбул" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

80

Meyliyeva Shoxida Ashirovna

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

81

Sagdullayeva Zaxra Abjabarovna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, 27-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

82

Siddikova Gulnora Kudratullayevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

83

Begmanov Baxit Qudaybergenovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Шуманай тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қарабайли" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

84

Karimov Komil Olimjonovich

Тошкент вилояти, Паркент тумани тиббиёт бирлашмаси, 44-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

85

Qarshiyeva Saodat Ahmedovna

Самарқанд вилояти, Оқдарё туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

86

Sagatova Feruza Taxirovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

87

Abdullayeva Iroda Alijonovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 3-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

88

Utegenova Gozzal Djadigerovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 8-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

89

Tadjiniyazova Zaripa Sultanovna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

90

Matmuratova Gulnaz Umirbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Нукус шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

91

Toxirova Odinaxon Abdullayevna

Фарғона вилояти, Данғара тумани тиббиёт бирлашмаси, 32-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

92

Raximova Umida Baxtiyarovna

Хоразм вилояти, Хазорасп тумани тиббиёт бирлашмаси, 32-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

93

Nazarova Xurshida Fatixovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-оилавий поликлиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

94

Bozarova Gavxar Charshamiyevna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-оилавий поликлиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

95

Alimova Shoxida Xakimovna

Тошкент вилояти, Ўрта Чирчиқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 59-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

96

Muxiddinova Xanifaxon Fatxullayevna

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

97

Nasriddinova Jamilaxon Qodirovna

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 31-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

98

Teshabayeva Zulayxo Payziyevna

Тошкент вилояти, Қибрай тумани тиббиёт бирлашмаси, "Гулистон" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

99

Atamuradova Muyassar Tajibayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Амударё тумани тиббиёт бирлашмаси, 7-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

100

Mansurova Xakima Abdumannobovna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 51-поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

101

Asqarova Gulbaxor Bilimjonovna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани тиббиёт бирлашмаси, "Наврўз" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

102

Saynazarova Muborakxon Komilovna

Андижон вилояти, Пахтаобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 51-поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

103

Saliyeva Mingoyim Madaminovna

Наманган вилояти, Норин тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

104

Jo'rayeva Muyassar O'rinboyevna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 62- "Нанай" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

105

Абдувалиева Хуриниса Саримсаковна

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 57- "Бирлашган" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

106

Ergasheva Hurriyatxon Sodiqjanovna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 62- "Нанай" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

107

Djumayeva Saodat Adilovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

108

Roziqov Xamza Zubaydullayevich

Самарқанд вилояти, Нарпай тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-"Ибн-Сино" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

109

Nigmatova Nasiba Yusupxojayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

110

Tursunov Ilhom Abdusalomovich

Самарқанд вилояти, Пахтачи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қораминос" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

111

Megliyeva Fatima Fayzullayevna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 15-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

112

Narbayeva Ruzixal Xakberdiyevna

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

113

Safarova Aysoot Panjiyevna

Сурхондарё вилояти, Жарқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 26-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

114

To'rayeva Dildora Amonqulovna

Қашқадарё вилояти, Касби тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қамаши" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

115

Rustamov Faxritdin Toshpulatovich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, 11-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

116

Maxmudova Nilufar Toxirovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, 68-"Сохибиён" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

117

Amanbayeva Nasibaxon Kamilovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

118

Kazimova Ziyada Melikuziyevna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

119

Mamadjonova Shaodat Mamarizayevna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

120

Ikromova Maxfuza Ostonayevna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳри тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

121

Абраева Майсара Нормуминовна

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 94-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

122

Allayarov Dusmuxammad

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси, 23-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

123

Maxamadiyev Akram Ro'ziqulovich

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси, 27-"Пахтачи" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

124

Aliyev Komil Xalilovich

Самарқанд вилояти, Пастдарғом тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

125

Ro'zmetova Muxabbat Olimovna

Хоразм вилояти, Урганч туман тиббиёт бирлашмаси, 27-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

126

Abdullayeva Manzura Axmedovna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

127

Xamrakulova Onarxon Sobirovna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 14-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

128

Sobirova Xilkarxon Xoshimovna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 15-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

129

Nishonova Ra'no Akbarovna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 14-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

130

Shermatov Soloxidin

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

131

Afzalova Muhabbat Ayubovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси, "Д.Бобоқулов" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

132

Kurbonova Gulbaxor Kuziboyevna

Сурхондарё вилояти, Ангор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлинка

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

133

Pardayeva Uljamol Kayumovna

Сурхондарё вилояти, Ангор туман тиббиёт бирлашмаси, "М.Азизов" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

134

Тошалиева Рўзихол Химматовна

Сурхондарё вилояти, Ангор тумани тиббиёт бирлашмаси, 5-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

135

Xidirova Mamura Tursunkulovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 15-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

136

Тураева Раъно Абдихалиловна

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-сон "Халқобод" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

137

Yo'lchiyeva Zamira Xojiboyevna

Тошкент вилояти, Бўка тумани тиббиёт бирлашмаси, 9-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

138

Hamdamova Gulbaxor Ismoilovna

Қашқадарё вилояти, Қарши шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

139

Ko'pasov Rustamjon Nabiyevich

Фарғона вилояти, Бешариқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 15-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

140

Nuridinova Sharapatxon

Фарғона вилояти, Қувасой шаҳри тиббиёт бирлашмаси, 1-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

141

Samandarov Shuxrat Jiyanovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси, "Шавкан" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

142

Isanov Baxtiyor Hikmatovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, 68-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

143

Ubaydullayeva Maxprat Ikramovna

Фарғона вилояти, Фарғона тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

144

Marasulova Xurmatxon Latipovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

145

Shadmanova Shoira Xakimovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 1-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

146

Rejabboyeva Odinaxon Begboyevna

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

147

Egamberdiyeva Jerinxon Abdikayevna

Андижон вилояти, Хўжаобод тумани тиббиёт биралашмаси, "А.Набиев" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

148

Abdullayeva Dilfuzaxon Akyulovna

Андижон вилояти, Хўжаобод тумани тиббиёт биралашмаси, "А.Набиев" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

149

Baltayeva Gulnara Raximbayevna

Андижон вилояти, Хўжаобод тумани тиббиёт биралашмаси, "Ибн Сино" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

150

Akbarova Mamlakatxon Sobirovna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, 3-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

151

Raximova Kanaatxon Talipovna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Орол" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

152

Asronova Oliya Isakovna

Андижон вилояти, Мархамат тумани тиббиёт бирлашмаси, "Истиқлол" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

153

Madiyev Murod Odilovich

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси, 12-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

154

Karimova Gulbahor Halimovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси, "Косари" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

155

Dexqonov Ubaydulla Asadullayevich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси, 21-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

156

Turdiyev Iqboljon Aliyevich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

157

Bobotov Baxtiyor Ibroximovich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

158

Abdullayev Mamurjon Abdisalimovich

Фарғона вилояти, Учкўприк туман тиббиёт бирлашмаси, "Бегобод" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

159

Xasanova Aziza Maxamataliyevna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қўнжи" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

160

Kulmuratov Jumaniyoz Xujayarovich

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, 19-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

161

Sulaymonova Zulxumor Tashevna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси, 15-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

162

Mirzayeva Azizaxon Abdullayevna

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чек" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

163

Saidova Nasiba Abdullayevna

Сурхондарё вилояти, Бойсун туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

164

Xolmo'minova Nasiba Qosimovna

Сурхондарё вилояти, Бойсун туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

165

Ortiqova Shaxnoza Axmadjonovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

биринчи

166

Ruziyeva Dilorom Ergashovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 35-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

167

Toshova Shaxnoza Shavkatovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 10-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

168

Muxammadiyeva Farida Ruzimurodovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 10-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

169

Haydarova Dilnoza Azamatovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

170

Xamdamova Nodira Sharofovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Паррандачилик" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

171

Xudayberdiyeva Saygul Xanjarovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

172

Rashidova Guzal Ibragimovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

173

Xazratkulova Sojida Rajabovna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

174

Berdiyeva Munavar Umarovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси, "Хажувон" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

175

Soliyeva Shoira O'roqovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси, 13-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

176

Xashimova Munira Nasirdjanovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 22-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

177

Mirzakarimova Muxayyoxon Komiljonovna

Фарғона вилояти, Риштон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Қайрағоч" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

178

Qurbonova Shahlo Ramazonovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чугалон" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

179

Yusupova Muazzam Abdullayevna

Қашқадарё вилояти, Қамаши туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

180

Jangirov Tuychi

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 91-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

181

Boboqulov Zayfiddin Toshqobilovich

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, 88-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

182

Baymuratov Panji Safarovich

Қашқадарё вилояти, Косон тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

183

Qozaqova Sayyora Abduvaxobovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 37-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

иккинчи

184

Shodiyeva Ruxsat Bobomurodovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

185

Qo'chqarova Muqaddasxon Sulaymanovna

Андижон вилояти, Андижон тумани тиббиёт бирлашмаси, 2-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

186

Насритдинова Хадияхон Абраловна

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 51-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

187

Bulturova Nazira Erkinovna

Наманган вилояти, Чортоқ тумани тиббиёт бирлашмаси, "Айқирон" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

188

Soliyev G'ofurjon Komiljonovich

Андижон вилояти, Асака тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ўзбекистон мустақиллиги" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

189

Vaxidova Nigora Soibjonovna

Андижон вилояти, Олтинкўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 46-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

190

Tadjibayeva Arofatxon Abidjanovna

Андижон вилояти, Олтинкўл тумани тиббиёт бирлашмаси, 45-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

191

Xudoyberdiyeva Ra'noxon Muxammadjanovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

192

Maxmudova Mamlakat Tursinboyevna

Андижон вилояти, Избоскан тумани тиббиёт бирлашмаси, "Туячи" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

193

Kazakova Dilsoraxon Bektemirovna

Фарғона вилояти, Марғилон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 3-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

194

Ergashova Feruza Salimovna

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси, "Пахтакор" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

195

Soliyeva Manzura Adxamovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

196

Isakova Maxsudaxon Abdumajitovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

197

Abduraxmonova E'zozxon Xusanovna

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

198

Халмирзаева Хапизахон Абдувахоповна

Фарғона вилояти, Фарғона шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 4-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

199

Мойдинова Махбубахон Юлдашевна

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, "Маъмуробод" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

200

Mamadjanova Gulnora Axmatovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

201

Yusupova Maxmudaxon Egamjanovna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

202

Umurzoqova Husnora Xuddiyevna

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси, 28-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

203

Солиев Тохир Махмудович

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси, "Ёрқўрғон" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

204

Turayeva Dilorom Kilichovna

Қашқадарё вилояти, Қарши туман тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

205

Muxammadiyeva Dilarom Djavburiyevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Беруний тумани тиббиёт бирлашмаси, 14-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

206

Egamova Ro'zixol Usmonovna

Бухоро вилояти, Олот тумани тиббиёт бирлашмаси, "Чандир" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

207

Tillabayeva Ma'mura Usmanjanovna

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-сон "Навкент" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

208

Toyirov Umar Zoyirovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 7-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

209

Parpiyeva Moxira Abduxamidovna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси, 69-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

210

Nazirova Osiyoxon Alijonovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси, 72-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

211

Baltayeva Sharofat Sharifovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

212

Boynazarova Zulxumor Karimovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 18-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

213

Aliyeva Salima Bobosafarovna

Сурхондарё вилояти, Денов тумани тиббиёт бирлашмаси, 20-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

214

Maxmudova Gulnora Abdullayevna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 9-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

215

Qo'ldasheva Fazilatxon O'lmasovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

216

Butabayeva Gulsun Abduvaxabovna

Андижон вилояти, Қўрғонтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 58-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

217

Kadirova Minajatxon Abelkasimovna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, 24-сон "Дўстлик" ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

218

Tuychiyeva Zuxraxon Yulchiyevna

Андижон вилояти, Жалақудуқ тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

219

G'aybullayev Olim Elmuradovich

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси, 66-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

220

Kaziyeva Shoxida Mutalibovna

Андижон вилояти, Андижон шаҳар тиббиёт бирлашмаси, 5-оилавий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

221

Axmedova Xurshidaxon G'ulomovna

Фарғона вилояти, Ўзбекистон тумани тиббиёт бирлашмаси, 77-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

222

Parpiyeva Matlyuba Xabibullayevna

Наманган вилояти, Наманган тумани тиббиёт бирлашмаси, 11-ҚОП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

223

Elsariyeva Mukaddas Shodiyevna

Қашқадарё вилояти, Қарши тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

224

Shodmanov Abdumuxammad Ergashevich

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси, "Тўда" ҚВП

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

225

Goziyeva Maxbuba Maxmasaliyevna

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиникаси

умумий амалиёт шифокори

умумий врачлик амалиёти ва оилавий тиббиёт

олий

226

Kadirov Sanjar Xasanovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

227

Saidov Uvaydullo Alikulovich

Самарқанд вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий марказининг Самарқанд филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

228

Uralbayeva Adolat Uktamovna

Самарқанд вилояти, Жомбой тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

229

Xaknazarova Nazira Muxtorovna

Самарқанд вилояти, Ургут тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

230

Umarova Qurvanoy Darvishaliyevna

Фарғона вилояти, Қўқон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

231

Radjapova Mukaddam Botirovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

232

Usmanov Muxammadjon Ibragimovich

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

233

Nosirova Farogat Maxmudjanovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

234

Narkulova Moxiya Tangirovna

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

235

Farmonov Narzulla Safarovich

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

236

Xakimov Akmaljon Sheraliyevich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

237

Koraboyeva Umidaxon Maxmudovna

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

238

Muslimov Nig'matjon Maxamatovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

239

Boboyeva Diloram Kuziyevna

Бухоро вилояти, Ромитан тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

240

Ismoilov Shermat Ubaydullayevich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

241

Abdiyeva Tursunoy Ikramovna

Навоий вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Навоий филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

242

Умурзаков Ноибжон Назиржанович

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий марказининг Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

243

Azimov G'ayratjon Ergashevich

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

244

Mamadaliyev Shavkatjon Soibjonovich

Андижон вилояти, Балиқчи тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

245

Kurbonova Moxira Sobirjonovna

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

246

Arapova Diloromxon Abdumannapovna

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

247

Jo'rayeva Umida Nasriddinovna

Бухоро вилояти, Ғиждувон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

248

Xayrullayev Rashidjon Choriqulovich

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

249

Murodov Rashidjon Jo'raboyevich

Бухоро вилояти, Қоракўл тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

250

Абдурахманова Гулчехра Адизовна

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

251

Akramova Shohzoda Shodiyevna

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

252

Axmedov Abdubosit Abduraxmonovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

253

Halimov Istam Islomovich

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

биринчи

254

Muradov A'zamjon Axmadjanovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

255

Zokirov Oybek Azimovich

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

256

Ismoilov Zafar Zaripovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

257

Shodiyeva Dilafruz Sobirovna

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

258

Rustamova Zebunisa Asadovna

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

259

Muslimova Guli Raximovna

Сурхондарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Сурхондарё филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

260

Azimov Chori Nurmatovich

Сурхондарё вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Сурхондарё филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

261

Xamidov Odil Olimovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

262

Kuchkarova Matlyuba Saygerbayevna

Андижон вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Андижон филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

263

Xodjametova Elvira Ilishevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Нукус филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

264

Qurbanov Norqobil Donayevich

Сурхондарё вилояти, Олтинсой тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

265

Абдурахманова Дурдона Махмутовна

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

иккинчи

266

Salimova Maxbuba Sadikovna

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

267

Abduraxmanov Yuldash Teshabayevich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

268

Berdiyeva Surayyo Rashidovna

Қашқадарё вилояти, Шаҳрисабз тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

269

Ergasheva Sharofat Gafurovna

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

270

Pirimov Baxtiyor Ochilovich

Бухоро вилояти, Когон шаҳар тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

271

Yakubova Yulduz Mirjalalovna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

272

Toshova Jamila Muxiddinovna

Бухоро вилояти, Когон тумани тиббиёт бирлашмаси

тез тиббий ёрдам шифокори

тез тиббий ёрдам

олий

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “ 8 май даги “293” сонли буйруғига 7-илова

Клиник радиология, интервенцион радиология, рентгенология, ультратовуш ташҳиси, компьютер томографияси, магнит-резонанс томографияси, ядро тиббиёти мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 5 майда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Isanbayeva Nodira Rustamovna

Тошкент шаҳри, "Умид ва ишонч" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

биринчи

2

Korobko Svetlana Alekseyevna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

иккинчи

3

Alimov Aziz Rustamovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган фтизиатрия ва пульмонология илмий-амалий тиббиёт маркази

врач-рентгенолог

рентгенология

иккинчи

4

Razumenko Yelena Viktorovna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

5

Davidyuk Liliya Grigorevna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

6

Xaydarova Gulnara Abdulxakimovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

олий

7

Muminova Yoqutxon Abduxalilovna

Тошкент шаҳар 5-туғруқ комплекси

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

олий

8

Munavarov Saidokilxon Saidovich

Наманган вилояти, Поп тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

9

Aripova Nodira Abdusattarovna

Тошкент шаҳри, "Vita Stimul Med" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

10

Abduraxmonova Muazzam Iskandarovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

11

Rudakova Karine Artemovna

Тошкент шаҳри, "Trust Medikal Centre" масъулияти чекланган жамияти

тиббий радиолог

тиббий радиология

иккинчи

12

Ayxodjayeva Shahnozaxon Zavqiy qizi

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

13

Zuparova Shaxzoda Xabibulloyevna

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат диагностика маркази

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

14

Axmedova Dilorom Anvarovna

Тошкент шаҳри, "Jacksoft Medical Diagnostics Service" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

олий

15

Seydaliyev Amet Imrametovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

врач-рентгенолог

рентгенология

биринчи

16

Djalalov Farrux Ziyavutdinovich

Тошкент шаҳри, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази

врач-рентгенолог

рентгенология

биринчи

17

Umarova Xalida Segizbayevna

Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

18

Velichugina Nataliya Vladimirovna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тиббий санитария бирлашмаси, 2-марказий клиник шифохонаси

врач-рентгенолог

рентгенология

биринчи

19

Tashmamatov Abduvali Jumayevich

Қашқадарё вилояти, Ғузор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

20

Bobonazarov Xamza Xakimovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

21

Xaydarova Nafisa Djurabayevna

Жиззах вилояти, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

22

Choriyeva Iroda Ollakulovna

Сурхондарё вилояти, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

23

Eshboyev Tolmasjon Choriqulovich

Сурхондарё вилояти, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

24

Искандаров Абдисамад Халилович

Сурхондарё вилоят силга қарши кураш диспансери

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

25

Raximov Sayfiddin

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

26

Abduqodirova Mahfuza Botirovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

27

Ibabekova Shirin Rustamovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган терапия ва тиббий реабилитация илмий-амалий тиббиёт маркази

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

биринчи

28

Alimuxamedova Zaxro Azamatovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган кардиология илмий-амалий тиббиёт маркази

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

олий

29

Akkiyeva Nargiza Isamiddinovna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 3-тиббий санитария қисми

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

биринчи

30

Abdullajanova Nodiraxon Avazovna

Тошкент шаҳар 6-клиник шифохона

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

31

Mavlyanova Gulnora Lolayevna

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси, рентгенология бўлими

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

32

Rashidova Nodira Ravshanovna

Навоий вилояти, Навоий шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

33

Matkarimova Nargiza Nikolayevna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" ТЙАЖ, марказий клиник шифохона

врач-рентгенолог

рентгенология

иккинчи

34

Ishanqulov Sanjar Raimovich

Жиззах вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Жиззах филиали

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

35

Xalbayeva Xikayat Mamatkulovna

Тошкент шаҳар 6-туғруқ комплекси

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

олий

36

Yakubbayev Rajapbay

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани, "Тан саломатлиги" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

олий

37

Usmanov Sanjar Agzamjonovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

38

Akbarova Nigora Akramovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 16-оилавий поликлиника

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

39

Totskiy Anatoliy Viktorovich

Тошкент шаҳар 5-клиник шифохона

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

олий

40

G'uzarova Barchin Gaxongirovna

Тошкент шаҳар 5-клиник шифохона

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

41

Zubaydullayev Sherzod Shuxratovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

42

Sabirova Liliya Yunusovna

Тошкент шаҳри, "Диамед" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

биринчи

43

Begmanov Rasuljon Baxridin O'g'li

Сирдарё вилояти, вақтинча ишсиз

тиббий радиолог

тиббий радиология

учинчи

44

Tincherova Seviliya Shakirovna

Тошкент шаҳри, "Perfekt-Temper" хусусий корхонаси

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

45

Xaliyarova Ziyodaxon Ziyadillayevna

Тошкент шаҳар 1-силга қарши диспансери

врач-рентгенолог

рентгенология

иккинчи

46

Alimov Saxibdjan Gapparovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

47

Aliyeva Elmira Xudayberdiyevna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-оилавий поликлиника

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

биринчи

48

Irisov Ozodbek Radjabovich

Қашқадарё вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

49

Mirxodjayeva Zarina Aslanovna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳри "Муслимабона-Медсервис" хусусий клиникаси

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

50

Нормурадов Файзулло Мамадиевич

Сурхондарё вилояти, Шўрчи тумани тиббиёт бирлашмаси

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

51

Xodjayeva Ma'rifat Qahramonovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани тиббиёт бирлашмаси, 56-оилавий поликлиника

врач-рентгенолог

рентгенология

биринчи

52

Yuldashev Ulugbek Axmadovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

53

Kaxarov Mashrabjon Nasridinovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

54

Atamuradova Kamila Karimovna

Тошкент шаҳри, "Чилонзор Медпрофи" масъулияти чекланган жамияти

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

55

Alimova Go'zal Normamatovna

Тошкент шаҳри, Шайхонтоҳур тумани тиббиёт бирлашмаси, 43-оилавий поликлиника

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

56

Сохибов Рашид Рахимович

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

57

Джуманиязова Назира Камиловна

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 39-оилавий поликлиника

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

58

Kurbanova Dilfuza Farxatovna

Самарқанд вилояти, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

59

Jurayev Vasil

Фарғона вилоят 3-силга қарши кураш диспансери

врач-рентгенолог

рентгенология

олий

60

Muxitdinova Zulayxo Nurullayevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

учинчи

61

Tursunaliyeva Nigora Turgunovna

Тошкент шаҳри, Сергели тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

ультратовуш ташҳиси врачи

ультратовуш ташҳиси

иккинчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “ 8 май даги “293” сонли буйруғига 8-илова

Неврология, болалар неврологияси, психиатрия, психотерапия, болалар ва ўсмирлар психиатрияси, наркология, суицидология, суд-психиатрия экспертизаси, игнарефлексотерапия, нейрофизиология, мануал терапия, тиббий психология ва психотерапия мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 5 майда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси,исми, отасининг исми

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Gaziyeva Nodira Talgatovna

Бухоро вилоят наркология диспансери

нарколог

наркология

олий

2

Karimov A'zamjon Axmadjanovich

Наманган вилояти, Уйчи тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

3

Matniyozov Shuxrat

Хоразм вилояти, Хонқа тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

4

Karimova Zamira Mirsaidovna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

5

Xudayorov Umarjon Dadajonovich

Тошкент вилоят фтизиатрия ва пульмонология шифохонаси

невролог

неврология

иккинчи

6

Калимбетова Замира Оракбаевна

Қорақалпоғистон Республикаси 1- руҳий асаб касалликлари диспансери

нарколог

наркология

олий

7

Kotovvskaya Yelena Stanislavovna

Тошкент шаҳри, Ислом Каримов номидаги Тошкент халқаро аэропорти давлат унитар корхонаси, тиббий санитария қисми

невролог

неврология

олий

8

Pardayeva Farog'at Kamolovna

Тошкент шаҳри, Учтепа тумани тиббиёт бирлашмаси, 25-оилавий поликлиника

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

9

Xusanxodjayev Xayrulla Nurullayevich

Тошкент шаҳар руҳий касалликлар шифохонаси

психиатр

психиатрия

олий

10

Muranov Bekzod Abdullayevich

Самарқанд вилоят наркология диспансери

нарколог

наркология

иккинчи

11

Xolov Jaxon Istamovich

Бухоро вилоят наркология диспансери

нарколог

наркология

олий

12

Jurayev Gofirjon Mamajanovich

Наманган вилоят тиббий-меҳнат эксперт комиссияси

психиатр

психиатрия

олий

13

Tashpulatova Dilbar Abduvaxabovna

Тошкент шаҳри, Ўзбекистон Республикаси Мудофаа вазирлиги, марказий ҳарбий клиник госпитал

психотерапевт

психотерапия

олий

14

Tukayev Talgat Galimovich

Фарғона вилоят 2-руҳий касалликлар шифохонаси

психотерапевт

психотерапия

олий

15

Kusakina Olga Vladimirovna

Тошкент шаҳар 107-ихтисослаштирилган психиатрия тиббий-меҳнат эксперт комиссияси

психиатр

психиатрия

олий

16

Sayfullayev Nodirxon Nasriddin o'g'li

Тошкент шаҳар 1-руҳий асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

биринчи

17

Maksudov Ibroxim Ilxamovich

Тошкент шаҳар 1-руҳий асаб касалликлари диспансери

суд психиатрия эксперти

суд психиатрия экспертизаси

биринчи

18

Nizamutdinova Flyuris Xamitovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" акциядорлик жамияти, марказий поликлиника

психиатр

психиатрия

олий

19

Martirosova Lyudmila Ronikovna

Самарқанд вилоят кардиология диспансери

невролог

неврология

олий

20

Kadirova Dildora Abduvaxabovna

Тошкент шаҳри, "Ўзбекистон темир йўллари" акциядорлик жамияти, марказий поликлиника

невролог

неврология

олий

21

Agayeva Natalya Vaxobovna

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

невролог

неврология

олий

22

Abidov Ikramjan Akramjanovich

Тошкент шаҳар тез тиббий ёрдам станцияси

невролог

неврология

иккинчи

23

Choriyeva Manzura Raxmonovna

Бухоро вилоят руҳий-асаб касалликлари диспансери

невролог

неврология

иккинчи

24

Tursunxodjayeva Gulnoza Mardanovna

Тошкент шаҳри, "Доктор Гулноза" масъулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

олий

25

O'rinov O'tkirbek Abdusamadovich

Тошкент шаҳри, "Равнақ мед сервис" масъулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

биринчи

26

Matekeyeva Venera Arzubayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Қораўзак тумани тиббиёт бирлашмаси

психиатр

психиатрия

олий

27

Usmanova Durdona Djurabayevna

Тошкент шаҳри, "Ультра мед сервис" масъулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

биринчи

28

Axmedova Zamira Djurayevna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

29

Umurzoqov Rahmatulla Madaminovich

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

невролог

неврология

олий

30

Alimuxamedova Sojida Adilxakovna

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат-диагностика маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

биринчи

31

Ibragimova Saniyam Turdiyevna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

32

Xonnazarov Utkir Xujamshukurovich

Қашқадарё вилояти, вақтинча ишсиз

болалар неврологи

болалар неврологияси

учинчи

33

Saydaliyeva Lola Egamberdiyevna

Тошкент вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

34

Gafurova Maripat

Сирдарё вилояти, "Ўзбекистон темир йўллари" акциядорлик жамияти, Ховос бирлашган тармоқ шифохонаси

невролог

неврология

олий

35

Toyirova Gulnoza Tursunbekovna

Тошкент шаҳар 3-болалар клиник шифохона

болалар неврологи

болалар неврологияси

биринчи

36

Nurmatova Dilshoda Abdusalomovna

Фарғона вилоят ногирон болалар реабилитация маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

37

Aliyeva Munira Abdurashidovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган эндокринология илмий-амалий тиббиёт маркази

невролог

неврология

биринчи

38

Pan Natalya Vladimirovna

Тошкент шаҳри, Чилонзор тумани тиббиёт бирлашмаси, 33-оилавий поликлиника

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

39

Safayeva Faridaxon Raximovna

Тошкент шаҳри, М.Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

40

Djurayeva Dilbar Xudayberdiyevna

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, тиббий санитария бўлими

невролог

неврология

олий

41

Sobirova Dilfuza Nadirovna

Тошкент вилояти, Олмалиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

42

Adilova Nazira Ismailovna

Тошкент вилояти, "Axis-atlant" масъулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

олий

43

Raximova Jannat Xabibullyevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

невролог

неврология

учинчи

44

Tadjibayev Rashid Abdullayevich

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

45

Kayumov Maxmud Abduraxmonovich

Наманган вилоят эндокринология диспансери

невролог

неврология

олий

46

Mun Valentina Konstantinovna

Тошкент шаҳри, Ислом Каримов номидаги Тошкент халқаро аэропорти давлат унитар корхонаси, тиббий санитария қисми

невролог

неврология

иккинчи

47

Халдарова Нилуфар Каримжановна

Тошкент вилояти, Зангиота тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

48

Gulmirzayeva Feruza Saydulloyevna

Сурхондарё вилоят наркология диспансери

нарколог

наркология

биринчи

49

Maxkamova Nargiza Yusubjanovna

Тошкент вилояти, Янгийўл тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

50

Sosnovskix Tatyana Yevgenevna

Тошкент шаҳар руҳий касалликлар шифохонаси

психиатр

психиатрия

иккинчи

51

Umarova Dilfuza Nematovna

Сурхондарё вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

невролог

неврология

олий

52

Rogov Aleksey Vladimirovich

Тошкент шаҳар руҳий касалликлар шифохонаси

психиатр

психиатрия

иккинчи

53

Abdullayeva Nodira Ganiyevna

Тошкент шаҳар 1-руҳий асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

биринчи

54

Sabirov Anvar Pulatovich

Хоразм вилоят наркология диспансери

нарколог

наркология

олий

55

Saydazimova Feruza Xakimovna

Тошкент шаҳри, 1-Республика клиник шифохонаси

невролог

неврология

олий

56

Shamsiddinova Marxabo Anvarovna

Тошкент шаҳри, Республика "Она ва бола скрининг" маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

57

Sarmanova Munira Sunnatovna

Тошкент шаҳар болалар тиббий маслаҳат-диагностика маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

58

Mavlanov Shaymardan Abduraxmanovich

Сурхондарё вилояти, Қумқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

нарколог

наркология

олий

59

Musayev Muxammadjon Askarovich

Наманган вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

60

Samatov Zoxidjon Zokirovich

Наманган вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Наманган филиали

невролог

неврология

олий

61

Abdullayeva Soxiba Axmadovna

Наманган вилояти, Наманган шаҳар тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

62

Bakirov Komil Turdimuratovich

Сурхондарё вилояти, Термиз тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

63

Fayziyeva Sevara Xamratovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

невролог

неврология

учинчи

64

Jumayeva Mahbuba Jo'rayevna

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

65

Serjanova Altingul Abadanovna

Қорақалпоғистон Республикаси У. Халмуратов номидаги кўп тармоқли тиббиёт маркази

невролог

неврология

олий

66

Koshkarova Gulbaxar Kalbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси У. Халмуратов номидаги кўп тармоқли тиббиёт маркази

невролог

неврология

олий

67

Togizbayeva Darixa Begimxanovna

Қорақалпоғистон Республикаси 1- руҳий асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

олий

68

Ismayilova Shakar Reyimbayevna

Қорақалпоғистон Республикаси, Тўрткўл тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

69

Pulatov Pozil Dovranovich

Навоий вилоят руҳий-асаб касалликлар диспансери

психиатр

психиатрия

олий

70

Mavlonov Bobur Mavlon o'g'li

Қашқадарё вилоят 2-руҳий асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

олий

71

Abdiraximov Dilshod Saxibovich

Қашқадарё вилояти, Китоб тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

72

Rosulberdiyev Abdumajit Safarovich

Сирдарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

73

Sharipov Axmatjon Burikulovich

Сурхондарё вилоят наркология диспансери

нарколог

наркология

олий

74

Sirojidinova Nilufar Sharofidinovna

Тошкент шаҳри, Яшнобод тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

75

Axmedova Ziyoda Shaxabiddinovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган акушерлик ва гинекология илмий-амалий тиббиёт маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

76

Tursunova Olima Turdiyevna

Қашқадарё вилоят болалар кўп тармоқли тиббиёт маркази

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

77

Tagayeva Diyora Gafurovna

Тошкент шаҳри, Яккасарой тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

78

Abdusattarov Mirzaakbar Mamasaliyevich

Тошкент шаҳри, Республика кузатув кучайтирилган руҳий касалликлар шифохонаси

психиатр

психиатрия

олий

79

Ambarsumov Levon Valerevich

Тошкент шаҳри, Республика кузатув кучайтирилган руҳий касалликлар шифохонаси

психиатр

психиатрия

олий

80

Mamatova Shaxodat Shokirovna

Тошкент шаҳри, Юнусобод тумани, 560-махсус мактабгача таълим муассасаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

81

Djumayeva Mukaddas Xayatovna

Бухоро вилояти, Ўзбекистон Республикаси Касаба уюшмалари федерацияси Кенгаши, санатор-курортлар бошқармаси, "Ситораи Мохи Хоса санаторияси" масъулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

иккинчи

82

Namozova Xurmat Jalilovna

Бухоро вилоят руҳий-асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

иккинчи

83

Allakov Faxriddin Nazirkulovich

Сурхондарё вилоят руҳий-асаб касалликлар шифохонаси

психиатр

психиатрия

олий

84

Mukarramov Xafizxon Usmonovich

Наманган вилояти, Косонсой тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

85

Nishanbekova Shaxida Mashrabbekovna

Фарғона вилояти, "Абу Бакр ар Розий мед сервис" масъулияти чекланган жамияти

невролог

неврология

олий

86

Djurayeva Marifat Butayevna

Навоий вилоят руҳий-асаб касалликлар шифохонаси

психиатр

психиатрия

олий

87

Xuseynova Dilshoda Kamilovna

Бухоро вилоят руҳий-асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

биринчи

88

Ziyoyev Israil Sadikovich

Бухоро вилояти, Қорақўл тумани тиббиёт бирлашмаси

нарколог

наркология

олий

89

Ergashev Ilyos Azamovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

90

Хаитов Жафар Арифович

Бухоро вилояти, Қорақўл тумани тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

биринчи

91

Eshbayev Erali Tagayevich

Сурхондарё вилояти, Узун тумани тиббиёт бирлашмаси

психиатр

психиатрия

олий

92

Maroziqova Diloramxon Mukimovna

Фарғона вилояти, Фурқат тумани тиббиёт бирлашмаси

психиатр

психиатрия

олий

93

Spektor Janna Marikovna

Тошкент шаҳар 1-руҳий асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

олий

94

Jurayev Baxtiyor Pulatovich

Бухоро вилояти, Республика шошилинч тиббий ёрдам илмий маркази, Бухоро филиали

невролог

неврология

олий

95

O'rinov Shavkat G'ulomovich

Бухоро вилоят руҳий-асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

иккинчи

96

Караматова Феруза Мажидовна

Самарқанд вилояти, Каттақўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

психиатр

психиатрия

олий

97

Hamroyev Go'lib Rajabovich

Бухоро вилояти, Бухоро шаҳар тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

98

Rajabova Roxila Umedovna

Бухоро вилоят руҳий-асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

биринчи

99

Gulyamova Fayzixon Maratovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

болалар неврологи

болалар неврологияси

учинчи

100

Djumayeva Zuxra Nosirovna

Навоий вилоят руҳий-асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

олий

101

Narbayeva Gulandom Kenjayevna

Хоразм вилоят руҳий-асаб касалликлари диспансери

психиатр

психиатрия

олий

102

Maxmudova Xolbuvi Ikramovna

Жиззах вилояти, Жиззах шаҳар тиббиёт бирлашмаси

невролог

неврология

олий

103

Kamolova Nigora Mansurovna

Бухоро вилоят туманлараро 20-тиббий меҳнат эксперт комиссияси

невролог

неврология

иккинчи

104

Qurbonova Shahzoda Qulmurotovna

Наманган вилояти, Косонсой тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

105

Sodiqov Azim Arslonovich

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси

психиатр

психиатрия

иккинчи

106

Omonova Matluba Buxarovna

Тошкент вилояти, Оққўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

107

Jumayeva Shaxodat Boltayevna

Бухоро вилояти, Шофиркон тумани тиббиёт бирлашмаси

психиатр

психиатрия

олий

108

Abdujamilova Rano Mirxalilovna

Тошкент вилоят соматик касалликлар клиник шифохонаси

невролог

неврология

олий

109

Jabborov Baxodir Pardayevich

Сурхондарё вилоят 70-туманлараро тиббий меҳнат эксперт комиссияси

невролог

неврология

олий

110

Safarov Baxtiyor Norovich

Бухоро вилояти, Вобкент тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

иккинчи

111

Атажанов Шавкат Бекчанович

Хоразм вилояти, Боғот тумани тиббиёт бирлашмаси

психиатр

психиатрия

олий

112

Boltayev G'ulom To'rayevich

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси

болалар неврологи

болалар неврологияси

олий

113

Abdullayev Ravshan Baxodirovich

Тошкент шаҳар наркология диспансери

нарколог

наркология

иккинчи

114

Samatov Orif Rabbimovich

Тошкент шаҳар 7-шаҳар клиник шифохонаси

невролог

неврология

биринчи

Ўзбекистон Республикаси соғлиқни сақлаш вазирининг

2018 йил “8” майдаги “293” сонли буйруғига 9-илова

Пульмонология, фтизиатрия, фтизиохирургия, суяк тизими фтизиатрияси, фтизиоофтальмология, дерматовенерология ва тиббий косметология мутахассисликлари бўйича малака тоифаси олиш учун 2018 йил 5 майда аттестациядан ўтган врачлар рўйхати.

Фамилияси, исми, шарифи

Иш жойи

Лавозими

Мутахассислиги

Аттестация натижаси

1

Ubaydullayeva Sanobar Rustamovna

Наманган вилояти, Чуст тумани силга қарши курашиш диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

2

Yeshanov Marat Kadirbergenovich

Қорақалпоғистон Республикаси, Муйнак тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

3

Askarov Jumaniyoz Adinayevich

Навоий вилояти, Навоий тоғ-металлургия комбинати, 3-тиббий-санитария қисми

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

4

Toshov Akmal Abdirahmonovich

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 8-сон туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

5

Xakimov Dilshod Rustamovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

6

Muxamediyev Ilyos Karimjonovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган фтизиатрия ва пульмонология илмий-амалий тиббиёт маркази

фтизиатр

фтизиатрия

олий

7

Kuchmanov Baxromjon Ikromovich

Наманган вилоят 2-сил касалликлар шифохонаси

фтизиатр

фтизиатрия

олий

8

Asatov Sodikxo'ja Mansurxonovich

Наманган вилоят 2-сил касалликлар шифохонаси

фтизиатр

фтизиатрия

олий

9

Berdiqulov Ibroxim G'aniyevich

Фарғона вилоят 2-тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

10

Kadirova Gulbaxor Sharipovna

Тошкент вилояти, Чирчиқ шаҳар тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

11

Imomova Zulfizar Axmedovna

Бухоро вилояти, Жондор тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

12

Parvizi Sevinch Islamovna

Тошкент шаҳри, Ислом Каримов номидаги халқаро аэропорти давлат унитар корхонаси, тиббий санитария қисми

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

13

Akramova Nodira Shuxratovna

Тошкент шаҳри, Республика тери таносил клиник касалхонаси

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

14

Shurayeva Samira Avazovna

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

15

Mirzayeva Sitora Nizamiddinovna

Тошкент шаҳри, "Косметологик шифохонаси" масъулияти чекланган жамияти

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

16

Valixonov Ulugbek Xomidovich

Андижон вилояти, Шаҳрихон тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

17

Muxamedjanov Dilshod Maradjanovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

18

Ibragimov Oybek Djurayevich

Тошкент шаҳри, Республика тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

19

Aliyev Azizjon Shavkatovich

Республика тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

20

Ergasheva Nargiza Baxtiyarovna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

дерматовенеролог

дерматовенерология

учинчи

21

Axmedjanova Madina Karlinovna

Тошкент шаҳри, Соғлиқни сақлаш вазирлиги тасарруфидаги тиббий санитария бирлашмаси, 1-марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

22

Ismoilov Sherzod Alikuziyevich

Фарғона вилояти, Бувайда тумани, "Бастомбува" сиҳатгоҳи масъулияти чекланган жамияти

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

23

Mambetkarimova Guljaxan Abdikarimovna

Қорақалпоғистон Республикаси кўп тармоқли тиббиёт маркази

пульмонолог

пульмонология

олий

24

Ubaydullayev Zabixulla Xabibullayevich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

25

Abdullayev Mirlaziz Akbarovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

иккинчи

26

Sattarova Nargiza Yergashevna

Тошкент шаҳар тери таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

27

Yusupov Maratxan Alimovich

Фарғона вилояти, Учкўприк тумани, "Ишонч мед клиник сервис"масъулияти чекланган жамияти

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

28

Boboquliv Inomjon Abdiqodirovich

Тошкент вилояти, Бекобод тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

29

Akkiyev Muxiddin Isomiddinovich

Тошкент шаҳар 1-сил касалликлар клиник шифохонаси

фтизиатр

фтизиатрия

иккинчи

30

Djurayev Javlonbek Abdukaxarovich

Тошкент вилояти, Тошкент тумани тиббиёт бирлашмаси, тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

31

Kariyeva Nigora Robindranatovna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-сон туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

32

Alimuxamedov Maxamataziz Tursunovich

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-сон туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

33

Bozorov Shuhrat Istamovich

Бухоро вилоят сил касалликлари диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

иккинчи

34

Fozilova Muxlisa Qudratovna

Тошкент вилояти, Бўстонлиқ тумани, "Чимган" болалар силга қарши курашиш санаторийси

фтизиатр

фтизиатрия

биринчи

35

Zikirov Lutfilla Xabibullayevich

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-сон туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

36

Mullaxanov Javlon Baxtiyarovich

Тошкент шаҳри, Республика ихтисослаштирилган дерматовенерология ва косметология илмий-амалий тиббиёт маркази

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

37

Raximjanov Yorqin Komiljonovich

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-сон туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

38

Hakimov Zokir Akramovich

Бухоро вилояти, Пешку тумани тиббиёт бирлашмаси, кўп тармоқли марказий поликлиника

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

39

Gafurdjanova Dilobar Rixsixodjayevna

Тошкент шаҳри, Касаба уюшмалари Федерацияси Кенгаши қошидаги санатор-курортлар бошқармаси, "Турон санаторийси" масъулияти чекланган жамияти

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

40

Safarov Bekzod Akbarovich

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

дерматовенеролог

дерматовенерология

учинчи

41

Dadayeva Dilorom Ergashevna

Тошкент вилоят болалар сил касалликлари шифохонаси

фтизиатр

фтизиатрия

олий

42

Mo'minova Mavludaxon Abduqaxxorovna

Фарғона вилоят силга қарши курашиш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

43

Xujayev Shuxrat Norqizilovich

Қашқадарё вилоят силга қарши курашиш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

олий

44

Mirzayev Mels Ro'ziboyevich

Қашқадарё вилоят силга қарши курашиш диспансери

фтизиатр

фтизиатрия

биринчи

45

Muxtorova Muhabbat Maxmudovna

Бухоро вилоят тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

46

Akramov Azizbek Tohirovich

Бухоро вилоят тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

47

Xasanov Muxammed Urinbayevich

Андижон вилоят кўп тармоқли тиббиёт маркази

пульмонолог

пульмонология

олий

48

Kim Yaneta Moiseyevna

Тошкент шаҳри, вақтинча ишсиз

тиббий косметолог

тиббий косметология

учинчи

49

Kim Yaneta Moiseyevna

Тошкент шаҳри, Олмазор тумани тиббиёт бирлашмаси, 4-сон туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

биринчи

50

Abdullayev Ulugbek Obidjonovich

Андижон вилоят тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий

51

Abduraxmonov Abduraxmon Abdullajonovich

Наманган вилояти, Янгиқўрғон тумани тиббиёт бирлашмаси, туманлараро тери-таносил касалликлари диспансери

дерматовенеролог

дерматовенерология

олий


Ҳужжат тури:  Буйруқ
Ҳужжат рақами:  293
Қабул қилиниш санаси:  08.05.2018
Кўчириб олиш pdf |